infovojna 27.9.2017 – najvyššíe štádium slovanskej cnosti alebo „keď bude najhoršie prechodne založíme politickú stranu aby sme naplnili literu zákona“

//infovojna 27.9.2017 – najvyššíe štádium slovanskej cnosti alebo „keď bude najhoršie prechodne založíme politickú stranu aby sme naplnili literu zákona“

infovojna 27.9.2017 – najvyššíe štádium slovanskej cnosti alebo „keď bude najhoršie prechodne založíme politickú stranu aby sme naplnili literu zákona“

Inak povedané, účel svetí prostriedky, toto je cnosť v podaní dnešného hosťa (asi na telefóne) čítajúceho nejaké vyhlásenie, odkazujúceho sa na predkov.
Pozrite si ako zachvíľu dopadnú voľby v Českej republike (protektoráte), teda čo bude nasledovať po nich, rovnaku ako v USA, je úplne jedno čo sa stane.

A to jadro ktoré Norbert s Ľubom pretriasajú zo všetkých strán bolo naprojektované oveľa skôr ako ho ako prvý rozšíril na pokyn vekslák v roli prezidenta, ja viem že to viete a ste informovaní ale neuvedomujete si že márnite čas, oblúkom ste sa vrátili na úroveň (auto)riadenej opozície slobodného vysielača na čele s neoficiálnym maskotom SV Klusom, ten to zaklincoval v tej vyváźenej internázorovej debate o budúcnosti Slovenska.

Ešte sa vám chce gamblovať ? Viete čo je štát ? Chcete ho budovať na podvode ?Ja viem nechcete roxory, lebo ste sa nechali naprogramovať Žitňanskou ktorej Noro posielal v každej relácii plamenné výzvy, že môžete len máltiť hlava nehlava (bez idei a preventívne ako fašisti) alebo hrať a švindľovať v idiotskom politickom divadle, toto sa nazýva (auto)normalizácia a (auto)cenzúra, neochota si pomenovať situáciu a falošné nádeje. Establishment sa njaviac obáva toho uvedomenia, že nemusíte hrať ich hru na bipolaritu s vopred pripravenými možnosťami.

A Československo v podaní Nora a Harabína bolo očakávané, presne tak ako si to predstavuje establishment, teda my budeme prosiť establishment aby nám dovoli vysúpiť zo žalára EǓ do ktorého sme nemohli ani vstúpiť (obdivujeme divadelné predstavenie Brexitu, aj my také chceme a samorejme „legálne“ s pravdou a láskou, najlepšie keď nám ho na tanieri donesie establishment), lebo je to v rozpore s ústavou, no a Čechov nepotrebujeme, vždy nás okrádali, takto sme zvrchovanejśí v zovretí Štvrtej ríše, my si to tu ošéfujeme sami, založíme „prechodne“ politickú stranu keď bude najhoršie (ešte nie je). Toto je totálna psychiatria a nesvojprávnosť, infantilita.

Postupne som zredukoval všetky „alternatívne“ rádiá, občas na pár sekúnd to zapnem ako vzorku ale pripomína mi to „mainstream“, tam keď idem okolo rádia počujem tam všade tú istú propagandu a lož, len z inej strany ale s rovnkým nábojom.

Nehovorím že píšem posledný blog ale mal by som nechať väčšinu aby o mne rozhodla, keď nemám lepší nápad ako naplniťy literu zákona (ústavy a jej celebritného vykladača/uspávača robiaceho establishmentu medvediu službu bez ohľadu na to koľko ho režim poťahoval, o to viac je pre establishment cenný keď je takto znormalizovaný) …

P.S: Po imigrácii budete najneskôr do dvoch rokov písať o inej katastrofe (teraz nevidieť iné ako „politiku“) a predbiehať sa v špičkových analýzach ale to už zase bude po funuse, alternatíva zlyhala lebo zlyhávajú poslucháči, len opisuje dôsledky formou seriózneho znormalizovaného kabaretu. Alternatívneho kabaretu. Hudíčko, Hudíćko, ty si naše nádejíčko.

To tričko je štýlové a alternatívne. Zbohom ?

By |2018-11-01T14:43:26+00:0027. septembra 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment