Nicholsonová – a iné čudá v parlamente

//Nicholsonová – a iné čudá v parlamente

Nicholsonová – a iné čudá v parlamente

Niektorí si možno pamätajú, ako Lucia Nicholsonová sproste, nechutne a netaktne napadla premiéra Slovenskej republiky JUDr. Róberta Fica CSc, ociambrujúc si svoju hubu na neho, tvrdiac, že vyzerá unavený, že by mal odísť z politiky – niekoľko týždňov po jeho operácii srdca.
Také veci sa jednoducho v civilizovaných krajinách nerobia. Hlavne však by to nemalo robiť nejaké čudo, ktoré vyštudovalo gymnázium, voči človeku, ktorý má niečo za sebou, a ktorého veľká časť populácie pokladá za charizmatického muža na správnom mieste.
Či právom, alebo nie, to teraz vôbec nie je podstatné. Vadilo by mi to, aj keby to urobila Kiskovi. A to je v mojom prípade naozaj veľká vec.
Čudo, ktoré si musí písať do CV aj to, že sa zúčastnila niekoľkých večerných lekcií kurzu angličtiny pre novoprichadzajucich imigrantov v Kanade!!!!! Nikdy sme sa nedozvedeli, čo robila po absolvovaní základného kurzu, ako ona obohatila tú Kanadu. Veľmi rád by som tiež videl video, kde táto bezočivá potenciálna kandidátka na prezidentku rozpráva po anglicky, keď sa už s tým kurzom takto verejne chvastá. Po skúsenosti s Kiskovou pumpovou angličtinou v Europarlamente by ju aspoň mohli priaznivci varovať, aby na verejnosti držala radšej hubu a hovorila len po slovensky.

Táto sebastredná narcisistka a exhibicionistka dokázala takú nechutnú vec, že aj zo svojho materstva a kojenia urobila vec verejnú – parlamentnú. Každá decentná a kultivovaná žena kedykoľvek v histórii, kdekoľvek na svete, rešpektovala intimnosť danej veci. Dokonca aj zvieracie matky sa v takých situáciách  inštinktívne uťahujú do samoty a súkromia.

Čo je toto za kreatúru??

Čo je Slovensko za krajinu, keď Nicholsonová alebo Malinová dôkážu manipulovať celým štátom?

Absolútny manipulátor vytvoril situáciu akoby celý tento štát nebol o ničom inom, len o Nicholsonovej.

Takt a vkus sú dve veci, ktoré musíte mať vrodené. Môžete aj šimpanza obliecť do fraku s motýlikom, a možno niekoľkých aj oklamete, že vidia inteligentného aristokrata.
S vkusom netreba nič robiť, lebo, to je aj tak súkromná vec každého. Aj netaktnosť by sa mohla prehliadnuť, ale politici by mali dostávať aspoň základný kurz.
Kedže sa vraj klin klinom vyráža, netaktnosť a šoková terapia možno Nicholsonovej najlepšie pomôžu.

Mali sme na základnej škole spolužiačku, ktorá dokázala nehorázne vytočiť učiteľku svojou obsedantnou snahou zakrývať si oči vlasami. Niekoľkokrát ju dokonca poslala zo školy domov. Až po rokoch sme si uvedomili, že tá učiteľka vo svojej nevedomosti vlastne týrala nevinné dievča, pridávala k utrpeniu obete veľmi zlého zaobchádzania v rodine. S tými vlasami to robila, lebo bola týraním poškodená. Učiteľka to mala čítať ako príznak a varovanie. Dievča sa nikdy zo svojej životnej traumy nedostalo, a po troch zlyhaných manželstvách je z nej dnes ľudská troska. Osamelá alkoholička.
Psychológovia veľmi dobre vedia, prečo si niekto obhrýza nechty, prečo si dáva vlasy do očí, alebo sa dá potetovať. Vždy by to mali byť varovné signály – prosba poškodených, aby im okolie pomohlo.

Myslím, že je načase, aby na každého potencionálneho politika dal štát vypracovať psychologický profil a oboznámil s ním verejnosť.
Vedeli ste o tom, že človek s piercingom alebo petetovaný je automaticky vylúčený z možnosti uchádzať sa o také zodpovedné miesto ako sú piloti na veľkých dopravných lietadlách? A psychológovia dobre vedia prečo. Aj vy to viete, lebo pochybujem, že pri možnosti voľby by ktokoľvek z vás chcel, aby jeho dieťa operoval lekár s mosadzným krúžkom v nose. Napríklad. Všetci intuitívne tušíme, kedy s niekym nie je všetko v poriadku. Spoločnosť nás síce učí “tolerancii”, ale keď ide do tuhého, tolerancia musí ísť bokom. Aj v takej dôležitej veci, ako je parlament.
Ja, napríklad, keby som videl ísť do lietadla potetovaneho pilota, požiadam o neskorší let.
Škoda, že aj v parlamente nemám takúto možnosť.

Ale, sú aj iné znaky, podľa ktorých sa dajú ľudia prečítať; vkus, úroveň aj klasa.
Pozrite si zábery zo zasadania amerického Kongresu. Nájdete tam ženu s dekoltom? Ženu v šatách s volánikmi, ktoré sa skôr hodia na ples? Ženu s obnaženými ramenami? Ženu s náušnicami skoro až do polovice pliec?
Potetovanca? Kongresmana so psím obojkom ako Boris Kollár?
Nenájdete!

Videli ste už amerického kongresmana jesť počas zasadania? Alebo v Britskej snemovni Lordov?

Bíreši očividne majú úplne iné maniere ako aristokracia.
Ešte aj na Ukrajine si všímam vyššiu klasu v parlamente, ako je to na Slovensku.
Nemusím už ani pripomínať, že existuje úzke spojenie medzi vkusom, klasou a taktom na jednej strane, a duševným zdravím na strane druhej. A tiež, že duševne zdraví ľudia majú určite iné politické preferencie, ako čudá s ofinou do očí alebo čudá potetované.

To, že naša spoločnosť už dávno stratila všetky prirodzené obranné mechanizmy, ktoré by zabránili tomu, aby sa vyšinuté a očividne narušené osoby typu Nicholsonová vôbec dostali do pozície možnosti rozhodovať o verejných záležitostiach, je samé osebe alarmujúce. Viac to však svedčí o úrovni nášho národa, ako o nej samej. A to je už skutočne národná tragédia.

Zamerné znižovanie úrovne vzdelanosti na Slovensku, šírenie zdegenerovaného umenia, masový konzum primitívnej zábavy a osprosťovanie ludí politickou propagandou ešte viac oslabí mechanizmy prirodzenej obrany a nakoniec povedie k totálnej devastácii národa a k jeho zániku.

 

 

By |2018-02-07T05:27:25+00:005. februára 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment