..“něco lítá ve vzduchu,asiněco přijde..

//..“něco lítá ve vzduchu,asiněco přijde..

..“něco lítá ve vzduchu,asiněco přijde..

keď tak sledujem počínanie pani Čaputovej,zámerne ju neoslovujem pani prezidentkou a priznám sa, dosť ťažko mi je uvádzať i to“pani“pred menom,som viac a viac presvedčený,že sa tu niečo naozaj chystá.Niečo nekalého,zlého,nejaké kolosálne svinstvo.
Sledujem z cudziny našu politickúscénu veľmi pozorne a neuniklo mi,ako sa táto osoba uchádzala o úrad,okolnosti jej voľby,samotné zvolenie absolútneho“niemanda“do najvyššieho úradu štátu.To,že normálni ľudia na slovensku nevolili,že v podstate nechodia k voľbám nie je nič zvláštneho,ani prekvapujceho,stáva sa to i inde na svete a medzi nami,voličovi,čo to má „v paži“ a je znechutený z domácej politiky sa ani nemožno čudovať a ani nemá čo vyčítať.
Ostatne,ak si uvedomíme volebnú účasť,teda tých čo k voľbám prišli,je a bola ich dostatočná sila,čo mohla voľbu naivnej a s prepáčením po sto dňoch i hlúpej Žužu,zaraziť.Namiesto ťažkania si na voličov a nevoliacich,si má spytovať svedomie garnitúra politických strán,ktorá toto dopustila,zintrigovala a dala svojej budúcej,naozaj reakčnej a nebezbečnej opozícii zelenú.
Veď práve politické subjekty,jak z pozície i opozície,by mali svojich možných konkurentov poznať najlepšie a vedieť,aké nebezpečenstvo slovensku,jeho obyvateľom i im samotným,hrozí.Tým,že dopustili túto voľbu iba dokazujú svoju nechopnosť politickej kalkulácie,infantilnosť svojej politiky a totálnu nechopnosť odhadu možných následkov na politickom bojovom poli.

Všimnite si,čo sa stalo po voľbe.
Prvý,kto spontánne vykríkol svoje hodnotenie,slovami“vyhrali sme!“,bol v úrade končiaci A. Kiska!Politická troska,“neumětel“,morálny odpad,zjavný poskok USA..atd,atd.Človek,ktorého jediným pozitívom v úrade je,že mu skončil!Tomuto,okamžite „vzrástli“volebné preferencie až na 20%-v jeho chorej hlave,a dospel kpresvedčeniu,že je čas,stať sa premierom!

Po vyhlásení volebných výsledkov sa na tribúne nie za,ale pred Čaputovou,zjavili ďaľší „víťazi“ PS a Mivko!…a preferencie ich strán,v tej sekunde vyleteli do nebeských výšin! A Truban,vie že vyhrá voľby a chce sa stať premiérom,Beblavý tiež vie,že vyhrá voľby a bude premierom,po pár dňoch i Hlina vie,že títo vyhrajú voľby,pridá sa ..a bude premierom!
Kto vlastne a čo vyhral prezidentskými voľbami na slovensku?
Mne to pripadá,že tí,čo poznajú Čaputovú,na rozdiel od národa,veľmi dobre vedia,čo je to za manipulatelnu figúrku,vedia v koho záujme a prečo tam je,a tiež že ak sa budú držať predpísanej línie,majú funkcie i Zuzu v rukách.

Boli iba prezidentské voľby,no na slovensku už Zuza plní svoju úlohu a má i svojich pomocníkov.Veselo sa pracuje na rozklade V4,zvyšovaní napätia s ruskom,jednoznačnom zotročení slovenska USA,podlizovaní EU,pretláčaní agendy LGBT…!Spoločnosť sa radikálne pripravuje na to čo má prísť,čo má prísť po voľbách,kde samozrejme vyhrajú tí „slušní“,keď sa zmení vláda a z posledného ostrova akej takej slobody v EU,sa staneme absolútnymi otrokmi.
Žužu,si pripravuje svojou zahraničnou aktivitou cestu,k prevzatí právomocí zahraničnej politiky,keby náhodou,nebol minister podľa jej gusta.Teraz sa nám „zaúča“ na prezidentku s právomocmi v zahraničnej politike!Ešte pár návštev v zahraničí,ešte zopár ukážok obyčajnej ľudskej nepripravenosti,neslušnosti a hlúposti a potom príde ten DEŇ,keď pôjde a odvážne podpíše :istanbulský dohovor,migračné zákony,prijímanie migrantov,voľný pohyb cudzích vojsk,US základne na slovensku,homomaželstvá,zmenu ústavy….vyučí sa nám Zuza!

..“něco lítá ve vzduchu“ a ja iba dúfam,že to bude tých povestných zopár po papuly!

By |2019-07-18T20:32:22+00:0018. júla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment