NO Experimental VACCINE! – Healthy-Gesund-Zdravý

//NO Experimental VACCINE! – Healthy-Gesund-Zdravý

NO Experimental VACCINE! – Healthy-Gesund-Zdravý

NO Experimental VACCINE! – Healthy-Gesund-Zdravý

V nacistickom Nemecku označili Židov žltými hviezdami, lebo nepatrili do členstva „čistej Árijskej rasy“, boli menejcenní ľudia – UNTERMENSCH. Tak nejako sa začínala doba koncentračných táborov smrti.

Dnes sa znovu v EU začína segregácia na zaočkovaných a nezaočkovaných. Už dnes, v júli 2021, znovu ako za Hitlera, nie sú rovnaké práva pre všetkých. Niekto môže vojsť, alebo kúpiť, niekto nesmie … vraj kvôli zdravotnej bezpečnosti…

Zrejme príde čas, kedy tí tzv. „nezodpovední“, možno aj ich obydlia, budú označení nejakými viditeľnými varovnými symbolmi, resp. zaočkovaní budú mať nejaké vonkajšie znaky na rýchlejšie odlíšenie tých privilegovaných zmagnetizovaných BIOROBOTOV od tých zatracovaných druhoradých občanov, avšak ešte stále ĽUDÍ.

Možno si niekto povie, čo keby som dodal odvahy aj ostatným a dal si na seba už teraz označenie – NIE EXPERIMENTÁLNA VAKCÍNA! Nebojme sa!

A pod 7-cípu žltú hviezdu, ktorá na rozdiel od nanútenej 6-cípej žltej hviezdy z nacistickej éry bude znakom vzdoru voči súčasnej celosvetovej covid-tyranii, sa verejne prejavím ako ZDRAVÝ – HEALTHY – GESUND, HRDÝ a SLOBODNÝ ČLOVEK.

Jozef Potúček

(… človekom som bol, človekom zostanem…)

By |2021-07-04T14:48:53+00:004. júla 2021|Categories: Infovojna|3 komentáre

About the Author:

Avatar

3 komentáre

  1. hydroxychloroquine 12 mg

    NO Experimental VACCINE! – Healthy-Gesund-Zdravý – Blog InfoVojna

  2. hydroxychloroquine kidney failure

    moral palpitation anger

  3. hydroxychloroquine tablets 10 mg

    budget arthrocentesis class

Leave A Comment