Hrozí na Slovensku občianska  vojna?

//Hrozí na Slovensku občianska  vojna?

Hrozí na Slovensku občianska  vojna?

Treba sa vážne zamyslieť  v akej situácii sa nachádza spoločnosť a aké dôsledky budeme pociťovať v najbližšom čase.

Hlboká morálna kríza, kvôli politickým i nepolitickým otázkam sa začína premieňať v agresivitu.

Zúfalá situácia bude nútiť ľudí k zločinom.

 1. Spoločenský aspekt- ľudia unavení prácou, nemajú čas sa zaoberať dôležitými vecami. Z politiky je im zle, tak potom ten čas ktorý im zostane strávia sledovaním televízie alebo inými hlúposťami, ktoré neriešia katastrofálny stav v spoločnosti. Šíri sa ohováranie. Nevraživosť medzi susedmi, rodinou a to vedie k napätým vzťahom. Detí sa rodí menej, záujem je väčší o domáce zvieratá. Komunikácia medzi ľuďmi upadá, v dôsledku trávenia viac času pri technológiách, či počítači alebo mobiloch.

Veľa ľudí sa dotýka ekonomický stav. Bezdomovectvo, vraždy, samovraždy.  Zlé podmienky v zdravotníctve a celkový stav zdravotníctva dostáva ľudí do toho, že si nemôžu dovoliť kúpiť lieky. Starostlivosť nedostatočná, veľa ľudí zomiera na liečiteľné choroby. Školstvo spôsobuje odtrhnutie rodičov od detí, dlhší čas trávia deti v škole alebo v škôlke počas dňa. Na vyšších stupňoch na školách začína pôsobiť politická propaganda. Občania sú skeptickí voči štátnym zložkám polície, súdom. Veľa občanov i rodičov je nútených pracovať v zahraničí, kde je lepšia práca. A do vlasti prichádza viac cudzincov.  Návykovým látkam sa začína  poddávať viac a viac ľudí, aj ďalším iným nerestiam. Morálka všeobecne upadá. Nemysliteľné a zvrátené veci sa dostavajú do bežného života. Úsmev z bežného života vymizol, iba nasŕdenosť, zápas  a povrchnosť zostali. Priateľská pomoc už poväčšine skončila. Dobrý skutok sa stáva niečím zvláštnym. Pozitívne vlastnosti u ľudí už nie sú.

 

 1. Politický aspekt- Vlastný prospech politikov a ich arogancia bude len rásť, keď sa budú triasť o svoje miesta. Vlastizradné rozhodnutia a činy tiež budú pribúdať. Ovládanie politikov rôznymi oligarchami  domácimi ale aj zo zahraničia neskončí,  oni budú presadzovať iba ich záujmy a nie občanov. Zlé rozhodnutia politikov sa odrazili na fungovaní štátu. Zmeny vo vláde nijako nezlepšili život bežného občana. Všetko začína od komunálnej politiky a od rozhodnutia voličov vo všetkých voľbách. Politická kultúra je mizerná. Agresivita sa stupňuje a bude stupňovať nie len medzi politikmi, ktorí väčšinou v zákulisí sa vždy vedia dohodnúť, ale to nebude trvať večne… ale tá agresivita je aj  medzi nevoličmi či voličmi rôznym politických strán, ale je aj na rozdielnosti  názorov alebo historických udalostí. To vedie k tomu, že národ sa začína trieštiť a atomizovať kvôli hlúpostiam. Taká spoločnosť potom nie je udržateľná. Slovný boj rýchlo môže prerásť do bitiek a vrážd. A dospieť to môže k tomu, že vraždiť sa bude nie len kvôli  peniazom, ale aj potravinám. Kvôli nevyriešeným sporom medzi susedmi,  rôznym ďalším okolnostiam ako je boj o prežitie.

 

Tento všeobecný chaos môže prerásť do pouličných bojov, ktoré môžu mať dosah na celú spoločnosť. Kríza spoločenská tu už je, ak príde ešte aj ekonomická alebo vojenská- geopolitická môže naša slovenská vlasť zažívať ťažké časy.

No tak Slovensko, nie je načase sa prebudiť?

By |2021-03-29T21:29:20+00:0025. októbra 2018|Categories: Infovojna|7 komentárov

About the Author:

Avatar

7 komentárov

 1. hydroxychloroquine virus

  Hrozí na Slovensku občianska  vojna? – Blog InfoVojna

 2. hydroxychloroquine sulfate 200mg tablet

  tie postpartum sorry

 3. hydroxychloroquine zinc and azithromycin

  day spirometry negotiate

 4. Avatar
  777 30. októbra 2018 at 8:46

  parny valec v megabordeli steho vyrocia CSR
  https://www.youtube.com/watch?v=a5x7LR_WTGU

  ohladom docasneho statneho zriadenia v case ustavnej nudze na:
  http://obranaustavy.wordpress.com
  http://obcianskytribunal.sk

Leave A Comment