Moje nové projekty

//Moje nové projekty

Moje nové projekty

Človek s mojim dôchodkom by už konečne mal začať uvažovať o nejakom bočnom príjme. Je tu síce jedna ľahká možnosť, menovite, že by som sa spolčil do nejakej formy legálneho konkubinátu s nejakou dobre situovanou paňou stredného veku, ale s tým moja manželka nechce súhlasiť. Dokonca ani tá dobre situovaná pani v strednom veku. Ani jednej z uvedených som síce nemal odvahu spýtať sa, ale to dá logika.
Rozhodol som sa, že v mojom prípade je najlepšou cestou tvorivé podnikanie.
Tak som rozmýšľal, že zúročím moje poznatky z dlhoročných večerných štúdií internetu. Niečo celkom nové vymyslieť, na také si netrúfam, ale možem imitovať, čo sa už osvedčilo inde.
Zuckerberg zarobil majland, a FaceBook (®) je už registrovaný, ale ja mám podobnú ideou. Nechcem sa s ním ťahať za prsty alebo súdiť o trademark alebo copyright, tak idem vlastnou cestou. Čiastočne.
Naozaj roky pozorujem slovenskú disidentskú inteligenciu na internete, poznám jej úroveň, zvyky aj potreby. Trúfam si pri všetkom vedomí mojej skromnosti povedať, že v tomto som odborník naslovovzatý. A na tom je môj biznisový plán založený.

Dosť na tom, chcem si registrovať nový druh sociálnej siete pod názvom: SlovakPussyBook (®).

Za ročné predplatné € 15.99 si môže každý na mojej novej sociálnej sieti SlovakPussyBook (®) vytvoriť účet, ktorý mu poskytne takúto službu:
Špeciálny software dvadsaťštyri hodín denne skenuje internetové diskusie, a automaticky vo vašom mene odosiela príspevky. Na každý deň v týždni si môžete predvoliť jednu zo siedmich možných štandardných variant:
1) “To je dobréééé -:))))))))…..”
2) “Vav, no koment!!!!”
3) “Kde udělali soudruzi chybu? Ľudovít Štúr by sa v hrobe obracal -:)))))).”
4) “Fasa Jeffry, ani ja by som to lepšie nenapísal. You’ve made my day. Aj ja som už bol v Anglicku baliť karfiól.”
5) “To je o ničom. Fica nemusím -:)))))) Kiska je prvý prezident, za ktorého sa nehanbím.
6) “Vysťahuj sa do Ruska za svojim KGB-ákom liliPutinom.”
7) “Pozrite si tieto štyri videá: www.any-total-idiotism.sk.

V podstate dokáže môj SlovakPussyBook (®) nahradiť deväťdesiat percent diskusie Slovákov-disidentov na internete a ušetrí Vám kopu času.

Vylepšená verzia dokáže automaticky vytočiť číslo Infovojny v pracovné dni presne o 21:45 a zo záznamu oznámiť Lichtnerovi jednu zo štyroch zvolitelných variant:

1) Haló, haló, počujeme sa? Halóó. Tu je Janovelkéleváre. Čo som to chcel? Aha, no je to úplne v prdeli…
2) Dobrej večer, slyšíme se??? Jak tam pán Huďo mluvil o těch uprchlících, jenom jsem se chtěl zeptat jestli ste viděli film Rumcajs a Mahulena. Tak zatím nashle – mějte se hezky.
3) Dobrý večer, spojenénemeckéemiraty, disident Zuzana. Tu v Nemecku je to tiež tak… Merkelovú o desať rokov už asi nezvolia. Ľudia sú nahnevaní.
4) Dobrý večer… haló, počujeme sa? Haló, to je infovojna? Halóóó, odvolala som sa do Infovojny? Môžem hovoriť? Tu je Jana. Chcela som sa poďakovať za vašu prácu. K tej téme o Hodvábnej ceste z Číny som chcela povedať, že u nás v Pozdišovciach už tri dni nefunguje verejné osvetlenie a máme nízke platy.

By |2018-02-07T14:11:54+00:007. februára 2018|Categories: Infovojna|4 komentáre

About the Author:

4 komentáre

 1. Kor 8. februára 2018 at 22:43

  Prirodzene, ale nezabudni doplniť generické krčmové varianty typu „Chyba je v našej slovenskej mentalite“, „Takže tak“, „Pôjdu dole“. Vhodné miesta pre doplnenie týchto variant sú napríklad vysoké školy, obchodné centrá, alebo kaviarne s instantnými bio kávami, samozrejme musia byť vegan, raw.

  • Grigoriy Ilmoran 9. februára 2018 at 7:31

   Nič o Tebe neviem, a tak zatiaľ predpokladám, že si poriadny človek dobrého srdca a zachovalého charakteru. Z toho, čo napíšem, práve preto nič neber osobne.
   Z niekolkych riadkov však, ktoré si napísal, usudzujem, že ničomu nerozumieš. Že som to povedal, z takého si Ty však tiež nič nerob, lebo takých ničomu nerozumejúcich je Vás, v triezvom odhade, v okolí deväťdesiatichdeviatich a pol percenta – na Slovensku. Aj to číslo som vedome odhadol len preto, že som nechcel byť veľmi zlý a zostať na lichotivej strane.

   Preto tak hovorím, že si do krčmy zaradil postreh, že vinu na marazme, bordeli a mizérii Slovákov treba hľadať v ich morálnej, mentálnej, kultúrnej a intelektuálnej úrovni.
   Nebuď smiešny, také niečo v krčme nikdy nezaznelo. Na taký hlboký, smelý a pravdivý postreh a je aj väčšina univerzít na Slovensku nedostatočne charakterovo a mentálne vybavených.
   Ako ja možem o Tebe mať vysokú mienku, keď Ty nepodareného Vaského mantru “Takže tak!”, alebo mentálne narušeného Havrana “Je to tak” dávaš na jednu úroveň s najlepším a najvýstižnejším odhadom pôvodu slovenskej tragédie.
   A tam je aj odpoveď na Tvoju otázku v predchadzajúcom: ani najlepšie “konexie” Ti nedajú možnosť povedať verejne nelichotivú pravdu o pospolitom ľude alebo jeho zhovadilej “elite”.
   Ľud je vždy nevinný, ľudu vždy treba len lichotiť a klamať mu. Aby sa mu lepšie spalo.

   Slovenský ľud vraj má slávnych predkov. Počul si už niekoho pýtať sa, za akých predkov nás budú pokladať naši potomkovia?
   Tak si myslím, že za pripečených aj posratých.
   Aj Ty si tak myslíš?

 2. Kor 8. februára 2018 at 16:09

  Grigoriy prečo opäť nevyužiješ svoje konexie a neprídeš opäť do živého vysielania? Tentokrát už nemusíš byť tulákom. V živom vysielaní budeš mať väčší priestor pre svoje názory. Môžes predstaviť aj tento nový predmet podnikania.

  • Grigoriy Ilmoran 8. februára 2018 at 21:16

   S niekým si ma asi mýliš. Ja žiadne konexie nemám. Okrem toho, ak niekto musí používať konexie k tomu, aby mohol hovoriť, vačšinou nemå čo povedať, a len zbytočne žvásta, opakujúc a šíriac otrepané frázy, ktoré si každý môže sám nájsť na internete. A ten, kto si vyhľadať nevie, tomu také aj tak nie je potrebné.
   Čo povieš na môj projekt? Nechceš sa pripojiť?

Leave A Comment