Hovorca ruského MO: Útok na sýrsky Šajrat sa pripravoval dlho! Na povrch vychádzajú ďalšie zaujímavé informácie

//Hovorca ruského MO: Útok na sýrsky Šajrat sa pripravoval dlho! Na povrch vychádzajú ďalšie zaujímavé informácie

Hovorca ruského MO: Útok na sýrsky Šajrat sa pripravoval dlho! Na povrch vychádzajú ďalšie zaujímavé informácie

V súvislosti s dnešným americkým útokom na Sýriu vychádzajú na povrch veľmi zaujímavé informácie!

Jednou z nich je až veľmi presná koordinácia útoku teroristických jednotiek ISIS s raketovým útokom USA na leteckú základňu Šajrat pri Homse! ISIS totiž zaútočili na pozície sýrskej armády na trase Homs-Furklus-Palmýra takmer súčasne s tým, ako začal raketový útok USA na Šajrat. Náhoda? Ďalej Saudská Arábia, Izrael a Turecko boli prvými, kto americký útok voči Sýrii pochválil (potom sa pridali aj ďalšie krajiny Západu a samozrejme EU), čo je veľmi zaujímavé, pretože v prípade vojny a zvrhnutia Assadovej vlády by automaticky došlo k totálnej destabilizácie Sýrie a ovládnutiu jej územia teroristami z ISIS a An-Nusry, tj. z územia Sýrie by sa stalo hniezdo teroristov. Ako je možné, že sa vyššie spomínané krajiny susediace so Sýriou, ktoré najviac oslavovali útok USA na sýrsku základňu, neobávajú toho, že by následne automaticky došlo k destabilizácii situácie na ich hranicicach a prenikaniu teroristov na ich územie? Je vedenie ISIS, Al-Kaidy či iných menších teroristických zoskupení v úzkom kontakte, či dokonca pod kontrolou príslušníkov tajných služieb Turecka, Saudskej Arábie, Izraela a USA? Pretože normálne by strach z rozšírenia terorizmu na územie týchto krajín bol obrovský.

Okrem toho hovorca ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov dnes pred novinármi vyhlásil, že americký raketový útok sa pripravoval už dlhšiu dobu! Podľa jeho slov je na prípravu takéhoto útoku nutné urobiť celý komplex opatrení v oblasti rozviedky, plánovania, pripraviť letové zadania i uviesť rakety do stavu pripravenosti na odpálenie. Ako Konešenkov doslova povedal: „Každému odborníkovi je jasné, že rozhodnutie o raketovom údere na Sýriu bolo prijaté vo Washingtone dávno pred udalosťami v meste Chán Šajchún, ktoré poslúžili len ako formálna zámienka k útoku. K tejto demonštrácii vojenskej sily – k útoku na základňu Šajrát – došlo výlučne z vnútropolitických dôvodov!“

Ako teda vidno, šlo o dopredu premyslený útok, za ktorý nesú zodpovednosť nielen neoconi, globalisti a pentagonskí vojnoví jastrabi, ale aj samotný US prezident Trump, ktorý týmto svojim krokom dal svetu najavo, že na Pentagon a tajné služby dosah nemá, ba práve naopak, títo všetci majú dosah na neho a už ním manipulujú ako chcú. To ho samozrejme zo zodpovednosti za dnešný akt agresie neospravedlňuje, pretože pravý diplomat si musí zohnať a preštudovať informácie z každej strany a vyhodnotiť ich skutočne objektívnym a diplomatickým spôsobom. Nehovoriac o tom, že pravý štátnik by mal počkať na výsledky vyšetrovania a najmä na relevatné DOKAZY! A tak za dnešný útok voči Sýrii a všetko s ním spojené nesie Trump tiež plnú zodpovednosť!

Martin Bago

https://cz.sputniknews.com/svet/201704075065395-is-usa-utok-syrsti-vojaci/
https://www.aktuality.sk/clanok/461573/utok-na-zakladnu-sarjat-sa-pripravoval-davnejsie-tvrdia-rusi/
https://www.rt.com/news/383857-video-syria-missile-attack-us/
https://www.almasdarnews.com/article/isil-launches-offensive-near-military-base-targeted-us-missiles/
http://www.thedrive.com/the-war-zone/9060/us-launched-tomahawk-missile-attack-on-shayrat-air-base-in-syria

By | 2017-04-07T18:15:51+00:00 7. apríla 2017|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

One Comment

  1. informovac 9. apríla 2017 at 10:49

    Tu je preklad do slovenčiny videa hovorcu MO RF, kde informuje o čaptavom americkom útoku voči Sýrii

    https://www.youtube.com/watch?v=T_eLuZhU7Gs

    Ak môžeš, tak ho pridaj do článku Martin.

Leave A Comment