Kto bude novým prezidentom

//Kto bude novým prezidentom

Kto bude novým prezidentom

Hneď na začiatku treba povedať, že Čaputová to nebude.

Prečo?
Spolčila sa s najväčšími lúzermi na politickej scéne Slovenska. Štefunka a Poliačika väčšina Slovákov pokladá za vychcaných pomýlencov, totálny odpad.
Keby do toho od začiatku bola išla sólo, bez akejkoľvek asociácie s tou sebrankou, mohli by jej šance byť oveľa väčšie. Z rozumu by ju síce nevolil asi nikto, ale však  všetci vieme, že mnoho ľudí aj tak volí srdcom, teda emóciami. Žena, fešanda – polovica žien a desať percent starších pánov… Možno.
Šefčovičova nevýhoda je ešte aj v tom, že vsadil azda na najhoršieho sponzora, ktorý sa na trhu dnes dá kúpiť – na SMER. SMERáci kalkulujú s určitým počtom hlasov od svojich ludí, plus s nejakou podporou od ludí zo SNS. Z toho však nič nebude lebo práve obe horeuvedené skupiny si svoju bezmocnosť a frustráciu  voči utieknuvším od zodpovednosti – hochštaplerom z vedenia Smeru (Robertovi Ficovi a Robertovi Kaliňákovi) vykompenzujú aspoň tým, že z trucu nedajú svoj hlas hochštaplermi  nominovanému nevýraznému vychcálkovi Ševčovičovi.
Nie je to síce témou môjho príspevku, ale len na okraj vysvetlím, prečo Šefcoviča označujem za bezcharakterného vychcálka. Predstavte si len na jeden moment situáciu, že by tento vykuk len raz počas svojej nebývalej kariéry v Bruseli bol protirečil komukoľvek z vedenia, že by bol chcel presadiť niečo veľmi dôležité pre Slovensko alebo pre krajiny V4. To  nie je človek charizmy, princípov a integrity, to je rodený kariérista, paholok a byrokrat bez názoru a ideálov. Držali a povyšovali ho, lebo poslúchal ako paholok.
Takýto človek predsa nemôže byť na Slovensku prezidentom. Pred dvadsiatimi rokmi možno, ale dnes už jazdia vlaky podľa úplne iného poriadku. Dnes už Slovákov  neoblbne niekto len preto, že im do kamier namiesto “rozhodujúcich jednaní” povie “kruciálne negociácie”. Také obdobie je na šťastie už dávno za nami, predsa sme len trochu povyrástli – snobských blbcov prekukli. Fico to ešte ale nevie, myslí si, že nás nachytá na Šefčoviča.
Mistrík je len nepodarený klon toho prvého hochštaplera v krajine Kisku. Dúfam, že Slováci už vyrástli z takého, keď si mysleli, že Vincent Lukáč môže byť užitočným poslancom NR SR len preto, že vie hrať hokej. Vedzte, že za takým nemastným-neslaným Mistríkom nie naozaj nič hodné pozornosti, že je to opäť jeden mediálny humbug, ako pred piatimi rokmi pri Kiskovi – podvodníkovi. To, že je vedec alebo podnikateľ, to ešte z neho prezidenta nerobí. Volili by ste vy mňa len preto, že som najlepší filatelista alebo potápač v bývalých krajinách Varšavskej zmluvy?
 Na tie žvásty o “fantastickom príbehu” za týmto človekom môže naletieť naozaj len hlupák a lúzer z kaviarní Bratislavy – Petržalka alebo Starého Mesta.
Tak mi to vychádza, že prezidentom bude Štefan Harabin.
Poviem pravdu, že ja ludi, ich intelekt, charakter aj ich bystrosť a ich chochmes hodnotím podľa toho, ako vedia rozprávať. Nemám rád v politike prispatých ani pripečených.
Podívajte sa na odchádzajúceho: číta z papiera Bútorove nezmyselné fabulácie a žvásty, pred publikum intelektuálov na priamu diskusiu sa nikdy neodhodlal, len po kútoch škôl sa obšmietal malým deťom, žiakom a študentom stredných škôl rozum mútil a machroval pred nimi. Už ani na univerzitu si netrúfol. Napríklad taká akcia stretnutie s prezidentom na univerzite – otázky a odpovede. O takom ste niekedy počuli? O čom by ten človek asi tak vedel rozprávať !!??
Harabin, čo hovorí, to je z jeho hlavy, to má hlavu aj pätu, to je k veci aj k dobe, Harabin sa môže pred televíznymi kamerami rozprávať s Trumpom, s Putinom, so Salvinim, s Orbánom aj s Bolsonarom.
Kiska akurát tak so Sörösom – prirodzene bez kamier a bez svedkov. Tajne, zákerne, potutelne, falošne, zradcovsky a podlo. Môžete si byť istí, že Šefčovič aj Mistrik sú jedna a tá istá fajta podrazáckej chamrade – “Ja svoj názor mať neviem, ale pošlite mi inštrukcie, čo mám hovoriť a robiť,  a ja to vykonám. Nezabudnite poslať peniaze na účet ešte tento týždeň, tak, ako sme sa dohodli.”
NIKDY EŠTE NEBOLI NA SLOVENSKU TAKÉ DÔLEŽITÉ VOĽBY, AKO BUDÚ 16. MARCA 2019.
Voľte Štefana Harabina, proste a zaprisahavajte svojich blízkych, aby robili to isté, apelujte na ich zodpovednosť za seba, za svoje rodiny, za odkaz našich predkov aj za prežitie našich potomkov. Keď je pre vás také dôležité, aby ste mohli byť hrdí na svojich minulých, pamätajte žiť tak, aby tí, čo prídu po vás, mohli o vás niečo dobré povedať, za niečo Vám byť vďační. Nezapredajte svoju vlasť, nezraďte toho, kto pre ňu tak veľa vytrpel a obetoval. Keď pôjdete k úrne, myslite na Ľudovíta Štúra, na to, čo by ste dnes boli bez jeho obety a lásky k Vám.
Nedajte svoju vlasť cudzákom, ale dajte Harabinovi moc vyhnať od nás svinským cvalom aj našich zapredancov a skorumpovanú nenásytnú chamraď. Tak ich chceme vidieť do roka utekať, že aj hore kopcom sa im bude zdať dolukopec.
Už pred dvadsiatimi rokmi bolo neskoro.
Teraz, alebo nikdy.
By |2019-01-20T19:34:07+00:0020. januára 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment