Kandidáti PS/Spolu prenasledujú ľudí, porušujú práva, ohovárajú a vykonávajú stalking?

//Kandidáti PS/Spolu prenasledujú ľudí, porušujú práva, ohovárajú a vykonávajú stalking?

Kandidáti PS/Spolu prenasledujú ľudí, porušujú práva, ohovárajú a vykonávajú stalking?

Jan Glasnak – kandidát za PS/Spolu začal prenasledovať zamestnancov kandidujúcich za ĽSNS alebo Kufovcov. Prenasleduje ich v zamestnaní, do zamestnania posiela ohovorajúce správy a snaží sa zastrašiť kandidátov.

ÚSTREDNÁ VOJENSKÁ NEMOCNICA SNP RUŽOMBEROK. Aj tu sú podporovatelia Kotlebu. Zvláštne? Na Slovensku asi nie.

Uverejnil používateľ Glasnák Ján Utorok 4. februára 2020

LSNS je strana, ktorá je od začiatku stavaná na nenávisti a útoku voči niekomu. Začali ako neonacisti v Slovenskej pospolitosti. Po jej rozpustení sa presunuli ľudia okolo Kotlebu do LSNS bez jediného odsúdenia alebo zmeny rétoriky. Používajú symboliku neonacistov (napr. číslo 1488), velebia Tisa, spochybňujú holokaust, vyvesujú čierne vlajky pri výročí SNP. Nechápem prečo sa ľudia boja pomenovať týchto ľudí pravým menom. A už vôbec nechápem ako sa ľudia, ktorých poslaním je ochrana života a zdravia hlásia k tejto ideológii. Ako je možné že zdravotná sestra alebo dokonca lekár sa spolčí s niečím takto zvráteným. Hlásia ochranu rodiny, ale vyznávajú myšlienky režimu, ktorý rodinu – otca, matku a dieťa len za to že boli inej rasy bez problému rozdelil.

Uverejnil používateľ Glasnák Ján Utorok 4. februára 2020

Daná aktivita pána Glasnáka javí známky páchania trestných činov. Porušovanie práv jednotlivca, prenasledovanie – stalking, ohováranie.

Každý má právo na svoj názor, nemocnice sú apolitické organizácie. Zákonnik práce jasne definuje, že zamestnávateľ nemôže prepustiť niekoho na základe politického názoru, alebo presvedčenia.

 

Príklady myslenia „liberálov presadzujúcich totalitu, prenasledovanie a perzekúciu ľudí s nepohodlným názorom“.

By |2020-02-05T13:52:10+00:005. februára 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment