Obrovský škandál s bývalou slovenskou občiankou v meste Chicago

//Obrovský škandál s bývalou slovenskou občiankou v meste Chicago

Obrovský škandál s bývalou slovenskou občiankou v meste Chicago

Toto je jeden neuveriteľný príbeh o tom, aké zázračné schopnosti može jeden človek nadobudnúť ak si verí, a pritom je dostatočne bezočivý a podlý zároveň.

Nakoľko sa taká vec dnes vyžaduje,skôr, ako vyrozprávam túto skutočne nezvyčajnú historku, uvediem, hoci nerád, zdroj, z ktorého čerpám.
Jedna z mojich bývalých mileniek (Žofia W.) pracuje na slovenskom konzuláte v americkom meste Chicago (Illinois). Ako sa to pri slušných ľuďoch normálne stáva, so Žofkou už síce dávno neobcujeme,ale stále sme priatelia, a ona ma zásobuje pikoškami z prostredia jej fachu. E-mailom.
Nuž, práve dnes ráno sa mi ozvala, aby ma informovala o najnovšej veci.
Stala sa taká vec, že konzulát SR v meste Chicago bol včera kontaktovaný agentom Chicago Police Department s udaním, že akési individum, ktoré sa preukazuje dnes už neplatným pasom SR, bolo pred niekoľkými dňami zadržané a obvinené z klamstva a falošných prehlásení.
Z toho, čo sa doteraz podarilo zistiť, a o čom bol konzulát podrobne informovaný, vyplýva, že menované individum sa v zatiaľ nezistenom čase ilegálne dostavilo na územie USA, kde niekoľko týždňov pobývalo na zatiaľ neznámom mieste. Počas inkriminovaného času si zadovážilo jednu dávku vojenského leštidla na obuv čiernej farby v množstve asi jedného metrického kilogramu.
Uvedené leštidlo („box“) potom asi jeden týždeň pravidelne každodenne aplikovalo toto čudo na svoju pokožku v prípravnej fáze na svoj zločin. Zároveň bolo zistené, že si v miestnej drogérii kúpila 20 kusov vlasových nátačiek aj jednu elektrickú kudlu zo záložne na Main Street 212, Chicago (Illinois). Svoje vlasy si zostrihala, čiernym boxom prefarbila a kudlou na kučeravé premenila.
Takto prestrojená, a vydávajúca sa za amerického herca, sa v miestnom írskom pube Hairá Hungária na Irish Ave. 5018 zoznámila s dvomi ilegálmi z Nigérie, ktorých sa jej podarilo presvedčiť, aby si zakúpili v predmetnom second-hande dve lyžiarske masky, a aby ju v prestrojení napadli na ulici, nadávali jej do negrov a homošov, čo uvedení ilegáli za miernu úplatu následne aj vykonali.
Po skončení tejto nechutnej hry odišla aktérka činu na úrad miestnej policie a incident nahlásila, čo spustilo vlnu celosvetového protestu proti rasizmu, fašizmu aj homofóbii na čele so samou modelkou Naomi Campbellovou.
Pre nás je zaujiimavé to, že sa na polícii preukázala už neplatným slovenským pasom na meno Hedvika Jahodová-Gálová s povolaním poštový zamestnanec, špecialista na lepenie poštových známok.
Viac podrobností sa čitateľ dozvie tu:
Keď sa od mojej priateľky v Chicagu dozviem viac, budem Vás uniformovať*.
*Nie, nejde o preklep. Uniformovať je moje najnovšie postmoderné, postfaktické a postpravdivé neomarxistické slovo znamenajúce akt uniformovania vašich názorov, myslenia a postojov.
By |2019-02-21T20:51:17+00:0021. februára 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Obrovský škandál s bývalou slovenskou občiankou v meste Chicago appeared first on Blog […]

Leave A Comment