Milióny pre mimovládky, na vodu pre občanov nie je pár EUR

//Milióny pre mimovládky, na vodu pre občanov nie je pár EUR

Milióny pre mimovládky, na vodu pre občanov nie je pár EUR

Do Nimnice, kde vyviera minerálna voda chodia tisícky ľudí z celého Slovenska. Niekoľko mesiacov je pokazený mechanizmus na odčerpávanie vody, ľudia si tam napojili hadicu, aby to ako tak išlo.

Toto však nie je jediný prípad zlyhania štátu a tých miliónov z EÚ. Na bežné veci pre väčšinu občanov Slovenska nie sú peniaze.

Dnes som si prečítal ako Europská únia dotuje obec Spišský Hrhov, kde je starostom kandidát za  Kiskovu stranu Za Ľudí, predtým kandidoval s podporou SMER-SD. Aj samotný Kiska sa v predvolebnej kampani stihol opakovane pochváliť, že rómom v Spišskom Hrhove poskytli prácu bez nejakých dotácií. Realita je však iná. Spišský Hrhov má v porovnaní s inými obcami vysoké dotácie od EÚ a cez rôzné iné dotačné schémy.

https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=2171273&order=22&art_zs2=hrhov&art_predmet=&art_ico=&art_suma_zmluva_od=&art_suma_zmluva_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=

A keď som šiel do Púchovskej Nimnice na vodu, tak som sa zamyslel nad týmto paradoxom. A takto funguje na Slovensku, prerába sa len to, na čom sa dá vytĺcť politický kapitál. To, čo je pre obyčajných ľudí prospešné..to je všetkým ukradnuté.

 

By |2020-02-28T18:44:16+00:0028. februára 2020|Categories: Infovojna|2 komentáre

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

2 komentáre

  1. cialis 20mg

    Milióny pre mimovládky, na vodu pre občanov nie je pár EUR – Blog InfoVojna

  2. albuterol without prescription

    Milióny pre mimovládky, na vodu pre občanov nie je pár EUR – Blog InfoVojna

Leave A Comment