Nemocnice, škôlky, domovy kŕmia našich ľudí predraženým odpadom

//Nemocnice, škôlky, domovy kŕmia našich ľudí predraženým odpadom

Nemocnice, škôlky, domovy kŕmia našich ľudí predraženým odpadom

Nemocnice, školy, škôlky, ale aj domovy dôchodcov v správe obcí, miesť a štátu získavajú suroviny na výrobu jedál na základe verejného obstarávania. Ukazovateľom pri výbere suroviny nie je kvalita, ale cena a známosti. Buď sa kupujú najlacnejšie suroviny, ktorých pôvod najmä v prípade ovocia a zeleniny ťažko overiť, alebo riaditeľ/riaditeľka podporí kšeftom kamaráta. Nenasýtny kamarát chce najviac zarobiť, tak nečakajme kvalitné suroviny. Nebolo to dávno, čo sa objavili prípady dovozu mäsa s množstvom antibiotík, rastových hormónov. Taktiež prípad zeleniny z Holandska, ktorá bola tam určená na vyhodenie.

Väčšina chorôb, najmä alergií, autoimunitných ochorení súvisi s chemikáliami a telu neprirodzenými látkami v tele. Keď tohto bordelu v strave nie je väčšina, telo si s tým dokáže poradiť. Ak však sa prekročí určitá hranica, ktorá je u každého individuálna, dochádza k vzniku rôzných ochorení, vrátane rakoviny. Štátne kontrolné orgány nevykonávajú dôslednú kontrolu najmä čo sa týka stravy, ktorá sa dostáva do zariadení s našimi občanmi, najhoršie že aj do škôliek, škôl, kde sú naše deti. Nie je náhodou, že Slovensko je prvé na svete vo výskyte rakoviny hrubého čreva.

https://zivot.pluska.sk/zdravie/sme-prvi-vyskyte-rakoviny-hrubeho-creva

V článku píšu nezmysly o genetických predispozíciach, áno v malom percente má genetika podiel. Vo väčšine podľa mňa, aj podľa viacerých známych lekárov je za nárast týchto ochorení zodpovedný zvýšený výskyt nekvalitných potravín, margarínov, krabicového mlieka, jedla s množstvom konzervantov a ochucovadiel.  V článku sa píše o udeninách. Áno, nie je to dávno, čo bolo nariadené udenie pomocou chemických prípravkov, kedy mäso sa naloží  do zmesi chemikálií, studene a tepelne nespracované. Kdežto ak sa používal tradičný spôsob udenia dymom, do mäsa sa nedostalo toľko chemikálií ako novou métodou udenia.

 

V škôlkách sa nepoužíva maslo, ale margaríny.

Konzumácia margarínov môže prispievať k astme:

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1047279704000845

Konzum margarínov zvyšuje riziko vzniku infarktu srdca:

https://www.nature.com/articles/1600356

Konzum margarínov môže prispievať aj k rakovine prostaty:

https://link.springer.com/article/10.1023/B:CACO.0000016568.25127.10

Prehnané používanie chemikálií v potravinách súvisi najmä s ochranou pred infekciou a za účelom predĺženia životnosti potravín. Ak zjete niečo zdravé, ale pokazené dostanete hnačku, lebo tak telo rieší biologický odpad, ktorý pozná. S chemikáliami je to zložitejšie, voči ním často reaguje zápalom a tak vznikajú alergie, alebo autoimunitné ochorenia. Poprípade sa ukladajú v tkanivách a tým sa prispieva k vzniku nielen nádorových ochorení, ale aj Alzheimerovej demencie. Židia majú asi najučinnejší mechanizmus kontroly stravy, kedy pri mnohých výrobných procesoch je rabín a dôsledne kontrolované potraviny získavajú označenie Kosher, čo je zárukou kvality.

 

Môžme si zakonšpirovať a SMERácke obedy zadarmo môžme označiť za príčinu podstatne vyššieho množstva deti, ktoré budú jesť nekvalitnú stravu v školách a tým s veľkou pravdepodobnosťou dôjde aj k nárastu mnohých chorôb. A znovu sa potešia výrobcovia liekov a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, na ktorú ma na Slovensku takmer monopól finančná skupina Penta.

 

Na základe infozákona máte právo osloviť školy, škôlky a iné organizácie v správe štátu a požiadať ich o zoznam dodavateľov, vykonaných kontról.

 

V prípade otázok ma môžte kontaktovať na mail.

By |2019-12-03T15:04:08+00:003. decembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment