O analýze laboratórnych krýs

//O analýze laboratórnych krýs

O analýze laboratórnych krýs

Len pre lepšie pochopenie toho, čo poviem v ďalšom, predstavte si takúto modelovú situáciu:
Po celodennej práci sa vrátite neskoro popoludní domov. Ste unavení, ale tešíte sa, že sa môžete vrátiť do bezpečia svojho domova, do kruhu ludí, ktorí sú Vám blízki, milujete ich a majú vašu dôveru. Veď k takému smeruje všetko vaše úsilie, to je zmyslom vášho bytia.
Po príchode k vášmu domu vidíte, že po vašom pozemku chodia dvaja pre vás neznámi potetovaní tlsťochovia v maskáčoch, a s kamerou a fotoaparátom fotia oplotenie vášho pozemku, bránu aj vchodové dvere. Skúšajú pevnosť okien domu, merajú výšku ochranných múrov a plotov, dokonca lezú po rebríku na strechu vášho domu.
Všetko fotia a robia si podrobné poznámky. Podchvíľou s niekým telefonujú.
Nikto sa nemôže čudovať, ak vás takáto vec nielen prekvapí, ale aj poriadne rozčúli. Je len samozrejmé, že sa dvoch podivných kreatúr spýtate, čo tam robia, kto im dovolil vstúpiť na váš pozemok, a požiadate ich aby ho okamžite opustili.
Je viac ako pravdepodobné, že tí dvaja degeneráti sa budú snažiť presvedčiť vás, že oni len zisťujú mieru bezpečnosti vášho domu a pozemku, že to robia len vo vašom najlepšom záujme, že ich financuje známy filantrop, a že vy asi budete extrémista a paranoik zároveň, ak ich vyháňate a z čohokoľvek podozrievate.

Len toľko som chcel svojou modelovou situáciou povedať, že som rozhorčený nad skutočnosťou, že v našom štáte, ktorý sme my založili, ktorý má slúžiť nám, sa pohybujú podivné kreatúry, ktoré namiesto poctivej práce vždy nájdu nejakého sponzora, pre ktorého sú ochotní pre jeho pochybné a zlovestné zámery zakladať všakovaké inštitúty, nás skúmať ako laboratórne zvieratá, vypracovávať o nás štúdie a poskytovať ich našim nepriateľom.

(Okrem iného, keby na Slovensku žilo pol percenta Mongolov, ale v golfových kluboch by ich bolo osemdesiat percent, nebolo by celkom normálne tvrdiť, že Mongoli na Slovensku sa mimoriadne zaujímajú o golf, že všetkými prostriedkami hranie golfu podporujú? Za také konštatovanie by vás nikto nemohol vyhlasovať za extrémistu alebo obviniť z antimongolizmu.)

Dali ste si niekedy otázku, načo by niekto mohol potrebovať informácie o tom, koľko percent z nás nechce mať za suseda cigáňa alebo černocha?
Nuž, odpoveď je logická, a jeden k tomu ani nepotrebuje doktorát: dlhodobo plánujú elimináciu bielej rasy tým, že do belošských krajín nasťahujú cudzincov z Afriky; skúmajú nás, aby mohli vypracovať vedecké metódy na prípravu našich ludí ochotne sa podriadiť tejto diabolskej agende sociálneho inžinierstva.
(Pamätá sa nikto z vás, ako dopadli všetky ich zámery vylepšiť osud bieleho človeka v minulosti? Napríklad ich revolúcia v Rusku. Aj tam začínali tak, že najskôr skupiny darmožráčov posedávali v kaviarňach Viedne, Londýna, Paríža, Ženevy a Berlína, a študovali ruský národ. Rusov ich experiment stál štyridsať miliónov – ľudských životov.)

Všetci to vieme, lebo všetko, čo sa dnes deje tomu nasvedčuje, ale nič s tým nerobíme, lebo sme v pozícii bezmocných. Už nás porazili, lebo my sme už len jedna naničhodná uplakaná chamraď. Chvastáme sa, že umoríme každého, kto siahne na našu slobodu, že radšej zomrieme, ako by sme mali byť otrokmi, ale v skutočnosti by sme sa pre takú vec nevzdali ani obľúbeného večerného programu v televízii na Markíze. Izbový pinčel sedí v teplom pyžame na gauči, nad ním visí obraz divokých vlkov, akože predkovia, čumí do televízora – a plánuje, že na jar sa skamošmi už konečne výberu na lov karibu na Aljašku.

——————-

Analyzujú nás ako laboratórne krysy, aby mohli vypracovať vedecké metódy na našu likvidáciu, lebo oni veľmi dobre vedia, že my bieli sme jediní, ktorí kedysi mali všetky predpoklady, ideály, inteligenciu a potenciál, aby sa postavili na odpor diabolskému plánu najskôr zhovädiť, a potom zhovädené ľudstvo zotročiť.

By | 2017-11-29T10:44:10+00:00 29. novembra 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment