Môžu Slováci mať fungujúci štát*?

//Môžu Slováci mať fungujúci štát*?

Môžu Slováci mať fungujúci štát*?

Smutnou pravdou a zároveň tragédiou je to, že na Slovensku existuje len jeden spôsob ako tu vytvoriť aspoň zdanie fungujúceho štátu a odvrátiť národnú katastrofu. Ak je taká vec ešte vôbec možná.

Počas nasledujúcich dvoch generácií by každý štátny úradník vrátane ministrov, sudcov, poslancov a štátnych tajomníkov, mal mať pridelených aspoň dvoch nezávislých kontrolórov (krorí jeden druhého ani nepoznajú), ktorí by ho sledovali a usmerňovali dvadsaťštyri hodín denne, bránili by mu kradnúť a podvádzať, kontrolovali a korigovaní by každé jeho rozhodnutie.Ideálne by samozrejme bolo, keby tí kontrolóri boli zo zahraničia.
Áno, pre zlodejskú a skorumpovanú chamraď by to určite bola tragédia, ale pre národ veľmi pozitívna vec. Keď nám Brusel naozaj chce pomôcť, mal by tých kontrolórov platiť. V konečnom výsledku by to pre národ bolo spásou, a aj pre EÚ by to vyšlo oveľa lacnejšie. Ako argument nech slúži príklad Grécka,  kde dlhodobé zanedbávanie  prevencie a neskorší pokus o vykúpenie z podobného bordelu nakoniec stálo Európu stovky miliárd EUR. Preto hovorím o pokuse, lebo v skutočnosti Grékom už asi naozaj nič nepomôže.
Povedzte, nie je účinná prevencia vždy lepšia a efektívnejšia, ako represie a nákladná, mnohokrát aj márna snaha zachraňovať to, čo sa v skutočnosti zachrániť už ani nedá?
V záujme EÚ je to aj preto, že východoeurópsky bordel môže v konečnom dôsledku byť hrobárom celého projektu európskej integrácie.
Ja osobne sa hrozím predstavy, že by Slováci mali totálnu kontrolu nad týmto štátom. Za terajšej situácie predsalen Európska únia čiastočne eliminuje tie najhoršie prejavy nášho bordelárstva, neschopnosti, korupcie a nekompetentnosti. Nech nás preto Boh chráni od avanturistov, dobrodruhov a hlupákov, ktorí hlásajú vystúpenie Slovenska z únie.
Osobne si myslím, že Británia vystúpila z EÚ preto, že si uvedomili, že s takými ľudmi, ako sme my, sa jednoducho nijako nedá. Sú dostatočne zdvorilí, aby nám to takto otvorene nepovedali, ale v skutočnosti je to pravda.

Nepochybujem o tom, že mnohý vlastenec a národovec sa pri takýchto rečiach necíti dobre, ale, čo ja už narobím, keď ja mám vrodený talent vystihnúť podstatu každého javu.
Takí ktorým sa od Prozreteľnosi takéhoto talentu nedostalo, zákonite sa utiekajú k cnosti národnej hrdosti, oddanosti a vlastenectva. Aj ja by som rád bol hrdý, keby len už konečne bolo na čo.
Každý národovec a vlastenec vás miluje, ale je mu ukradnuté, keď vidí, že polovica z vás musí žiť v podmienkach, ktoré by každý obyvateľ civilizovaného sveta pokladal za neprijateľné, za tragédiu a mizériu.

Prezradím Vám jedno tajomstvo, aby som na jednom príklade ukázal, čo presne mám na mysli.

Slovák, keď sa dostane do situácie, že potrebuje lekársku starostlivosť, za okolností, kedy by najviac ocenil pokoj, pochopenie a pohodu, musí sa vydať na strastiplnú stresujúcu cestu, ktorá v mnohom pripomína otrockú prácu v baniach na olovenú rudu: ťažoba, beznádej a zúfalstvo. To zákonite váš zdravotný stav ešte zhorší.
Čaká ho nekonečné ponižujúce čakanie v preplnených čakárňach plných bacilonosičov, a byrokratické papierovačky. Modlite sa jednu motlitbu denne, aby ste sa nikdy nedostali do slovenskej nemocnice. Ešte lepšie však, nepite alkohol, nefajčite, neprejedajte sa a športujte, lebo to je oveľa účinnejšie, ako modlitba.

Aj keď viem, že také niečo mi len málokto uverí, poviem Vám, že existujú krajiny, kde v prípade potreby môžete zavolať (každý občan) telefonicky do ordinácie svojho rodinného lekára a vybaviť si návštevu na daný čas, ktorý vyhovuje lekárovi aj Vám.
Veríte, z v takých krajinách sú lekárske ordinácie normálne dostupné od 8:00 ráno do večerných hodín 21:00? Nemusíte si pokorne a ponižujúco žiadať od zamestnávateľa povolenie ísť k lekárovi. Váš zamestnávateľ dokonca ani nemusí vedieť, že máte nejaké zdravotné problémy.

A to sa ešte vedome zdržujem takých provokácií a poburovania, aby som tvrdil, že v ordináciách nikdy neopadáva omietka a všetky okná sa dajú zavrieť tak, aby do nich nepršalo.

V takých krajinách však je zákonom dané, že žiadny parazit sa nemôže živiť podnikaním v oblasti hazardných hier a tipovacích súťaží.
Môže len štát. Za podmienky, že polovica vybraných peňazí ide automaticky do štátnej kasy a na zdravotníctvo; zvyšok ide na výhry a náklady s tipovaním a lotériami spojené.
Žiadne “podnikanie” a parazitovanie cyperskými schránkovými firmami, ani milonové zárobky “prominentných právnikov” a džbánov za handrkovanie sa o milióny s medzinárodnou parazitickou mafiou o životnú energiu Slovákov.
A to je len jeden príklad.

Osemdesiat percent Slovákov sú kresťania a vlastenci.
Kde sú však výsledky?
Ja si už dlho myslím, že Slovák naozaj kresťanom ani vlastencom byť nevie.

* Fungujúci je taký štát, kde nikto nemôže s občanom narábať ako s bezprízorným hovädom.

By |2018-02-11T08:18:12+00:0011. februára 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment