Novinári ako novodobí inkvizítory a prenasledovatelia

//Novinári ako novodobí inkvizítory a prenasledovatelia

Novinári ako novodobí inkvizítory a prenasledovatelia

Viktor Breiner z infosecurity kontaktoval môjho známeho z vysokej školy. Ten zo strachu a obav priznal, že o vytvorenie stránky idemvolit.sk som ho požiadal ja. Programátor, ktorý nemá nič spoločné s obsahom stránky má doteraz strach a obavy z mediálnej šikany a vzhľadom na hanlivo napísaný článok má obavy aj z prístupu kolegov a pacientov. Až na tomto príklade som pochopil príklady z minulosti, kedy sused udal suseda zo strachu, len aby nebol perzekuovaný. Pán Breiner kontaktoval aj mňa telefonicky, telefónne čislo mu dal známy z vysokej školy.

Pán novinár Breiner sa pýši bojom proti systému. Už len tri jeho články svedčia o jeho skreslenom vnimani reality, resp. pravdepodobne píše tak ako platia a možno je s tým aj plne stotožnený. Na jeho článkoch sa dočítate o dokonalosti stránky zomri, kde sa posmievajú z národa, Slovákov označujú ako prakoko-ti a samozrejme robia „skrytú“ kampaň protinárodne orientovaným kandidátom. Samozrejme pán Breiner ospevuje aj pani Čaputovú, ktorej kampaň a vítazstvo sú unikátnym príkladom manipulácie a peňazí.

O povahe novodobých inkvizítorov niečo napovie aj tento článok. Je zvrátene fotiť „potoky krvi“…v

https://svet.sme.sk/c/6704215/fotograf-victor-breiner-vidite-vela-krvi-vtedy-si-netreba-klast-otazky.html

Pán Breiner poslal kontakt na mňa pánovi Turčekovi z aktualit. Ten má viackrát kontaktoval, v úvode som aj mal záujem sa s nim porozprávať. Mal však smolu, že som nemal telefon pri sebe a pracoval som na záhrade. V kontakte neprestával a kontaktoval ma aj cez víkend a následne ma už prešla chuť s týmito pánmi viesť rozhovor. Ešte k rozhovoru s pánom Breinerom, ten sa tváril ako policajný vyšetrovateľ a hneď ma stihol zastrašovať trestnými oznámeniami a stíhaním. Zaujímavé, že tak bojujú proti ľuďom, ktorí majú záujem napísať niečo anonymne z dôvodu strachu o presne takúto mediálnu šikanu. Projekt idemvolit.sk im to umožňuje a preto je tŕňom v oku. Článok tam môže napísať hocikto.

Takíto novinári sa stávajú novodobými žoldniermi. Ich nepriateľmi sú však obyčajní ľudia, ktorí majú nevhodné protisystémové názory. A keď sa im už dostanete do pazúrov chcú vás úplne zničiť. Pán Breiner išiel ďalej za svoju novinársku povinnosť a kontaktoval mojich zamestnávateľov, kde napísal klamlivý, ohovárajúci e-mail o mojej osobe.

Ako som sa už vyjadril na iných stránkach, nenapísal som žiadný antisemitský článok, úmyselne nešírim žiadne dezinformácie. Na idemvolit.sk sú mnohí prispievatelia a ich totožnosť sa vypátrať nedá, to bol aj cieľ projektu. Čo sa týka toho nezmyslu, ktorý o mne pán Breiner napísal, že šírim bludy. Tak ho ubezpečujem, že o ničom čo som napísal nie som nevyvratiteľne presvedčený…dejiny sa zvyknú prepisovať a zatiaľ žiadným bludom netrpím. To by mu mohli objasniť nejakí ľudia z prostredia psychiatrie, ktorí šíria amerikanofíliu a odpor k slovenskému národu, kresťanstvu, tradíciam… V psychiatrickej obci ich je veľmi veľa, verejnosť ich však vníma inak akými skutočne sú… Veď komu o sebe vyzradíte viac informácií ako kňazovi a psychiatrovi…a aj preto ich majú podchytených…

Keď zanikne psychiatrické oddelenie v Považskej Bystrici, ktoré som pomáhal dlhé roky udržiavať v schopnosti fungovať pri veľmi nízkom počte lekárskeho personálu, ostával som bezplatne dlhšie v práci a následne som chodil unavený domov..kde ma čakali domáce povinnosti…tak odporúčam tým 170 000 pacientom v spáde požiadať o pomoc novinárov. V zahraniči sú tisíce lekárov zo Slovenska, len v Česku je vyše 2500 lekárov. Dôvodom odchodu mnohých boli hanlivé články proti lekárom v médiach napojených na finančnú skupinu Penta o klamlivých vysokých platoch lekárov, taktiež monopól Penty na Slovensku, korupcia, klientelizmus, rodinné prepojenia, rozkrádanie nemocníc bez väčšieho povšimnutia novinárskej obce….a pritom na odhalenie krádeži, predražených liekov a iného materiálu stačí len sledovať verejné obstarávania… To však nikto nerieši, audity nemocníc sa nezávisle nerobia a nik nekontroluje hospodárenie nemocníc…kde sa rozkradajú peniaze občanov SR.

Až teraz na vlastnej koži chápem, ako sa  v minulosti pálili čarodejnice….stačí, že na vás niekto ukáže a označí vás…

By |2019-11-07T18:31:03+00:007. novembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment