O našich dôchodcov sa nemá kto starať, o cudzincov sa bijú…

//O našich dôchodcov sa nemá kto starať, o cudzincov sa bijú…

O našich dôchodcov sa nemá kto starať, o cudzincov sa bijú…

Dvojtvárnosť rôzných pofiderných organizácií resp. mimovládok, ktoré vznikli práve za účelom zisku a profitovania z imigrácie nezaujímajú naši dôchodcovia a ľudia trpiaci demenciami, o ktorých sa nemá kto starať.

Domovy dôchodcov, sociálne centrá sú preplnené. Tie dotované štátom majú plné poradovníky a čakacie doby su bežne pol roka a viac. Ak samozrejme, ako to je na Slovensku zvykom niekto niekoho nepozná.

Ako som písal už dávnejšie, takíto pacienti sú často zvážaní na psychiatrické oddelenia za účelom aspoň krátkodobého oddychnutia si príbuzných…teda to je ich cieľ. Veľmi zriedka dôjde aj k prijatiu pacienta. Ťaživá situácia príbuzných starajúcich sa o takéhoto pacienta je pochopiteľná. Za opatrovanie dostanú smiešné peniaze a mnohí sa nechcú vzdať práce s podstatne lepším platom. A taktiež nemajú 500 EUR na zaplatenie si súkromného centra sociálnych služieb resp. opatrovateľky. Pritom tie milióny EUR, ktoré idú rôzným podvodníkom hrajúcim sa na pomoc cudzincom by stačili na vybudovanie desiatok takýchto domovov a sociálnych centier, samozrejme s adekvátnym ohodnotením zamestnancov. Nie ako to je teraz, že v takýchto centrách pracuje 1-2 zamestnanci v službách na 50 a viac pacientov.

Dokedy budú občania platiť podvodníkov v štátnych orgánoch  konajúcich v prospech cudzích ľudí..a všimajúcich si dôchodcov a iných len pár mesiacov pred voľbami falošnými mítingami divadelníkov a klamárov? Prekoná niekedy slovenský občan strach a postaví sa za svoje práva? Pritom stačí len tak málo a netreba na to detičky tesne po dovŕšení 18 rokov, ktoré by nás chceli riadiť.

By |2018-12-31T18:36:14+00:0031. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

One Comment

  1. […] post O našich dôchodcov sa nemá kto starať, o cudzincov sa bijú… appeared first on Blog […]

Leave A Comment