„Musíme postaviť hrádzu proti fašizmu“

//„Musíme postaviť hrádzu proti fašizmu“

„Musíme postaviť hrádzu proti fašizmu“

Nejaký dôležitý slizôň dnes dookola vykrikoval pod pomníkom SNP na námestí v Banskej Bystrici. Asi niečko kvôli blížiacemu sa 8.máju. Okolo neho nastúpená nejaká vojenská parádička plus postávajuci ľudia podrobujúci sa výplachu historickej pamäte. A ďalšie veci ako z gramofónu: čierna vlajka, kotleba, SNP, nebudeme tolerovať fašizmus … Osobne mi je jedno, čo je s Kotlebom aj keď som sa zúčastnil volebného podvodu , kde jediný efekt je, že koho nemôžu namočiť z toho si urobia nepriateľa. A to sa ma už týka. To čo ten had v saku za strach šíril, strašne zle mi bolo z tej energie, neviem kto to bol (možno primátor alebo nejaký sliziak zo smeru, aj keď je vlastne jedno z kadiaľ) pálil som rýchlo z námestia preč, lebo by som sa nezdržal a začal nahlas kričať, že nech je to ktokoľvek, nemá právo kázať o akejkoľvek čistote a ochrane mieru alebo slobody. Všade boli mestskí policajti aj borci v civile tak som si len hlasnejsie pre seba sám povedal „áno viem, jasne, všetci sme fašisti“. Bolo to ako v zlom sne, doteraz som to videl len na internete, ale tá skúsenosť pocítiť, ako tí hajzli likvidujúci národ postupne vedú vojnu proti celému národu, tu sa nejedná o Kotlebu ale o život alebo žvot v pekle.

Vedú ju, lebo podľa oficiálnej doktríny je našim nepriateľom Rusko, zárobeň si pestujeme a šlachtíme fašistickú Ukrajinu, do toho nás podľa najnovších poznatkov z histórie oslobodili USA, ktoré odvtedy už oslobodili celú planétu. A samozrejme okrem vťahovania do vymyslených konfliktov nás z vnútra likvidújú ekonomicky, relatívne pomaly a neviditeľne, nie guľkami do hláv. A takíto hajzli si budú privlastňovať oslobodenie alebo SNP a vôbec boj proti fašizmu a učíť tieto hlúposti ďalšie nesvojprávne generácie. A ja s mám báť čo len zakričať, že sú to odporní vlastizradcovia a vrahovia, ktorí celú energiu a čas venujú na likvidáciu národa, zatiaľ čo ho strašia imaginárnymi hrozbami až kým sa nezhmotnia a tak môžu vyrábať ešte väčšie. Vidím úplne jasne, že tu sa vedie totálna vojna proti jednotlivým národom v európe. Skoro nikde nie je explicitná, ale odporne zamaskovaná, že nik nevie kde je línia a už vôbec nie, kto je nepriateľ. Lebo mi ako občania štátu už dávvno bojujeme v princípe každý s každým, je to boj o prežitie v rozloženej a krajine na lopatkách kde sa nič zmysluplné už nebuduje, len sa utrháva z ohlodanej kosti.

Ak sa niekedy oslobodíme bude to len so silnou ideou, nik nás nezachráni vo voľbách ani iných fraškách. Potrebujeme si uvedomiť že my tvoríme štát a ten odpad čo tam je, my sa musíme prestať zaujímať o nich úplne. Všetky tieto hry odvádzajú práve od toho aby si ľudia uvedomili čo je štát a ústava, že to nie je nejaká vláda ale my každý jeden. Že si nezaslúžia nič, ani akúkoľvek pozornosť a začať treba tým, že keď už teda musíte písať o nich ako vás „sklamali“, tak nepíšte „vážený pán premiér“, „vážený pán prezident“ … „urobili ste chybu … sklamali ste opäť“. Dávate im tým legitimitu a vážnosť a pristupujte na hru, že ste ich podriadení a rešpektujete ich, hoci by to malo byť naopak. To je prvý krok oslobodenia, ako prestať živiť obludný systém. Pozrite sa napríklad na českého prezidenta ako odignoroval kreténa Sobotku. Toto je maximum pozronosti akej si zasúžia.

ČSSR , ČSFR , a podobne. Nech už sa to vyvinie akokoľvek, podstata je držať spolu a zaoberať sa spolčnou pevnou ideou. Ostatné sa spraví samo. Nemôžeme v tejto neviditeľnej vojne ísť sami. Preto aj keď každý prúd to vidí inak, celková idea je dobrá, ide len o tom aby sme neskončili pri prípadnej obnove akejľovek formy ako tí pochodujúci idioti proti korupcii alebo neskončili ešte skôr ako začneme, teda sa pohádame na pomlčke alebo Praha s Bratislavou. Sústreďme sa na to čo nám môže pomôcť a príde to sj keď sa to ešte asi nikde nepodarilo. Idea je dobrá v tom, že keď je tendencia všetko kúskovať a rozhádať medzi sebou, tak už len preto robme opak. Uvedmme si že je absurdné žiadať o povolenie vysutpovať z fašistickej únie našich väzniteľov (to čo bolo v Británii bolo predstavenie aby aj my sme verili že to raz dokážem ale pritom my z nicoho vystupova nemusíme, je to fašistická banda a my nepotrebujeme od nej zvolenie), alebo aby bol vypustený z ústavy protiústavný článok. Väznitelia to neurobia a neurobíme to ani nástrojmi aké nám oni pripravili. A nemusíme im ani rozbíjať kotrby ako v Macedónsku. My potrebujeme pochopiť čo je štát a ústava, ak to naozaj uvidíme, oni prooste zmiznú alebo zdrhnú. Existujú tu len pre našu nevedomosť vymaniťy sa z ich konceptu, kde je jednez z hlavných nástrojov súboj dvoch umelých protikladov (komunizmus – demokracia, vláda – opozícia, fašizmus – antifašizmus, fakty – lož) ktoré reprezentujú to isté a tým aj všetko relativizujú a vyvolávajú pocit zúfalstva že nexxisujú už žiadne dohody, zákony a je vlastne úpmne jedno čo budeme robiť. Z našej slepoty žijú. Je to jedno, ale len v tom že se odpútame od ich hry a sústredíme sa na našu. Potom ostanú haldy nepotrebných Sobotkov na jenej kope sračiek a nebudeme musieť riešiť ich źastupné témy, aj o tom ich všeobjímajúcom fašizme.

A jedno viem, tento druhý slovenský štát je protektorátny a fašistický. Tak sa o ňom bude písať v budúcnosti ak Európa prežije. Kiska vojde do histórie ako druhý slovenský fašistický prezident, ktorý navyše prednostne likvidoval vlastný národ. Viac pozornosti by som ani jemu už nevenoval.

By |2018-11-01T14:43:32+00:005. mája 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment