Nový nádejný predseda EK si chce zabezpečiť nových eurovoličov: EU by mala plošne znížiť voličský vek z 18 na 16 rokov!

//Nový nádejný predseda EK si chce zabezpečiť nových eurovoličov: EU by mala plošne znížiť voličský vek z 18 na 16 rokov!

Nový nádejný predseda EK si chce zabezpečiť nových eurovoličov: EU by mala plošne znížiť voličský vek z 18 na 16 rokov!

Kandidát socialistov na predsedu Európskej komisie a súčasný podpredseda EK Frans Timmermans sa počas predvolebnej televíznej debaty pre nemecký televízny kanál ARD vyjadril, že EU by mala plošne znížiť voličský vek z 18 na 16 rokov.

Podľa tohoto potencionálneho nového predsedu EK je to žiadúce, pretože podľa jeho slov „Mladí ľudia vedia, čo chcú“. Na to mu kontroval ďalší diskutujúci – predseda frakcie Európskej ľudovej strany (EPP) a kandidát ľudovcov na post predsedu EK Manfred Weber, ktorý povedal, že rozhodnutie o tejto otázke treba ponechať na vlády jednotlivých členských štátov a nie na Brusel. No dodal, že ide o tému, ktorá by sa mala stať predmetom verejných diskusií.

Zníženie voličského veku prvovoličov je však veľmi citlivou a nebezpečnou vecou, a to najmä preto, že mladí ľudia, ktorí ešte nedosiahli dospelosť, si svoj politický názor ešte len formujú, nie sú schopní vnímať všetky aspekty politiky a politických prúdov, ktoré spoločnosť obklopujú, a nie sú v takej miere ako dospelí ľudia schopní ani rozoznávať a vzdorovať manipuláciám! Mladých ľudí vo veku 16 rokov totiž zaujímajú úplne iné veci ako politika a budúcnosť svojho národa. Nehovoriac o tom, že do škôl dlhodobo cielene chodia liberálni politici a mimovládky, ktorí mládeži už roky vymývajú mozgy liberálnou propagandou!

Veľmi dobrým príkladom takéhoto vymývania mozgov mládeži liberálnou propagandou je okrem návštev školských zariadení liberálmi a rôznymi psychopatmi s vreciami na hlavách aj najnovšia príručka z dielne protislovenského Denníka N a portálu Euractiv (ktorý založil bývalý predseda Progresívneho Slovenska Štefunko), ktorú s podporou EU rozdávajú študentom a žiakom po školách. Ide o magazín s názvom Mýty o EÚ s príručkou o EU pre stredné školy, ktorú bezplatne dostane 20 000 slovenských študentov a 400 stredných škôl a v ktorej je EU doslova velebená do nebies a každý pronárodne cítiaci jednotlivec nepriamo nazývaný „zlým“ nacionalistom.

A z toho celého teda vyplýva len jedno – hlavným cieľom týchto návrhov eurobyrokratov sú snahy zabezpečiť si prísun nových eurovoličov, ktorí budú voliť tak, ako si budú priať, resp. ako im to prostredníctvom propagandy v médiách, na internete a v školách liberáli „naprogramujú“ do hláv! A to je nielen pre súčasnú podobu spoločnosti, ale aj pre zachovanie aspoň súčasnej miery „demokracie“ veľmi nebezpečné! Eurobyrokrati teda veľmi dobre vedia, čo robia. No malo by byť v záujme každej krajiny a normálnej vlády niečo také odmietnuť, pretože rozhodovať o štáte musia len kriticky zmýšľajúci a rozhľadení dospelí ľudia a nie propagandou „nainfikované“ deti, ktoré si svoj názor na svet ešte len formujú…

Martin Bago

http://www.teraz.sk/najnovsie/timmermans-chce-znizit-volicsky-vek/394059-clanok.html
https://www.info.sk/sprava/156196/timmermans-chce-znizit-volicsky-vek-na-16-rokov/

https://dennikn.sk/1456941/dennik-n-vydal-magazin-o-eu-zadarmo-ho-dostane-20-tisic-studentov/
http://www.dpa-international.com/topic/weber-timmermans-face-televised-debate-ahead-eu-poll-190507-99-122332
https://www.dw.com/en/eu-commission-president-candidates-clash-on-climate-change-migration/a-48646042

By |2019-05-09T11:56:05+00:009. mája 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Nový nádejný predseda EK si chce zabezpečiť nových eurovoličov: EU by mala plošne znížiť … appeared first on Blog […]

Leave A Comment