K znásilneniam migrantmi dochádza už aj v Česku! Kiska chce napriek tomu na Slovensko prijať tisícky z nich

//K znásilneniam migrantmi dochádza už aj v Česku! Kiska chce napriek tomu na Slovensko prijať tisícky z nich

K znásilneniam migrantmi dochádza už aj v Česku! Kiska chce napriek tomu na Slovensko prijať tisícky z nich

Migrantská kriminalita prenikla už aj do Česka! V českom meste Litoměřice došlo v utorok k znásilneniu mladého dievčaťa, ktoré vykonal podľa viacerých zdrojov africký migrant.

Ten prenikol na územie Česka z nemeckých Drážďan ihneď po tom, čo bol v utorok ráno prepustený z výkonu trestu a čakalo ho vyhostenie z krajiny. Toho sa však už v Nemecku nedočkal, pretože prenikol na sever Čiech, kde v Litoměřicku na poli pri Lukavci znásilnil len 16-ročné, teda neplnoleté české dievča z Terezína. Polícia migrantského kriminálnika zatkla a obvinila z trestných činov násilnej a majetkovej povahy. V súčasnosti čaká v cele na ďalšie kroky a súd.

Ako sa daný migrant do Česka dostal ani jeho presnú identitu úrady zatiaľ nevedia, pretože nemal pri sebe žiadne doklady. No viaceré zdroje už pár týždňov tvrdia, že do Česka chodia neznáme autobusy plné migrantov a zastavujú na opustených parkoviskách, kde daní migrantov vykladajú, často bez akejkoľvek batožiny. Zatiaľ nebola zistená identita týchto autobusov ani ich šoférov. To, či sa jednalo alebo nejednalo o podobný prípad by bolo teraz len špekuláciou, pretože polícia poskytuje k týmto veciam minimum informácií.

Každopádne, to, čo sa v týchto dňoch odohralo v ČR, je veľmi závažnou udalosťou, ktorá len potvrdzuje, že z Nemecka a ostatných západných, migrantmi preplnených, krajín prenikajú do strednej a východnej Európy stovky migrantských zločincov (len na severe Čiech v okolí Prahy ich boli minulý rok chytené stovky), a to či už svojvoľne alebo organizovane prostredníctvom pašerákov. Schengen je teda deravý ako „sito“ a po takýchto prípadoch by mali vlády stredo a východoeurópskych krajín naozaj spozornieť a zamyslieť sa, či by okrem odmietania prijímania migrantov nebolo na mieste konečne začať tvrdo sledovať, kto preniká na ich územia a pohybuje sa po nich.

Okrem toho, tento najnovší prípad znásilnenia mladej neplnoletej Češky africkým migrantom krásne ilustruje, čo nám chce na Slovensko Kiska spoločne s Progresívcami navoziť. V tieni týchto najnovších udalostí v Česku totiž vyznieva najnovšie Kiskovo vyjadrenie, citujem: „Pri utečencoch by sme mali v sebe nájsť tú morálnu povinnosť a prijať, ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň zopár tisícok ľudí“, priam trestne! Tento človek, ak by sa nedajbože dostal do vlády, by totiž na naše územie prijal tisícky migrantov, ktorí by Slovensko zmenili na súčasné Nemecko, Francúzsko, či Britániu. No nie z ekonomického hľadiska, ale z hľadiska kriminality a bezpečnosti a postupne by ho premenili na multikultúrnu stoku! Nech je nám aj dianie posledných dní u našich susedov varovaním, koho musíme za každú cenu vo voľbách nielen odmietnuť…

Martin Bago

https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/divku-z-terezina-mel-znasilnit-na-poli-african-vyhosteny-z-nemecka.html
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vybuch-vzteku-Trestany-African-znasilnil-ceskou-divku-A-je-zle-585952
https://www.teraz.sk/zahranicie/vysetruju-znasilnenie-dievcata-pod/402526-clanok.html
https://www.24hod.sk/v-cesku-vysetruju-znasilnenie-dievcata-podozrivym-ma-byt-african-cl685954.html

By |2019-06-19T20:41:14+00:0019. júna 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment