Merkelová priznala, že povinné kvóty boli chybou! Slovenská vláda si vydýchla a chváli sa úspechom

//Merkelová priznala, že povinné kvóty boli chybou! Slovenská vláda si vydýchla a chváli sa úspechom

Merkelová priznala, že povinné kvóty boli chybou! Slovenská vláda si vydýchla a chváli sa úspechom

Nemecká kancelárka Angela Merkelová v pondelok po troch rokoch migračnej krízy priznala, že povinné kvóty boli chybou a medzi európskymi štátmi vyvolali len spory!

Merkelová tak konečne po dlhom čase a tlaku na s kvótami nesúhlasiace krajiny dala Slovensku a ďalším štátom, hlavne z V4, za pravdu. Toto jej vyjadrenie prišlo prekvapivo pár dní po brutálnej vražde 14-ročného nemeckého dievčaťa vo Wiesbadene, ktoré brutálne znásilnil a zabil iracký migrant!

Aj keď predseda SMERu Robert Fico po týchto Merkelovej slovách hovorí o veľkom úspechu slovenskej diplomacie a zadosťučinení pre stranu SMER, toto sa víťazstvom slovenskej vlády nazývať nedá. Víťazstvom slovenskej vlády by bolo pripojenie sa k tvrdej línii Maďarska a intenzívna spolupráca s maďarskou vládou v boji proti zbesilej migrácii a pri vzdorovaní diktátu Bruselu. A to Slovensko nebolo schopné urobiť! Ide teda skôr o úľavu, resp. vydýchnutie si našich politikov, že tlak na povinné kvóty kvôli ich nerešpektovaní ostatnými krajinami EU začne pomaly ustávať a oni sa budú môcť svojim občanom pochváliť ako uprene za Slovensko „bojovali“!

U Merkelovej ide zase o uvedomenie si faktu, že EU kvóty cez niektoré štáty nikdy nepretlačí. O nejakom pohnutí svedomia tu nemôže byť ani reč, keďže takí zapredanci ako Merkelová žiadne nemajú. Ak by nejaké svedomie, či súcit so svojimi občanmi totiž mali, nikdy by nedopustili, aby Nemecko zaplavili milióny nelegálnych moslimských migrantov, ktorí každý deň napádajú, znásilňujú a vraždia nevinných Nemcov, najmä nemecké ženy a deti!

Po pondelku je teda evidentné, že všetko ohľadom kvót a núteného prerozdeľovania migrantov bol nezmysel a neúspešný násilný pokus západných elít o zaplavenie európskych krajín migrantmi. Teda to, čo som tvrdil od začiatku. Tento plán západných liberálno-globalistických elít, ktorý sa snažili pretlačiť cez eurobyrokratov a nemecké a francúzske vedenie, teda našťastie nebol úspešný, čo bola prinútená uznať už aj Merkelová. A to je len dobre. Odpor voči kvótam a migrantom totiž silnie a postupne sa k nemu pripája stále viac krajín Európy! Najnovšie po V4, Rakúsku a Slovinsku aj Taliansko, ktoré začalo nielen blokovať svoje prístavy pre lode mimovládok dovážajúce migrantov z líbyjských brehov, ale chystá sa začať realizovať aj masové deportácie nelegálnych migrantov pobývajúcich v Taliansku…

Martin Bago

http://tn.nova.cz/clanek/povinne-prerozdelovani-migrantu-byla-chyba-priznala-merkelova.html
http://www.infovojna.sk/article/merkelova-meni-nazor-na-utecenecke-kvoty-podla-jej-nazoru-neprispeli-k-zmieru-v-europe
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Unia-podla-Fica-vlny-migrantov-nikdy-nezvladla-Povinne-kvoty-nefunguju-nemaju-vyznam-Konecne-na-to-prisla-aj-Merkelova-301523

By |2018-06-12T20:41:44+00:0012. júna 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment