Kiska má v strane viacerých SMERákov

//Kiska má v strane viacerých SMERákov

Kiska má v strane viacerých SMERákov

Sú politici, ktorí menia stranickú príslušnosť podľa osobných potrieb. Keď je vo vedení SMER-SD a ten vám vie ulievať eurofondy, kúpovať si vás hasičskými autami…tak ste nonimantom SMER-SD. Keď už SMER-SD začína byť zlý, prejdete do inej strany..kde inde ako do tej ktorá vznikla na bojí proti SMER-SD – Kiskova Za ľudí.

 

Jedným z príkladov je starosta obce Spišský Hrhov: Vladimir Ledecký.

Ten v roku 2014 kandidoval za stranu SMER-SD. V roku 2019 je na vrchole kandidátky Kiskovej strany Za ľudí:

https://www.po-kraj.sk/sk/samosprava/zastupitelstvo/poslanci/poslanci-2013-2017/phdr-vladimir-ledecky.html

 

Zmena názvu a vedenia nespôsobí zmenu mafie, ale práve členovia mafie tvoria tú zločineckú skupinu bezohľadu na to, kto je vo vedení. Korupcia a rozkradačky na Slovensku sú problémom už na úrovni obcí, kde starostovia a ich rodinky rozkradajú občanov desaťročia a obmeňujú sa len v rámci rodín a príbuzenských zväzkov.

 

Firma písaná na Ledeckého manželku poskytuje jedlo pre sociálne zariadenia. Peniažky od štátu, kšeft stály a istý. Prečo SMERáci podporujú Kiskovych spolustranníkov je otázne?:) 

zdroj: https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=2171273&art_zs2=avleon&art_predmet=&art_ico=&art_suma_zmluva_od=&art_suma_zmluva_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&odoslat=Vyh%C4%BEada%C5%A5

Zariadeniu Sedmokraska n.o sa darí, to si každý rok uleje vyše 100 000 EUR, v niektorých rokoch aj 250 000 EUR. To sa zarába na „sociálnej pomoci“ občanom….

https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=2171273&order=22&art_zs2=sedmokraska&art_predmet=&art_ico=&art_suma_zmluva_od=&art_suma_zmluva_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=

 

Napriek slušnému príjmu od štátu, je firma písana na Ledeckých v strate. Účtovné operácie vedia byť niekedy kúzelné..hlavne ak máte podporu u štátu a viete, že kontrola z daňového isto nepríde.

https://www.finstat.sk/36480398

 

Sedmokráska n.o, ktorá si užívala dotácie sídli na adrese, ktorá patrí Valérií Hutníkovej z obce Petrovany. Ta paradoxne kandidovala za starostku za strany: Sieť, KDH, NOVA. To sú nam chobotnice?

https://www.vysledkyvolieb.sk/mesta-a-obce/1609-petrovany/komunalne-volby/2014/vysledky

By |2019-10-10T20:34:06+00:0010. októbra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment