Kiskovi sa to začína kopiť: Je podozrivý z ďalšieho podvodu! Tentokrát z podvodného založenia nehnuteľnosti

//Kiskovi sa to začína kopiť: Je podozrivý z ďalšieho podvodu! Tentokrát z podvodného založenia nehnuteľnosti

Kiskovi sa to začína kopiť: Je podozrivý z ďalšieho podvodu! Tentokrát z podvodného založenia nehnuteľnosti

Kiska je podozrivý z účasti na ďalšom podvode! Tentokrát vyplávali na svetlo sveta informácie, ktoré ho podozrievajú z toho, že v 90. rokoch, po jeho návrate z USA, použili bratia Kiskovci ako zábezpeku na získanie úveru na rozbeh ich nebankového biznisu (na ktorom následne ošklbali tisícky Slovákov z peňazí) Vilu Beatrice v Tatrách, ktorá im však nepatrila!

Jej majiteľkou bola švédska podnikateľka Eva Elizabet Beatrice Juhlin-Dannfeltová, švédsky občan Aurel Juhlin-Dannfelt a Peter Simčák z Tatranskej Lomnice, ktorý bol konateľom a spoločníkom firmy, ktorá vilu vlastnila, len jediný mesiac, a to práve v čase ručenia za úver, po čom z firmy takmer ihneď odišiel. Ručenie za úver pre banku trvalo približne rok. Tento úver získaný na základe ťarchy na Villu Beatrice získali Kiskovci práve v čase, keď dochádzalo aj k ďalším podvodom s nehnuteľnosťami, resp. v čase keď bol aj zubár Franc Kiskom nelegálne obratý o pozemok. Veľmi zaujímavý je však ešte jeden fakt: pri stavbe budov nebankoviek Kiskovi pomáhal rovnaký sprostredkovateľ, ktorý mu odporučil aj kúpu Francovho pozemku vo Veľkom Slavkove, o ktorý pár mesiacov dozadu nakoniec po súdnom konaní prišiel a ktorý na danom súde Kiskovi dokonca tykal a tvrdil, že s ním má stále dobré vzťahy.

Po daňovom, volebnom a pozemkovom podvode, ktoré vyšetruje aj NAKA, po poskytovaní úverov načierno bez platnej licencie, úžerníckych praktikách a vlastizrade, je tu teda ďalší očividný podvod, do ktorého je namočený Kiska a jeho blízke okolie. Teda človek, ktorý bol nielenže 5 rokov slovenským prezidentom, ale dokonca má v sebe ešte aj toľko drzosti, že chce po tom všetkom v politike pokračovať, v štáte uchopiť moc a stať sa novým slovenským premiérom! A úrady stále nič nerobia a zatiaľ ho nijako významnejšie nevyšetrujú.

Toto sa môže diať naozaj len na Slovensku, pretože už aj v Rumunsku funguje právny štát lepšie ako u nás. Len nedávno tam totiž za korupciu zatkli a na 3 a pol roka natvrdo odsúdili predsedu rumunskej vládnucej Sociálnodemokratickej strany (PSD) Liviu Dragnea! Keď to ide v Rumunsku, ako je možné, že to nejde na Slovensku? Ako je možné, že v iných štátoch „padajú hlavy“, resp. politici odstupujú, sú zatýkaní a stíhaní aj za menšie podvody a korupciu, no u nás za očividné podvody a zločiny zatiaľ nik nesedí? Dokonca ani usvedčený daňový, pozemkový a volebný podvodník? Keby bolo Slovensko právnym štátom, takéto niečo by sa tu nikdy nemohlo diať…

Martin Bago

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/515276-pochybnosti-o-biznise-kisku-ako-to-bolo-s-vilou-v-tatrach/
https://www.etrend.sk/ekonomika/najmocnejsi-rumunsky-politik-pojde-do-vazenia-za-korupciu.html

By |2019-06-11T22:22:04+00:0011. júna 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment