Farizeji, slniečkári a križovanie Lívie

//Farizeji, slniečkári a križovanie Lívie

Farizeji, slniečkári a križovanie Lívie

Niekedy rešpektovaný portál krestandnes.cz, sa stal počnúc rokom 2018, slniečkárskou hlásnou trúbou. Dokazuje to aj článok Juraja Michelíka, s názvom „Hovorí Lívia pravdu“ ? Portál dovolil slniečkárom kopať do mladej odvážnej ženy, ktorú prenasleduje teraz asi každý slniečkársky udavač. Žiaľ, neomarxistické úderky zasahujú cirkvi a kresťanské organizácie v tak veľkej miere, že biblické reálne kresťanstvo sa dostáva na úplný okraj. Je to vďaka tomu, že sa asi boja označenia „rasista“. Inak neviem, ako by sa mohol tak plytký článok plný lží vôbec na krestandnes.cz dostať.

Hneď v úvode sa Lívii za nás, protestantských kresťanov, za našu zbabelosť a hlúposť hlboko ospravedlňujem. Našiel sa medzi nami niekto, kto ju ponižuje tak, ako jeho duchovní predkovia križovali samotného Ježiša – zakladateľa kresťanstva. Veľmi jej prajem, nech ju Boh ochraňuje pred udavačmi, ktorí sú farizeji týchto dní.

Bloger a autor článku je sionista, nekritický obdivovateľ štátu Izrael, ktorý bežne dáva statusy o večnej vine voči židom, ktorých nadradenosť de facto hlása. Nehorázne klame a zavádza o prvom slovenskom prezidentovi, dr.Jozefovi Tisovi, hlása večnú vinu Slovákov, ale na druhej strane nájdete statusy plné nenávisti a klamstvá o Rusoch.

Kopnúť si do 17 ročnej študentky, ktorú prenasledujú sionisti a slniečkári zo Sorošovej nadácie otvorenej spoločnosti, ako napríklad Kiššák alebo slniečkárky pisálek Molnár a mnohí iní, ktorí Líviu udávali so zanietením komunistického zväzáka, je chrapúnstvo najhrubšieho zrna. Čo zastaví slniečkárskeho fanatika pred hlásaním neomarxizmu ? Lebo Pravda už nie. Slniečkári nenávidia pravdu. Kresťanský slniečkár samotné Písmo radí niekde pod denník N, ktorí mu jediný dokáže podať ten správny výklad. Niečo ako strážna veža Jehovistovi. Napríklad Luteráni v Bratislave sú už tak ďaleko, že podla denníka N, pani farárka Polcková, normalizuje homosexualitu malým deťom

Blog som sa rozhodol napísať ako návod, ako konfrontovať slniečkára v kresťanskom prostredí. Kresťania sa strašne boja obvinenia z rasizmu, holokaustovej palice a položme si ruku na srdce, väčšina z nich históriu vôbec nepozná, myslím tu skutočnú históriu, nie bludy denníka N.

Citové argumenty a vydieranie + stručný návod ako na diskusie s nimi, ak ich umožnia

Asi si mnohí kladiete otázku, ako zadefinovať, kto sú to slniečkári. Principiálna odpoveď je, sú to členovia sekty. Čo robia členovia siekt ? Majú veľkú potrebu šíriť svoju vieru nahlas, vhod či nevhod. Presne toto slniečkári robia a preto sa prezentujú ich šialenstvom na sociálnych sieťach v tak veľkej miere, že vzniká dojem, akoby ich bolo viac ako 4 %.

Slniečkár má v svojej vymytej hlavičke rozdelených ľudí na „dobrých“ a „náckov“, pričom nácek je každý, kto s nimi nesúhlasí. Tí, ktorí s nimi nesúhlasia nenávidí, praje im väzenie, vyhadzov z práce, verejnú potupu v extrémnych prípadoch aj smrť. Ako máte u Jehovistov strážnu vežu alebo u Mormónov knihu mormon, u slniečkárov máte „božie slovo“ denník N, niekedy SME, apoštolov ľudí ako je (daňový podvodník a zlodej) Kiska, čiže neoconov, najmä ak majú židovský pôvod. Pričom slniečkárovi nevadí, kto tieto plátky financuje. Lži v nich sa mu stanú meradlom hodnoty celého univerza, zločiny svojich „apoštolov“ nevidí, respektíve vníma ich cez sito tranzovej logiky, čiže si ich nepripúšťa.

Slniečkár bude veľmi ťažko s Vami teda diskutovať. Najmä ak vie, že ho ľahko preargumentujete. Rozhovory s nimi sú podobné ako rozhovory so svedkami Jehovovými. Slniečkári málokedy diskutujú s názorovým protivníkom, ale vždy iba s názorovým priaznivcom. Zdôvodňujú to rôznymi nejapnými argumentami, ak sa ale stane, že sa s takým dostanete do konflliktu, skúsim ponúknuť stručný návod.

Slniečkár zdieľa vždy citové argumenty a sofistikuje. Veľkosť emócie násobí jej OPAKOVNÍM, čiže opakuje často dookola. Slniečkár nemá často argumenty  teda začne OBVIŇOVAŤ. Zatiaľ čo vy sa namáhate logicky niečo vysvetliť, on vždy iba OPAKUJE, čo už pred tým povedal a obviňuje ….

Neodporúčam vám argumentovať logikou, (ako to urobil diskutér na obrázku nižšie) nakoľko racionálneho rozmýšľania sa slniečkár už vzdal. Slniečkár má vypláchnutý mozog tzv. „kritickým myslením“, čo je to, o čom teraz píšem. „Kritické myslenie“ sú citové argumenty + sofistikácia + opakovanie. Uvedomte si, že slová majú u slniečkára iný význam ako u vás. Všimnite si aj z blogu pána J.M, že používa vydieranie, obviňovanie a sofistikáciu. Pri komunikácii so slniečkárom, sa tiež musíte naučiť čítať medzi riadkami, napríklad slovo „anti-rasistický“ má v jeho hlave de facto význam „anti-biely“. Alebo všimnite si, ako pán J.M. hneď v úvode spomenul, že Lívia má blond vlasy. Je to zaujímavé, keď slniečkár spomína rasové prvky ľudí a inak hlása anti-rasizmus. Vadia blogerovi niekoho blond vlasy ? Iba sa pýtam …

Súťaž o celoživotné predplatné neomarxistického plátku N. Ak ukážete v Lívinich videách, kde konkrétne povedala vetu,“Natália nie je Slovenka“ .. autor blogu Vám predplatné rád, bez odkladu pošle. A nakoľko to nikde nenájdete, opýtajte sa samého seba, prečo niekto kto vystupuje ako kresťan, musí takto klamať

Hneď v prvom odstavci, pán J.M. píše, že video Lívie, „si zaslúži odsúdenie“. To je zaujímavý názor kresťana. Prečo si pravda, fakty a plávanie proti prúdu, zaslúžia odsúdenie ? Na základe čoho? Všimnite si, ako s farizejmi jednal samotný Ježiš. Ježiš s nimi málo polemizoval. Pravdivo ich nazval tým čo sú. Pokiaľ viem, nazval ich „vybielené hroby“, „hadi“, „vreteničie plemeno“ a ako tých ktorí sa zdajú ľuďom ako spravodliví ale vnútri sú plní pokrytectva a neprávosti. (Mat 23,28) Tí ho za pravdu potom odsúdili a ukrižovali. Prečo to Ježiš robil ? Pretože farizeji presne tak, ako slniečkári, sú presvedčení sami o sebe, že sú elita. Vrchol inteligencie a veľmi spravodliví ľudia. Preto im Ježiš bez kompromisu „vpálil“ pravdu o nich samých. Je to jediný možný spôsob ….

V prvom rade si treba uvedomiť, že Lívii a mnohým ďalším ľuďom v reklame Absolut neprekáža samotný produkt,

 

Čisté klamstvo. Lívia sa ohradila proti popíjaniu produktov spoločnosti „Absolut“ vo videu v 1 minúte a 16 sekunde

 

V prvom rade si treba uvedomiť, že Lívii a mnohým ďalším ľuďom v reklame Absolut neprekáža samotný produkt, hoci kresťanom by mohol, ale výzor hlavnej protagonistky. Dievča tmavej pleti v slovenskom kroji.

 

V druhom odstavci pán J.M. podsunul lož, že Lívii vadí farba čiernej pokožky. (Ináč firma Absolut pokrytecky propaguje v reklamách v Afrike „black power“ čo pánovi J.M. „absolútne“ nevadí.)  SSlniečkári budú vždy dookola opakovať mantru spôsobom, aby z bielych ľudí vyrábali rasistov. Dôvod prečo to robia, je vzbudiť „pocit“viny. Pocit viny je základ, hlavná a jediná (neúčinná) zbraň ktorú majú.

Neodporúčam vám toto nejako vyvracať tvrdeniami „ja nie som rasista“ lebo „mne čierna farba pokožky nevadí“, alebo logickým vysvetľovaním, pretože to je márne. Slniečkári majú prepracovaný snový svet fantázie, v ktorom bieli ľudia, môžu za všetko zlo na svete a vinia vždy iba bielu rasu zo všetkého možného, naprogramovaní na samo-deštrukciu. Je to podporované klamstvami v učebniciach, špilbergových filmoch a denno-dennej holokaustovej propagande. Potom sa tiež často používa otrokárstvo, o ktorom sa človek z učebníc a médii dozvie iba lži v smere, že jediní otrokári boli bieli, hoci prví otrokári boli černosi a najmä Arabi. (nikto z nich sa za to samozrejme „nesamobičuje“ ) Pokiaľ si sám človek nedohľadá informácie (napríklad o počte židovských otrokárov) bude oklamaný a naprogramovaný bičovať sám seba. Nakoľko neomarxisti majú u nás školský systém úplne indoktrinovaný, brain washingom teraz prechádzajú 15 ročné deti v školách, kde sa slniečkári vždy a vždy dostanú.

V podvedomí slniečkára, ak nemáte mozog vymytý ako on, ste vždy rasista. Mnohí slniečkári chcú sami seba, svoju rasu a korene zničiť. V extrémnych prípadoch nenávidia samých seba. Slniečkárom tohto razenia je dobré, podobne ako Ježiš, povedať do tváre pravdu. Pravda je, že ty nenávidíš bielych. Nenávidíš svoju rasu. Ty ju túžiš vyhubiť. Ty nie si nijaká elita, si obyčajný smrad, vymytý šašo, farizej a potkan, čo sa podujal prenasledovať biele dievča, za to že povie pravdu. Ty si vymetený denníkom N, nahradil si Bibliu neomarxistickým ESET plátokom. Koľko ľudí prišlo o prácu, lebo ich udal slniečkár s výmyslami o rasizme? Máš deti ? Vráti sa im to. Si prekliaty ako vždy aj farizeji boli. Nie, ja ťa nepreklínam, preklial si sa týmto sám.

Nám čo máme rozum je jasné, že Lívia hovorila o deštrukcii bielej rasy násilnou arabizáciou, afrikanizáciou a islamom. Vlastne prerozprávala 2.Sam 21-1,2:

A bol hlad za dní Dávidových tri roky, rok po roku. A Dávid hľadal tvár Hospodinovu. A Hospodin riekol: Je to pre Saula a pre jeho dom krvi, pretože pobil Gibeoňanov. 2 Vtedy povolal kráľ Gibeoňanov a riekol im o tom: A Gibeoňania neboli zo synov Izraelových, ale z ostatku Amorejov, a synovia Izraelovi im prisahali. Ale Saul hľadal ich pobiť vo svojej horlivosti za synov Izraelových a za Júdu.

Gibeoňania, pre ktorých bol hlad, nezdar a kliatba boli potomkovia privandrovalcov “tkzv. utečencov” z Jozue 9-13,15 ktorí oklamali starozákonných židov a prišli do krajiny pretvarujúc sa za “chudákov ktorí utekajú pred vojnou” :)) Za pomoci vtedajších slniečkárov ? a ich falošnej ľútosti im Jozue prisahal, že ich nevyženie a ani nezabije. To bol Jozuov veľký omyl a jeho rozhodnutie bolo MIMO Božej vôle. (Joz 9-14) V skutočnosti to boli nie “chudáci utekajúci pred vojnou” ale ich susedia, ktorí potom vyciciavali štátnu kasu podobne, ako krimigranti dnes.

Tmavá Slovenka? Nie je toto miešanie rasy? Nie je to proti Božím zákonom? Nie, nie je. Samozrejme, ak rešpektujeme Božiu vôľu zapísanú v Biblii.

pán J.M. opäť nehorázne klame. Boh určite nestvoril „pohanov a židov“ ale tisíce národností a rôzne rasy. Všetci staro-zákonní židia, dodržiavali predpisy o čistote ich rasy:

Ezdráš 9:2 Lebo pre seba a pre svojich synov si brali za ženy z ich dcér, takže sväté semeno zmiešali s národmi krajín; kniežatá a predáci boli prví pri tejto nevere. (pozn. rasove mixy su v SZ označené ako nevera) 3 Keď som o tom počul, roztrhol som si odev aj rúcho, trhal som si vlasy z hlavy aj bradu a sedel ako omráčený.

Nehemiáš 13:23 V tých istých dňoch som videl Židov, ktorí sa oženili s Ašdóďankami, Ammónčankami a Moábčankami.
24 Polovica ich synov hovorila ašdódsky, a nevedeli hovoriť židovsky, iba rečou niektorého iného národa.
25 Preto som ich pokarhal,  zlorečil som im, zbil som niektorých mužov z nich , pochytil som ich a zaprisahal na Boha: Nevydávajte svoje dcéry za ich synov a neberte ich dcéry pre svojich synov, ani pre seba.
26  Či týmto nehrešil izraelský kráľ Šalamún?  Medzi mnohými národmi nebolo kráľa, ako bol on, bol miláčikom svojho Boha a On ho ustanovil za kráľa nad celým Izraelom, a predsa aj jeho zviedli na hriech ženy cudzinky.
27 Či musíme o vás počuť, že pášete všetku túto veľkú neprístojnosť a  že ste sa stali nevernými svojmu Bohu tým, že sa ženíte s cudzinkami? 2 8 Jeden zo synov Jójádu, syna veľkňaza Eljášíba, bol zaťom Sanballata Chórónskeho. Preto som ho odohnal od seba.

Deuteronomium 7:3 Nevstupuj s nimi (cudzincami, pozn. autor) manželstvom do príbuzenstva, svoje dcéry nedávaj ich synom a ich dcéry neber pre svojich synov, 4 lebo by tvojich synov odvrátili odo mňa a oni by slúžili iným bohom; potom by vzplanul hnev Hospodinov proti vám a čoskoro by vás vyhubil.

Ezdráš 9:1 Keď sa toto skončilo, dostavili sa ku mne predáci a povedali mi: Ľud izraelský ani kňazi, a ani levíti sa neoddelili od národov krajín; konajú podľa ohavností Kanaáncov, Chittijcov, Perizejcov, Jebúsejcov, Ammóncov, Moábcov, Egypťanov a Amorejcov. 2 Lebo pre seba a pre svojich synov si brali za ženy z ich dcér, takže sväté semeno zmiešali s národmi krajín; kniežatá a predáci boli prví pri  tejto nevere .

Židia mali a majú zakázané sa rasovo miešať. Hľadali si partnerov výlučne z ich vlastného národa. Zoberme si Nehemiáša ktorý bil (Neh 13,25) kohokoľvek kto chcel žiť multi-kultúrne alebo Abraháma, ktorý prikázal aby si Izák zobral Rebeku z VLASTNÉHO NÁRODA. Šalamúnovo kráľovstvo padlo na multi kultúre, je to tak napísané. Francúzsko a Nemecko padá a padne tiež na tom istom.

Prirodzene, ak ste aj niekde počul výklad, vždy vám bolo vysvetlené, že zákaz rasových mixov bol iba z dôvodu okultizmu iných rás a národov. Je to ale úplná pravda ? Určite nie. Skúste pochopiť, čo masové miešanie sa s cudzími a početnejšími rasami spôsobí. Belosi sú vo svete menšina, je nás iba 8% a stále to klesá. Černosi a Indovia sú naopak väčšina a stúpajú. Ak máte radosť z toho, že  vymierame, ste zvrátení a patríte na psychiatriu. Slniečkári prídu s tézou, že je to tak správne, lebo nesieme, my biely, nejakú „špeciálnu“ vinu, hm, áno, každý nesie vinu, ale násilie v arabských a afrických končinách bolo počas dejín niekoľko násobne väčšie ako u bielych. Prečo máte radosť teda špeciálne iba z toho, ako špeciálne biely vymierajú ?

Veľmi vážny prípad je opísaný asi v troch biblických knihách (!!!) okolo okultistky menom Jezábel. Táto žena je symbolom falošných učení a Multi-kultúry, ktorej sa mali starozákonní židia vyhýbať. Jezábel pochádza z krajiny Sidon, ktorú si mali starozákonní židia podmaniť bez toho, aby žili Multi kultúrne s pôvodným národom. Ten mali vyhnať a nezaoberať sa jeho kultúrou. Nakoľko ale tak ako naše cirkvi, aj oni podľahli slniečkárstvu, z neznámych a nepochopiteľných príčin tak neurobili, čím porušili všetky príkazy ktoré dostali od Boha, čo ich neskôr priviedlo k samotnému pádu na dno, ktorý sa nedal zastaviť. (Sud 2,3-4) Biblia hovorí, že keď im Hospodin skrze anjela povedal čo urobili, v tom momente nemohli už robiť nič iné, iba plakať.

Sud. 2-2,4: No, neposlúchli ste môjho hlasu; čo ste to urobili? 3 A preto som tiež povedal: Nezaženiem ich zpred vašej tvári, a budú vám tŕňami do bokov, a ich bohovia vám budú osídlom. 4 A stalo sa, keď hovoril anjel Hospodinov tieto slová všetkým synom Izraelovým, že ľudia pozdvihli svoj hlas a plakali.

Toto sa teraz deje presne v Európe. Islam je nám osídlom a tŕňom do bokov. Afrikanizácia tiež. Presne ako v dobe, ktorú opisuje Biblia. Nastala tam deštrukcia ich kmeňov, ale s tým rozdielom, že v tej dobe mali ešte sudcov, ktorým ale židia robili zle, ako robia zle aj Lívii dnes, nálepkovali, benčíkovsky udávali a zabíjali. My už sudcov medzi nami nemáme, sme pripravený na koniec. Naši pastori sa boja slniečkárov, presne ako v dobe okolo „prorokyne“ Jezábel.

Židia samotní teda nebrali tieto nariadenia vážne, t.j. čo dnes v Izraeli vidíme nie sú pôvodní starozákonní židia. Sú to 80% chazarské národy, ktoré konvertovali na judaizmus a znásobili v židovstve “úžasné” veci ako je kabala, sionizmus a farizejstvo.

 

V Kristovi národný ani náboženský pôvod nemá žiadny význam. Nie je ani Žid ani Grék , ani Slovák, ani Nigérijec. Ale nové stvorenie.

 

Toto je klamstvo.  Je fakt, že v Kristovi národný pôvod nemá význam ale len z hľadiska spásy človeka. Boh odsúdil multi-kultúru priamo v Babylone, kde nastala a kde On sám určil rozdielnosť etnicít, rozdielnosť jazykov, národy a úplne iné kultúry. „Nie je ani žid a ani Grék“ neznamená, vytvoriť opäť babylon s cieľom bielu rasu kompletne zničiť. Nenávidieť bielu rasu, ako ju nenávidia slniečkári je zvrátené šialenstvo ľudí, ktorí majú vygumovaný mozog propagandou Kalergiho plánu. Odôvodňovať genocídu Bibliou je zvrátenosť najhrubšieho zrna.

 

V Biblii súvisí prijatie utečencov s ich absolútnou a bezprostrednou integráciou a konverziou na kresťanstvo tej doby, hodnoty a kultúru národa, ktorého sa stali súčasťou. Toto sa v písme NIKDY nedialo v masovom meradle ale vždy išlo o pár jednotlivcov, ktorí kompletne konvertovali. Je to napríklad Rút, ktorá bola Moabka alebo Rachab, obyvateľka mesta Jericho. Nič masové a nič multi-kultúrne a najmä: nič multi-náboženské. Rút a Rachab sa stali kresťankami tej doby. Plne konvertovali na kresťanstvo. V Biblii nikde nenájdete svadbu staro-zákonného žida s černochom alebo černoškou. Ako som vyššie spomenul, pravdepodobne, zdôrazňujem pravdepodobne, bola Mojžišova manželka mulatka. Je to ale iba jedna osoba, ktorú nájdete v SZ, čo sa s Afrikanizáciou kriminálnikov, spojenou s ich skoro až beztrestnosťou, finančnou podporou niekoľko násobne vyššou ako má slovenský dôchodca, alebo v prípadoch znásilňovania bielych žien, nedá ani porovnať.  Toto čo je v Biblii okolo prístupu k utečencom je správne a to čo sme my dovolili, aby bolo v Európe je rakovina, naše šialenstvo a náš zánik. Slniečkári patria do väzenia a ich agenda by mala byť zakázaná. Je to hnutie, ktoré obmedzuje ľudské práva, najmä slobodu prejavu a podporuje genocídu.

Nigerijský student vytáhl v Paříži ve třídě na učitelku pistoli, kterou jí držel u hlavy a ostatní studenti to natáčeli! Řádění multikulturalismu ve Francii by mělo být ostrým mementem pro české rodiny, co se chystá i na jejich potomky v českých školách! Všimněte si reakce učitelky, která snad vyděsí ještě více než samotná pistole! Degenerace, rezignace a odevzdanost učitelů! (článok o celej udaloti – kliknite na obrázok)

 

Náboženský pôvod má veľký význam, asi ten najpodstatnejší. Nie je jedno, či ste kresťan alebo moslim. Tieto slniečkárke kecy, vedú človeka k letargii a presvedčeniu, že je úplne márne biť sa s Islamizáciou, odkresťančovaním, znásilňovaním bielych žien a kriminalitou migrantov. Nové stvorenie je v biblickej terminológii niekto, koho srdce Ježiš už zmenil, a stal sa novým stvorením, čo pán J.M. určite nie je, nevedel by nenávidieť Líviu za to, že povedala pravdu.

Akoby biely človek, tzv. Árijec bol niečo viac ako Neárijec. Nadčlovek. Ale to nie je pravda. Temná história holokaustu nám dodnes ukazuje tragické dôsledky tejto zlorečenej ideológie. A v tom sa Lívia fatálne mýlila. Natália je skutočne Slovenka.

Všimnite si že Lívia nikde nepovedala nič o nijakej nadradenosti, árijstve, nadčlovekovi alebo nejakej ideológii. Odkiaľ toto slniečkár zobral ? Prečo jej to podsúva ? Brániť svoj národ, rasu a kresťanstvo ako také, je jediná možná forma prežitia, zachovania svojho rodu, práve dodržiavaním majestátu odlišnosti rás, národov a kultúr a jediná cesta k zachovaniu vlastnej identity. Miešanie sa povedie k šedej mase, v konečnom dôsledku k arabizácii a islamizácii Európy, jej zmeny na Kalifát. Seba-deštrukcia je program, ktorým sú nadstavení slniečkári a náš boj s touto rakovinou je povinnosť. Samotný štát Izrael je čisto rasistický a apartheidný. Pokiaľ si nezávisle vy sám naštudujete Talmud, jeho základom je rasizmus.

Zdravý rasizmus je ale základ prežitia štátu a štát je jediná obrana pred globalizmom a tým pádom svetovládou. 

 

 

Temná história holokaustu …

Holokaust je téma ktorou sa oháňa každý slniečkár. Vždy vás tým začne vytierať a preto by bolo vhodné, aby ste o holokauste vedel pravdu. No a tu padla kosa na kameň. Pravda o holokauste sa nesmie písať. Našťastie ale, sú Spojené štáty, tam sa slniečkárom nepodarilo zrušiť prvý dodatok a je veľa stránok s touto tématikou, kde sa dozviete pravdu o anti-semitizme, alebo o tom, ako vás žid Steven Spilberg klamal, prídete na to, že mnohé strašné príbehy z tej doby sú vymyslené s iba jedným cieľom : vytrieskať z toho peniaze a vyrobiť falošný umelý predklon voči národu ktorý už dávno nie je vyvolený. Zadajte si do googla výraz „holohoax“ a hľadajte. Dozviete sa o tom, ako sionisti vraždia tých, ktorí povedia pravdu,  o iných holokaustoch o ktorých netušíte a v ktorých mali sionisti prsty, dozviete sa pravdu o Anne Frankovej, mydle, plynových komorách a všeličom …. Mozog sa dá detoxikovať zo školy napríklad knihou „LEXIKÓN menej známych a mätúcich sekulárnych a náboženských pojmov“ od „doc. Ing. Ján Dudáš, DrSc.“, vysokoškolského pedagóga a uznávaného vedca, kniha je podopretá dôkazmi a zdrojmi na veľmi vysokej úrovni. Dozviete sa o sionistickom podiele na komunizme, holokaustoch, vojnách a najmä otrokárstve. Pokiaľ vám bude váš vedúci dorastu slniečkár implementovať pocit viny z ublíženiu židovskému národu a našej nekonečnej vine, mal by ste vedieť, že židovský národ nie je vyvolený približne od polovice starého zákona až po koniec celej biblie a tieto tieto slniečkárke kecy sa dajú Bibliou veľmi ľahko vyvrátiť

Prajem zdravý rozum a nenechajte sa slniečkármi vydierať.

 

pozn.: V blogu sú použité citáty z webu ruzoveblogy.sk, od autorov ktorí vystupujú pod nickami: „Robin Farmer“ a Rebeka“. Obrázky sú zo sociálnej siete vk.com

By |2018-11-13T10:16:02+00:0020. októbra 2018|Categories: Infovojna|Tags: , |0 Comments

About the Author:

frantisek
Venujem sa demoralizácii verejnosti, najmä mládeže, reálnemu pozadiu pornografie, neomarxizmu v protestantských cirkvách. Ďalšie obľúbené témy : slniečkárstvo, infiltrácia, sionizmus, havlizmus, odklony od pôvodného biblického učenia v kresťanstve a farizejstvo.

Leave A Comment