Promigrační fanatici vyzývajú Kisku na spáchanie vlastizrady a posielajú ho do Marrakéšu!

//Promigrační fanatici vyzývajú Kisku na spáchanie vlastizrady a posielajú ho do Marrakéšu!

Promigrační fanatici vyzývajú Kisku na spáchanie vlastizrady a posielajú ho do Marrakéšu!

Po tom, čo vo štvrtok slovenský parlament prijal uznesenie, ktorým definitívne a oficiálne odmietol Globálny pakt OSN o migrácii a vláda na základe toho sľúbila národu, že na marrakéšsku konferenciu nikto zo Slovenska nepôjde sa začali na slovenskej liberálnej scéne ozývať názory, že do Marrakéšu môže napriek tomu niekto ísť. A tým niekým má byť prezident Kiska. Najskôr vo štvrtok s týmto prišiel ultraliberál z Progresívneho Slovenska a slniečkár Poliačik a v piatok aj predsedníčka Zahraničného výboru NR SR Cséfalvayová!

Obaja zhodne tvrdia, že Kiska ako prezident môže nasadnúť do lietadla a letieť do Marrakéšu súhlas s Globálnym paktom OSN o migrácii za Slovensko potvrdiť. Ako Cséfalvayová dnes na margo toho doslova povedala: „Ešte stále môže ísť aj prezident, ktorého vláda nemá ako ovplyvniť v tom, či sa zúčastní alebo nezúčastní, takže stále je táto otázka otvorená. Musíme tlmočiť naše postoje našim partnerom… Očakávala som, že téma migrácie môže byť zneužitá rovnako ako v Maďarsku na strašenie občanov a to sa aj stalo. Nasadlo sa na vlnu populizmu, hystérie, kultúrnych vojen a málokto sa zaoberal tým, čo v dokumente v skutočnosti je. Nakoniec sa budú usmievať extrémisti a spokojne konštatovať, že všetku robotu sme urobili za nich.“

Takže priatelia, aby sme sa rozumeli, slovenskí liberálni zapredanci z MOST-Hídu a Progresívneho Slovenska pretláčajú, aby niekto zo Slovenska do Marrakéšu cestoval napriek oficiálnemu odmietnutiu Globálneho paktu o migrácii nielen Zahraničným výborom NR SR, ale aj ústavnou väčšinou parlamentu a slovenskou vládou! Ešte raz si to teda zopakujeme, slovenskí liberálni zapredanci chcú arogantne obísť základné pravidlá parlamentnej demokracie, ktorou SR je, a napriek odmietnutiu paktu ÚSTAVNOU VÄČŠINOU parlamentu a vládou SR, nehovoriac o nesúhlase drvivej väčšiny národa, chcú svojvoľne do Marrakéšu poslať Kisku!

No tu sa už okrem totálnej arogancie a choromyseľnosti týchto ľudí bavíme o veľmi závažnom trestnom čine – o VLASTIZRADE, ktorá sa trestá 15 až 25 rokmi natvrdo, prípadne doživotím! A ak si to títo promigrační fanatici neuvedomujú, prípadne si myslia, že doposiaľ v novodobej histórii nebol nik za takéto konanie ešte stíhaný, tak nech tieto svoje reči radšej čo najskôr prehodnotia! Pretože ak do štvrtku niekto hovoril v súvislosti s Marrakéšom o vlastizrade nemalo to až takú váhu ako to má dnes, po oficiálnom zamietnutí paktu ústavnou väčšinou jediného a najvyššieho zákonodarného orgánu – parlamentu SR!

Milá Katarína, dobre si premysli, čo vlastne nabudúce povieš, pretože už len tieto tvoje najnovšie slová sa dajú klasifikovať ako navádzanie na trestný čin vlastizrady! Už len za toto by ťa úrady mali začať trestne stíhať a automaticky by si mala prísť o mandát poslanca NR SR! A ty Andrej si veľmi dobre rozmysli, čo vlastne urobíš, pretože v marci sa konajú prezidentské voľby, po ktorých by ťa v prípade odcestovania do Marrakéšu trestné stíhanie za vlastizradu určite neminulo, pretože proti vôli vlády, ústavnej väčšiny parlamentu a drvivej väčšiny slovenského národa nemôže konať nikto! NIKTO V TOMTO ŠTÁTE! To je jednoznačné protizákonné chovanie, spolčenie sa s cudzou mocou a absolútna vlastizrada!

Je neuveriteľné, ako sa niektoré primitívne indivíduá kvôli dosiahnutiu svojich cieľov snažia obísť všetky pravidlá a zákony Slovenskej republiky a svojvoľne sa snažia naplniť priania svojich pánov zo zahraničia. Priatelia, po týchto vyjadreniach musíme aj naďalej tvrdo tlačiť na všetkých troch najvyšších ústavných činiteľov a celkovo všetkých politikov, aby ani jedného z nich nenapadlo vykonať niečo, čo bude nielen proti vôli národa, ale aj proti zákonom a Ústave SR, podľa ktorých musí postupovať každý občan Slovenskej republiky!

Martin Bago

https://www.teraz.sk/najnovsie/csefalvayova-este-stale-moze-is/364467-clanok.html
https://www.info.sk/sprava/151165/csefalvayova-este-stale-moze-ist-do-marrakesu-prezident-kiska/
https://www.aktuality.sk/clanok/646488/csefalvayova-este-stale-moze-ist-do-marrakesu-prezident-kiska/

By |2018-11-30T20:56:50+00:0030. novembra 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment