Mitický prameň bol privatizovaný firmou privatizovanou Mečiarom

//Mitický prameň bol privatizovaný firmou privatizovanou Mečiarom

Mitický prameň bol privatizovaný firmou privatizovanou Mečiarom

V Trenčianských Miticiach je verejne prístupný minerálny prameň. Voda je vynikajúceho zloženia  a preto si našla obľubu u ľudí. Problémom je však neustála preplnenosť ľuďmi čakajúcimi na vodu. Voda vyteká len z dvoch miest a čakacie rady sú veľké. Preto som kontaktoval obec Trenčianske Mitice s otázkami, či planujú zabezpečiť vyšší výdaj pre verejnosť. Vyjadrili sa, že nie. Veď voda je sprivatizovaná a treba na nej zarábať.

Odpoveď, že neplánujú navýšiť kapacity:

Mineralný prameň odkupil Mečiarom sprivatizovaný Slovenský Hodváb, ktorý dostali jemu blízki ľudia. Neskôr prameň získala firma prepojená na vplyvného mafiána a bývaleho policajta Jakšíka. Ten sa údajne poznal s Mečiarom počas ich spolupráce s ŠTB. Odpoveď mi prišla počas starostu: Dušan Rozmberg.

By |2018-12-30T11:32:56+00:0030. decembra 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

One Comment

  1. […] post Mitický prameň bol privatizovaný firmou privatizovanou Mečiarom appeared first on Blog […]

Leave A Comment