Milan Mazurek – Harabin zablúdil vo vlastných klamstvách

//Milan Mazurek – Harabin zablúdil vo vlastných klamstvách

Milan Mazurek – Harabin zablúdil vo vlastných klamstvách

Myslel som si, že po mojom vystúpení na mítingu v Bánovciach nad Bebravou sa už viac k téme Štefana Harabina vracať nebudem. Považoval som za dostatočné, keď som zhrnul, že:

 • Bol vo vláde, ktorá s extrémne nevýhodným kurzom zaviedla euro a Slovákov tak okradla o nepredstaviteľné sumy peňazí,
 • ako podpredseda vlády hlasoval za rozpočty, ktoré zadĺžili občanov o 10,5 miliardy eur, pričom z daných peňazí pracujúci ľudia nemali nič,
 • hlasoval za lisabonskú zmluvu, vďaka ktorej Slovensko odovzdalo množstvo kompetencií nikým nevoleným elitám v Bruseli, čím sa podieľal na deštrukcii národného štátu,
 • po návrate z Izraela prijal náhubkový zákon, údajne proti extrémizmu, vďaka ktorému dnes súdia alebo už odsúdili množstvo vlastencov a rovnako aj ja som bol odsúdený špecializovaným trestným súdom na základe Harabinových paragrafov.

Bohužiaľ však mnoho ľudí dáva viac na slová ako činy a politikom odpúšťa zjavne protinárodné kroky bez hlbšieho zamyslenia. V skratke to funguje na princípe: „Harabin dobre rečuje, ta ten je naš!“

Keď som však počúval reláciu na infovojne z 1.3.2019, ktorú si môžete vypočuť na tomto linku, tak som v niektorých momentoch ostal zdesený, ako dokáže Štefan Harabin v sekunde poprieť čokoľvek a bezohľadne klamať všetkých poslucháčov.

V čase 1:24:19 danej relácie sa poslucháč spýtal Harabina, kde sa v ňom vzalo jeho národné cítenie, keď ešte ako minister spravodlivosti predkladal protiextrémistický návrh zákona, namierený presne proti tým, ktorých chce dnes zastupovať.

Harabin odpovedal, že to nie je pravda, taký zákon on neprijal a z Mazurekovej strany je to trápne, keď takéto veci šíri, a že si to má Mazurek naštudovať… Tak som si to teda naštudoval do posledných detailov 🙂

Ani vo sne by ma nenapadlo, ako dokáže Harabin klamať, keď ho niekto jasne mierenou otázkou dostane do kúta. Vie totiž dobre, že jeho náhubkový zákon je neobhájiteľný, a tak radšej klame, že nič také nepredkladal. Pozrime sa ale, kde je pravda.

2. 7. 2008 – Harabin v Izraeli avizoval prijatie zákona o sprísnení popierania holokaustu

https://svet.sme.sk/c/3957457/harabin-v-izraeli-holokaust-ako-neodskriepitelny-historicky-fakt-uznavame.html

18. 11. 2008 – Min. spravodlivosti vydalo tlačovú správu v ktorej Harabin avizoval že predloží do legislatívneho procesu novelu Trestného zákona týkajúcu sa extrémizmu.

http://www.justice.gov.sk/Stranky/aktualitadetail.aspx?announcementID=1019

Z článku vyberiem iba jeden odsek:

„Nebudeme sa prizerať na vyčíňanie extrémistov. Preto navrhujeme sprísniť tresty a zavádzame presné a tiež nové definície niektorých pojmov ako napríklad extrémistická skupina. Takýmto spôsobom chceme prispieť k lepšiemu objasňovaniu a potrestaniu páchateľov, ktorí sa snažia narušiť pokojné nažívanie národov, národností a etnických skupín na našom území,“ vysvetlil minister spravodlivosti Štefan Harabin.

1.12.2008 – bol doručený vládny návrh zákona (ČPT 858), navrhovateľ: vláda (Ministerstvo spravodlivosti SR). V dôvodovej správe je podpísaný Harabin.

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/cpt&ZakZborID=13&CisObdobia=4&ID=858

Odporúčam si dôkladne naštudovať návrh zákona aj dôvodovú správu. Harabinov zákon totiž obmedzuje slobodu slova dovtedy nevídaným spôsobom!

4.02.2009 –   I. čítanie – NZ bol prerokovaný na 32. schôdzi NR SR, uznesenie číslo 1235 zo dňa 4. 2. 2009

Legislatívny proces tohto náhubkového zákona namiereného proti „zlým extrémistom“, ktorí „vyčíňajú v uliciach“ bol následne v druhom aj treťom čítaní prijatý, pričom ho vtedajší prezident Ivan Gašparovič vrátil, keďže podľa neho neboli jeho paragrafy definované dostatočne jasne a boli tak ľahko zneužiteľné.

Pripomienky Ivana Gašparoviča si môžete naštudovať v novom čísle parlamentnej tlače, ktoré pridelili zákonu po jeho vrátení prezidentom.

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/cpt&ZakZborID=13&CisObdobia=4&ID=1084

16. 06. 2009 – prelomenie veta, II. a III. čítanie. Zákon bol schválený v pôvodnom znení.

Asi takáto je teda pravda a tiež úprimnosť Štefana Harabina. Okrem toho sa Harabin vyjadril, že nikdy s Marianom Kotlebom nerokoval o podpore v prezidentských voľbách. Ako dokáže takéto tvrdenia obhájiť pred svojim údajne čistým svedomím sú mi už len záhadou.

Pre mňa však ostáva faktom, že ak niekto dokáže klamať v takýchto elementárnych veciach, teda o tom čo urobil alebo neurobil, keď je to jednoducho dohľadateľné, tak dokáže klamať aj v zásadných otázkach.

Z daného dôvodu neviem pochopiť, prečo ktokoľvek s národným cítením môže voliť Harabina. V takomto prípade sa ľudia správajú úplne rovnako ako plytko uvažujúci voliči Čaputovej, mysliaci nanajvýš v rovinách – „Zuzka je milá a nekonfliktná, preto ju budem voliť“…

By |2019-03-02T17:51:13+00:002. marca 2019|Categories: Infovojna|6 komentárov

About the Author:

Milan.Mazurek
Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen poslaneckého klubu Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko.

6 komentárov

 1. … [Trackback]

  […] Find More Info here on that Topic: blog.infovojna.sk/milan-mazurek-harabin-zabludil-vo-vlastnych-klamstvach/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: blog.infovojna.sk/milan-mazurek-harabin-zabludil-vo-vlastnych-klamstvach/ […]

 3. […] a vecne kritizoval ďalšie Harabinove aktivity a tvrdenia z minulosti vo svojom internetovom blogu. Svoje výčitky podložil relevantnými zdrojmi, takže si úplne každý môže veľmi jednoducho […]

 4. […] Európskej únie pri hlasovaniach. Tieto veci do detailných podrobností rozobral Milan Mazurek vo svojom blogu na portáli Infovojna s názvom Harabin zablúdil vo vlastných klamstvách. Dovolím si teda odcitovať časť tohto […]

 5. Avatar
  anonym 4. marca 2019 at 21:54

  Pan Mazurek netreba spekulovat , treba sa spajat, som volic lsns ale volim harabina a lsns do bruselu

 6. […] post Milan Mazurek – Harabin zablúdil vo vlastných klamstvách appeared first on Blog […]

Leave A Comment