Môžme očakávať spojenie proimigrantských kandidátov na prezidenta pred 1. kolom

//Môžme očakávať spojenie proimigrantských kandidátov na prezidenta pred 1. kolom

Môžme očakávať spojenie proimigrantských kandidátov na prezidenta pred 1. kolom

Vyše 60% občanov SR má rozdielné názory, ako prezentujú médiami najviac propagovaní kandidáti na prezidenta. O kandidátoch – p. Čaputovej a pánovi Mistríkovi môžme hovoriť ako o kandidátoch rovnakých skupín. Názorovo a cieľmi k tejto skupine má veľmi blízko aj Milan Krajniak a pán Šefčovič.  Proti stoja kandidáti  s takmer opačnými postojmi voči hlavným témam, paradoxne zhodnými ako u väčšiny obyvateľstva.

Marián Kotleba má Slovensko pokryté bilboardami asi v najväčšom počte, ako kedy jeho strana mala. Harabin taktiež v predvolebnej kampani nezaostáva. Síce stavkové kancelárie a prieskumy hovoria niečo iné, ale z rozprávania s ľuďmi vyplýva, že najviac voličov majú práve Kotleba a Harabin.

Môj názor na súčasný stav preferencií je taký, že Harabin kľudne môže viesť – môže mať okolo tých 15-20%, napodobne Kotleba. Po 10% si rozdeľujú Šefčovič, Krajniak, Mistrík, Čaputová. Na základe týchto mojich dohadov môžme predpokladať, že keď súkromné prieskumy (ktoré sa nezverejňujú) budú takýto stav ukazovať…dojde tesne pred 1. kolom k vzdaniu sa niektorého kandidáta v prospech druhého. Môj názor je, že Krajniak aj Mistrík sa vzdajú v prospech Čaputovej…a možno to vôbec nebude treba robiť a tí, ktorí počítajú hlasy a zabezpečujú informatizáciu volieb urobia čáry máry, systém vypadne, možno elektrina a možno tieto voľby už nebude musieť vypadnúť nič a bude sa robiť podvod naživo, bez výpadkov… Uvidíme.

 

By |2019-02-21T23:40:58+00:0021. februára 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Medzi moje koníčky patrí hľadanie súvislosti v priestore zahltenom balastom... Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment