Kooperátori režimov z radov psychiatrov, psychológov a kňazov

//Kooperátori režimov z radov psychiatrov, psychológov a kňazov

Kooperátori režimov z radov psychiatrov, psychológov a kňazov

Vodcovia totalitných režimov a režimov prenasledujúcich bežných občanov vždy vedeli, koho si treba podchytiť. V minulosti to boli hlavne kňazi, ktorí vytiahli o ľuďoch najcitlivejšie intímne otázky, napr. o nevere manželky, manžela…a potom sa informácie využívali na diskreditáciu. Dôvernosť a nevyzradenie informácií sa zabezpečuje aj v cirkvi, kedy sa nevyzradili sexuálne radovánky kňazov často s kuchárkami. Aj preto mnoho vysokopostavených kňazov nájdete v zoznamoch ŠTB. Jedným z nich je popredný predstaviteľ kresťanskej cirkvi, súčasný rozvracač pôvodného učenia – Stanislav Zvolenský.

Dnes však úlohu kňazov nahrádzajú psychológovia a psychiatrii. Mnohí z nich kooperujú s mimovládkami financovanými zo zahraničia, ktoré majú za úlohu na Slovensku zavádzať rôzne ideoĺogie. Mnohí z nich v tichosti na rôznych školeniach, seminároch vysielajú podvratné myšlienky proti kresťanom, podporu LGBTI, eutanázie, Istambulského dohovoru, protiruskú bludnú propagandu, tolerancie pedofílie a iné. Na Slovensku ich je pomerne dosť. Nie je to dávno, čo bol napísaný veľmi zaujímavý a seriozný článok o podvodoch psychologičky, napojenej na organizovaný zločin, vyťahovanie informácii od väzňov a iné…

https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/meduza

O tejto kauze sa verejne mlčí a nešíri sa. Média to robia rafinované, články ktorými manipulujú opakujú každý deň na popredných miestách svojich portálov. Takéto významné články veľakrát ani nezobrazia na titulke. Sieť psychiatrov a psychológov zapojených do zločinu je pomerne veľká, mnohí sú napojení nielen na obchodovanie s dôverenými informáciami od pacientov, ale aj na tunelovanie peňazí cez rôzne neziskové a občianské združenia, ktoré unikajú štátnym kontrolám.

 

Psychiatrii a psychológovia sú nebezpeční v tom, že najmä za účelom psychoterapie vyťahujú najcitlivejšie informácie zo života liečených pacientov a kupčia s nimi. Psychiater sa počas psychoterapie dozvedá všetko o rodičoch, súrodencoch a bližšich príbuzných rodiny…. Títo psychiatrii a psychológovia dnes pomáhajú „novým“ protislovenským politikom diskreditovať vysokopostavené osoby na Slovensku a zabezpečiť zmenu režimu….

Slováci sú špecifickí v tom, že majú strach verejne hovoriť o svojom súkromii, nechcú byť v médiach. Preto sa radšej zdôveria osobe, s ktorou si vybudujú dôveru a je pre nich autoritou. A to súčasní manipulátori a podvodníci vedia veľmi dobre….

By |2019-11-22T09:29:22+00:0022. novembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment