Migranti iba zástupná téma

//Migranti iba zástupná téma

Migranti iba zástupná téma

Pozerám interview s KenFM a ten treskol len tak medzi reču, že my, pracujúca trieda, alebo pracujúca inteligencia, alebo nazvite si to ako chcete, skratka prekariát, je s migrantami na jednej lodi. Lebo konkurujú si medzi sebou o tie isté miesta v systéme, ktorý je založený na vykorysťovaní a oni sa ešte aj do toho ženú. Čiže bijú sa o flek dole. Namiesto toho, aby sa na ten systém vysrali a nechali ho padnúť, oni sa ešte budú biť o to, aby mohli mať tú česť mu pomôcť ešte nejaký ten piatok prežiť. Samozrejme, Lichtner bude hovoriť aká je to katastrofa, že tu sú a katastrofu aj naozaj splodili, čo pochopila už celá InfoVojna, že to bolo nápoky, aby vyprovokovali nálady proti sebe, ale na druhej strane alternatíva, vrátane InfoVojny nahráva Hríbovi na tom, že mu pomáha vytvárať islamofóbny obraz o alternatíve. Čiže ono im to funguje presne podľa plánu, keď bude alternatíva najviac riešiť migrantov, aby potom do toho mohli vstupovať z mainstreamu z ich fake-news, čo spočíva v tom, že budú zas oni riešiť alternatívu ako rieši migrantov a potom samozrejme alternatíva bude rozoberať mainstream ako riešia, že oni riešia migrantov. A je kolotoč hotový.

Zatiaľ sa tu kradne, ako Martin Daňo zas ukázal, sa zakopáva toxický odpad do zeme a spodných vôd a nikdo toto nerieši. Čiže zakiaľ nám tu naši oligarchovia a zahraničný investori kontaminujú vodu ktorú pijeme, my sa rozčulujeme nad tým, že sa cez európu ženú migranti. A toto vyhovuje ako niektorej alternatíve, tak aj mainstreamu, ktorý je vlastnený tými istými oligarchickými skupinami, ktoré majú záujem na tom, aby sa neriešilo odpadové hospodárstvo.

A potom kapitalizmus. Boli tu pri Piešťanoch v nemenovanej dedine Kotlebovci v krčme a zbierali podpisy pre vystúpenie z EÚ a NATO. Samozrejme, namiesto toho, aby ľudia v krčme riešili svoje mizerné platy a sociálny systém, tie 60 EUR sociálky, ktoré sú genocídne, tak oni začnú rozoberať prvý slovenský štát a rôzne iné hlúposti. Na tom je vidieť, že stratégia ohlupovania ľudí médiami, rôznymi scripted reality seriálmi, funguje. Ľudia sú tak vymletý, že aj keď niekdo príde, čo ja považujem za totálnu hlúposť, ako že to Kotlebu vôbec napadlo, s nejakou podpisovou akciou, tak oni začnú riešiť tú najmenej podstatnú tému.

Ja som ako decko ani nevedel, že vôbec nejaký prvý štát bol a vôbec mi to nevadí. To by sme sa skôr mohli zamýšľať nad tým, že prečo zaniklo Rakúsko-Uhorsko a prečo to vôbec ľudia dovolili, že tam taká elitárska podvodnícka spoločnosť už vtedy oligarchizovala veselo, proti čomu si potom zas iný mysleli, že rozdeliť to pomôže, lebo chceli kradnúť oni. Mimochodom to bolo vždy tak. Väčší celok sa rozkladal na malý, aby mohli lokálny oligarchovia kradnúť tak, ako kradli predtým tí veľký. To platí tak pre rozpad Rakúsko-Uhorska, ako aj potom Československa. Juhoslávia je tiež dobrý príklad a v neposlednom rade aj USA. USA vznikli odtrhnutím od britského impéria a namiesto ich ústavy sa realizoval len pursuit of happyness niektorých málo hajzlov, ktorí to tam potom všetko rozkradli a preto tá krajina aj teraz vyzerá tak ako vyzerá, že tam majú bezdomovcov a ľudí žijúcich v trailer parkoch, ak né rovno v stanoch pri vode. American dream fuck yeah.

Mali by sme teda počúvať to, čo nám KenFM chce povedať a prestať riešiť zástupné témy a začať riešiť kapitalizmus ako príčinu a nie migrantov ako jeho dôsledky. Ak si niekdo myslí, že v Afganistane nemajú ten istý problém ako na Slovensku, tak je mimo. Odporúčam pozrieť si video Martina Daňa, kde ukazuje ako kydajú odpad do zeme na ilegálnych skládkach.

Aj ja som si donedávna myslel, že toto je možné iba v Afrike. Ale ako vidím, tak my sme problémom Afriky blyžšie ako oni k nám.

Cynicky by sme mohli povedať, že keď si tí oligarchovia tú spodnú vodu otrávia, svojimy skládkami, tak potom si ju môžu aj privatizovať, keď už to aj tak nikdo slopať nebude. Ale férové by bolo, keby si tú svojimi “investíciami do budúcnosti” otrávenú a sprivatizovanú vodu vyslopali sami.

Nakoniec tých migrantov bude treba, aby tu mal kto prekopať tie skládky, až tento systém terroru a organizovaného zločinu skončí. Lebo všetci tí oligarchovia dokopy by to už nestihli za celé svoje životy prekopať a roztirediť, ten odpad, ktorý tu od 1989 stihli zakopať.

Podstata veci je teda aj tam, že sme z toho kontaminovaný všetci, len preto, lebo si tu niekdo potreboval kúpiť bavoráka, alebo že si chcel postaviť dom alebo villu, lebo mu bol 3 izbový byt málo. Keď by sa to vyčíslilo, koľko ľudí na následky týchto kontaminácií zomre, tak by nám malo byť jasné, že oligarchov volať správnym názvom je volať ich vrahmi. A potom už len chýba Kalmus, ktorý sa stále oháňa 300 miliónmi, ktorých údajne zavraždil komunistický režim, no teraz by mohol naštartovať Excel a začať počítať obete kapitalistických oligarchov. A to na osobu presne.

About the Author:

Lars
Poslucháč infovojny z Piešťan, istý čas sa telefónom hlásil z Norimbergu. Od 2016 oficiálne ITéčkar, formou Fachinformatiker in der Anwendungsentwicklung (IHK). Nepripisujúc takýmto papierom žiadnu hodnotu, po vyhodení z TU v Drážďanoch s odporom k Bologna reforme.

8 komentárov

  1. dating in cornwall free

  2. 100 free online dating uk

  3. ukraine dating sites free

  4. hookup dating site free

  5. 100% free america australia and canada dating sites

  6. free over 50 dating

  7. best 100% free dating

Leave A Comment