OBRODA

OBRODA

Slovenský národ mučený dňom i nocou sa spamätáva zo svojej nečinnosti. Ten deň prichádza, kedy Slovák, spolu so svojimi bratmi a sestrami, sa zdvíha a pokúša sa vykonať dôležité historické udalosti, ktoré budú pre národ kľúčové a nezabudnuteľné. Okovy zhadzovať plánuje, nečisté a odporné povahy od seba hnať bude. Morálku, právo a poriadok nastoliť ide. Prevrat konaný 17. novembra r. 1989, bol konaný s tebou a proti tebe, národ môj. Si ako otrok vedený na svoju popravu. Nuž, národ nesmie zahynúť, musí sa vzchopiť. Nemôže vyčkávať, nemôže mať strach. Blíži sa 25. výročie samostatnosti Slovenskej republiky, ktorá, však, už prestala byť samostatná, je závislá na druhých. Prekonala útrapy mnohé. Spoločnosť je skazená a vyháňaní sú ľudia z vlasti. Slovák už nie je Slovákom. Na vlastencov a roduverných Slovákov sa útočí. Slovák pracuje na cudziom. Áno, spikli sa proti tebe. Nejednotnosť ťa pochováva. Cudzia kultúra sa k tebe valí. Čo nezastavíš, čo dovolíš, čomu nezabrániš, je na tebe.

Čo bude nasledovať

V spoločnosti prúdia názory o vzniku revolúcie, prevratu, či občianskej vojny. Všetko toto sa stane, ak národ bude na pokraji síl. Pretože už bolo veľa príležitostí na zmenu. Nestalo sa. Mier v krajine si obyvatelia nevážia, preto ho stratia. Nálada v spoločnosti je zlá. Radosť zo života upadla. Všade to vrie. Brat by brata zavraždil. Lásky niet. Hnev, zúrivosť a nespokojnosť. Národ toto si zasadil, a to čo budeš žať, tiež vieš. Pýtaš sa kedy? Čoskoro a budeš musieť vydať veľa úsilia aby si to zastavil. Tvoje rozhodnutie je – poriadok alebo anarchia.

Výzva

Drahý slovenský národ, voľba je v tvojich rukách i osud krajiny. Tvoje zmýšľanie a  tvoj postoj k veci bude taký, aký ho budeš chcieť mať. Historické udalosti národa i sveta vrcholia a len ty ukážeš, aké máš v chvíľach vážnych svoje postavenie. Nech horlivosť vašich predkov vás povzbudzuje. Láska, viera, nádej a radosť nech vás napĺňa. Silno pieseň spravodlivých víťazov nech znie, už žiaden plač, nárek a kvílenie. Ťažké chvíle iba nastávajú, preto sa prichystaj a buď neustále pripravený!

 1. novembra roku 2017
By |2020-06-21T07:42:12+00:0016. novembra 2017|Categories: Infovojna|15 komentárov

About the Author:

Avatar

15 komentárov

 1. how to start the keto diet

 2. oatmeal keto

 3. keto chocolate mousse

 4. find me a free dating site

 5. free muslim dating sites australia

 6. datepad free dating

 7. military dating online free

 8. dating website templates free

 9. free dating site for rich cougars

 10. actual free dating sites that work

 11. top free uk dating sites

 12. hailey dean dating is murder online free

 13. dating sites free browse pennsylvania

 14. best site for online dating free

Leave A Comment