„Hloupost je nejzvláštnější za všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj.“

//„Hloupost je nejzvláštnější za všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj.“

„Hloupost je nejzvláštnější za všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj.“

…teda,že trpíme za hlúposť a hlúposti politikov,ma už, za čas,ktorý žijeme v tejto „onej,demokracii“,nijako neprekvapujú,no hlúposť vyjadrení,tých najdôležitejších,teda nás,voličov,ma v poslednom čase,prekvapuje až moc.
Stačí,si prečítať komentáre pod štatusmi politikov,najmä,tých „nových a slušných“.Samozrejme vyhrávajú priaznivci Čaputovej. Neviem,akým slovom,iným,ako hlúposť,by som nazval komenty,ako“fandíme vám naša pani prezidentka“,konečne máme múdru pani prezidentku“,“ďakujeme vám pani prezidentka a držíme vám palce“…pri všetkej úcte,vážení spoluobčania,podobné,či rovnaké výroky u akéhokoľvek politika,vrátane JUDr.Harabina,patria do rovnakej kategórie.Je faktom,že, ako hovorí Infovojna,“politikom sa neverí,politici sa kontrolujú“ a malo by sa dodať,že sa im nepochlebuje,nezalieča,nemilujú sa a nezbožňujú sa,ale sa kriticky hodnotia,nie ich výzor,reči,pózy,ale ich činy a už vôbec nie ich vkus pri nákupu a výbere kabelky.ako u večnej poslankyne Moniky FB.
Je celkom tragické,ak Slovenky,žijúce z platu slovenského pracujúceho,sa rozplývajú blahom nad kabelkou pani MFB,ktorá môže stáť aj ročný plat,nadšenej voličky.

..od narodenia Krista,nášho letopočtu,od stvorenia Sveta,ab urbe condita.. a na slovensku :“ab occisione Iohannes“?-od vraždy Jána?

v dejinách ľudstva, sa roky,letopočty,rátajú od významných udalostí.Rimania rátali od „založenia Mesta,či konzulátu toho,či onoho,kresťania,od narodenia Spasiteľa,Židia,od stvorenia Sveta.Keď počúvam,našich opozičných a „nových“politikov,začínam veriť,že na Slovensku sa bude zavádzať nový kalendár a začneme označovať roky,nie RP,či AD,teda „roku Pána“,či Anno Domini“,ale RPVJ-roku po vražde Jána,či latinsky AOI!
Vražda sama o sebe je krutým zločinom,jej spoločenská neprístupnosť sa zvyšuje,ak bol zavraždený mladý človek a novinár,no že by to mal byť prelomový skutok,čo zmení spoločenskú klímu natoľko,že ním budeme označovať našu politickú a celospoločenskú existenciu a podmieňovať život občanov štátu?
Mám veľmi nepríjemný pocit pri každom vystúpení pána Matoviča i iných,keď sa v ich prejavoch,ako zdôraznenie kritických argumentov voči pozícii,používajú vety ako“a to rok po vražde novinára“,či“to všetko po vražde Jána a Martiny“!neviem ako nazvať spoluobčanov,čo sú schopní argumenty takýchto politikov akceptovať natoľko,že im veria a dokonca im dajú aj svoj hlas.Dať hlas kriklúňom,ktorých prioritou je vyšetrenie vraždy „na povel“,lebo to chcú,ignorujúc,jak dosiahnuté výsledky,zákonitosti takéhoto procesu i zákon ako taký,vynášajúc súdy a výsledky,nikým a ničím nepotvrdené,bez štipky zodpovednosti,za povedané,toto tolerovať a schvalovať,“lebo Fico“,je choré.Rovnako,ako politika,založená na tlačovkách,za každú cenu a akejkoľvek kvality,namiesto poctivej parlamentnej práce.

..žiak,je obrazom svojho učiteľa

no,mal som zimomriavky ,keď som videl počul odpovede študentov na jednoduchú otázku,“Kolko je pohlaví“?Celá tá reportáž Lívie,ukazuje smutný fakt,čo po tridsiatich rokoch,urobila „progresívna a nová“výuka z našej mládeže.Hlupákov! Nie že by na túto jednoduchú otázku nevedeli odpovedať,aj keď neodpovedali,hlúposť vidím v tom,že v priamej konfrontácii s tak jednoduchým faktom,ako je počet pohlaví,ktorí samozrejme väčšina účastníkov vie,i za cenu,že sa úplne znemožnia,radšej neodpovedali a svojimi „blábolmi“,akoby ospravedlňovali svoju účasť na takomto nezmysle,lebo im niekto nakukal,že je to „IN“.Celá pravda o „IN“,sa ukázala touto jednoduchou a zároveň geniálnou otázkou.Každému z opýtaných,čo naozaj nevečeria seno a nepapká z válova,bolo ihneď jasné,že akých hlupákov zo seba urobili,bude vidieť celé Slovensko.Toto,sa totiž“ukecať“nedá!Je zaujímavé,že žiadne médium,vrátane RTVS,nenapadlo podobne vyspovedať aj iných účastníkov pochodu „hrdosti“,či „za slušné Slovensko“,to by sme sa len dozvedeli veci!
No aj tak,ak je úroveň,nášho študenstva taká,akú sme videli,potom nám Pán Boh pomáhaj!

By |2019-09-07T02:01:08+00:007. septembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment