Nezamestnanosť vo veľkej británii je tak nízka, že je riziko odkrytia klamstva, ktoré tieto čísla produkujú – reportuje Business Insider

//Nezamestnanosť vo veľkej británii je tak nízka, že je riziko odkrytia klamstva, ktoré tieto čísla produkujú – reportuje Business Insider

Nezamestnanosť vo veľkej británii je tak nízka, že je riziko odkrytia klamstva, ktoré tieto čísla produkujú – reportuje Business Insider

Na túto tému bolo hovorené už v minulom vydaní TakžeTak, kde si robili srandu, že štatisticky sa budú vyraďovať nezamesntaný tak, že nakoniec bude nezamestnanosť na Slovensku nulová.

Tu sú vopred briti, ale aj nemci, ako ja dokážem svedčiť, ktorí sa na túto cestu dali ešte konsekventnejšie. Business Insider teraz nepatrí k nejakým alumíniovým klobúkom, čiže už aj mainstream reportuje o nezmyselnosti celých týchto štatistík. Ako hovorí Huďo, musia. Priepasť medzi tým, čo ľudia okolo seba vidia a tým, čo reportujú médiá je tak obrovská, že médiám už môže veriť len človek, ktorý sleduje výlučne mainstream, napr v televízii a nevychádza z domu von.

Každý kto má známych, kto vychádza von a rozpráva sa so svojimi susedmi, kolegami v práci, ale aj sleduje svoje okolie pri nákupoch, cestovaní a podobne, vie, že tu niečo nesedí, že tu je obrovská diskrepancia medzi tým, čo sa nám médiá snažia nahovoriť (a Richter), že aké je všetko super.

Nedávno som videl v nemeckej televízii (nepamätám si v ktorej, ale asi niečo verejnoprávne, ARD/ZDF), že hovorili o tom, že každý kto má aspoň výučný list v nemecku nie je nezamestnaný.

Čiže im už nie je blbé takto tvrdiť, že tí ľudia, ktorí prácu nemajú, pre nich asi (možno v ich štatistikách) neexistujú. Nuž, ja viem z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že ma v Norimbergu po 3 mesiacoch hľadaní práce, vyradili z evidencie, lebo som si prácu nenašiel.

Niečo takéto by človek čakal od komediálnej show, ale toto je realita v nemeckej agentúre práce.

Odkaz na článok:

http://www.businessinsider.com/unemployment-in-the-uk-is-now-so-low-its-in-danger-of-exposing-the-lie-used-to-create-the-numbers-2017-7?IR=T

 

By |2017-07-24T21:52:18+00:0024. júla 2017|Categories: Infovojna|Tags: , , , , , , |9 komentárov

About the Author:

Lars
Poslucháč infovojny z Piešťan, istý čas sa telefónom hlásil z Norimbergu. Od 2016 oficiálne ITéčkar, formou Fachinformatiker in der Anwendungsentwicklung (IHK). Nepripisujúc takýmto papierom žiadnu hodnotu, po vyhodení z TU v Drážďanoch s odporom k Bologna reforme.

9 komentárov

  1. free singles dating sites no credit card

  2. free orlando dating sites

  3. free dating sites in ma

  4. best free dating site

  5. flirt free dating site

  6. best free dating sites reviews

  7. play free dating sim games

  8. free canada dating

Leave A Comment