Nielen idemvoliť, Mazurek, ale už aj Lipšic potvrdili klamstvá Harabina

//Nielen idemvoliť, Mazurek, ale už aj Lipšic potvrdili klamstvá Harabina

Nielen idemvoliť, Mazurek, ale už aj Lipšic potvrdili klamstvá Harabina

Harabin zhodou náhod v roku 2015 vo videu s Martinom Daňom sa dostal do alternatívy. Potom začal byť Harabin ospevovaný Lichtnerom z infovojny a stal sa jeho modlou, svätým grálom, ktorého akákoľvek kritika je zákazaná.

Na webe existuje  práca, ktorá hovori o tom, že Harabin zaviedol ako prvý trestanie ľudí za extremizmus, ktorý nie je definovaný presne a to už vtedy namietal aj prezident. Takéto široké definície zákonov sa dajú zneužívať na ničenie nepohodlnej konkurencie, resp. kritikov na ceste za úspechom. A taktiež slúžia na prenasledovanie ľudi za vyslovené názory. Zatiaľ sa vyšetrovacie orgány vyťažujú v nezmyselnom sledovaní diskusií a zlodeji, ktorí rozkradli tento štát ako napr. v prípadoch Lemikon, Gorila, Majský…ostávajú na slobode.

Práca o zavádzaní extremistického zákona bola na tomto linku verejná, dnes je už uzatvorená pre verejnosť:

http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zakaz_popierania_holokaustu.pdf

Prácu je možné nájsť na tomto odkaze:

http://citeseerx.ist.psu.edu/viewdoc/download;jsessionid=44A610D24B25587703EAAEE34880A496?doi=10.1.1.410.9932&rep=rep1&type=pdf

Harabin opakovane klamal, že za týmto zákonom nie je. Detailnejšie to rozobral Milan Mazúrek:

Najnovšie pribudlo vyjadrenie Daniela Lipšica, ktorý otvorene na svojom facebookovom učte kritizuje Harabina za zavedenie tohto extremistického zákona.

KEDY SA Z R. FICA A Š. HARABINA STALI BOJOVNÍCI ZA SLOBODU PREJAVU? Už približne 20 rokov presadzujem, aby sme v…

Uverejnil používateľ Daniel Lipšic Nedeľa 8. septembra 2019

Úryvok pre prípad vymazania:

Dobové video, v ktorom sa Harabin a Lipšic vyjadrujú protichodne o potrebe trestať ľudí za vyjadrený názor. Paradoxne „bojovník za slušných ľudí“ ako sa nazýva pán Harabin je za trestanie ľudi za vyjadrený názor.

Ak niekomu nestačí môže si vyžiadať resp. prekonzultovať kto tento zákon zaviedol s ministerstvom spravodlivosti. Čo sa týka opakovaných vyjadrení pána Harabina, že extremistický zákon nezávadzal on, ale pani Žitňanska nie je pravdou. A buď pán Harabin je klamár, alebo trpí kognitívnou poruchou….

By |2019-12-07T14:28:29+00:007. decembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment