„… EU,je naša vlasť!“

//„… EU,je naša vlasť!“

„… EU,je naša vlasť!“

toto prehlásil pán Beblavý. Neviem ako pre neho,no pre mňa,a verím,že pre milióny Slovákov,je to Slovensko.
Nepovedal to nejaký obyčajný hlupák,či nevzdelanec,alebo ako bratia česi hovoria“ vúl“,presnejšie slovami Antona Špelca-ostrostrelca“,,,on není vúl,poněvadž je korunovanej!Tento „dobrák“je 20 rokov v politike,zaistili sme mu,každé 4 roky dobré bydlo,Za tých 20 rokov,neurobil pre Slovensko nič,ak nerátam,že zobral dôchodky invalidom a podielal sa na naj-nesociálnejšom hókus-fókuse v dejinách štátu!
Dnes má novú stranu a je „novým politikom“.A samozrejme nás presviedča,že ON je zmena,ON nás spasí!A čuduj sa vesmír,nájdu sa takí,čo mu veria!No,ľudia,nedrbká nám trak trošíčka?
„Povedal to politik.Politik,čo na Slovensku,má ambície,stať sa predsedom vlády.Čudujem sa,že ,keďže,jeho vlasť je EU,že sa nepokúša o kandidatúra v štáte Európska Únia? Možno je to pre to,že takýto štát,ani „takáto krajina“ a zaplať Pán Boh,ani takýto štátny útvar NEEXISTUJE!
Neostáva mu teda iný štát,ako ten náš-Slovensko.
Je zrejmé,že u nás občania politikov nepočúvajú,lebo keby počúvali,tak tento človiečik,by bol za tieto slová jednoznačne z politického boja diskvalifikovaný.
Nepočúvame politikov,lebo ak áno,potom im nerozumieme,asi hovoríme každý iným jazykom. Dospel som k záveru a vyzývam kompetentných jazykovedcov,stvoriť nový Frazeologický slovník výrazov Slovenských,či skôr,na Slovensku pôsobiacich politikov,aby bolo každému jasné,čo ten ktorý výraz politika značí a aký je jeho skutočný význam!

Pozerám sa z diaľky,mám odstup a bojím sa!Možno z blízka,doma,to tak nevyzerá,máme iné,každodenné starosti,no pre nás, „z vonku“,je to zlé!Je ZLE !Slovensko je postupne demontované,rušené,ako štát,ako vlasť a domovina Slovákov nebude existovať!Denne,krok za krokom sa o to usilujú naši politici.Všetci,okrem Harabina a „fašistov“!Tí,čo majú MOC a sú pri tom BEZMOCNÍ a najmä tí,čo sú síce bez MOCI,no sú MOCNÍ a tým bezmocným mocným,bez moci,mocou vládnu!
Prečo o tom píšem? naše Slovensko nieje v takejto situácii samo,deje sa to v celej Európe.Deje sa to teraz.Bez ohľadu na to,aká, je v tej ktorej krajine situácia,na domácom dvorčeku.Začali presne podľa plánu,súčasne v každej krajine EU..naraz.
Pozorujeme nehanebný ,sústredený útok na súdnu a zákonnú moc na Slovensku.No začal i v Poľsku,Nemecku,Maďarsku,Rakúsku…nevieme tom,lebo nemáme žiadne mediálne správy,ani o najbližších susedov,nič o tom nevieme,nemôžeme sa poučiť,vzájomne si pomôcť,poučiť sa,nemáme o tom vedieť.Tak vzniká dojem,že len u nás a že je to len naša vec.Nie je.Prichádza k absolútnej likvidácii štátov Európy!Pomaly,postupne,plánovane,programovo,premyslene a pragmaticky!

Máme my aj iných dobrákov!Sú u nás voliči,čo sú schopní voliť človeka,čo preukazateĺne bral a možno aj berie drogy.(podľa niektorých „užívateľov“,ktorým som ukázal jeho snímku a to prosím v Rakúsku,tento „ist eine von uns“,lebo my to na sebe poznáme).No našim spoluobčanom to zrejme nevadí,keď má jeho strana tak vysoké preferencie!
I to by som rozdýchal,no nepochopím,ako môže Slovák,Slovenka vôbec uvažovať o voľbe zbohatlíka,čo má robotníkov za čvargu,“ktorá ťa iba ojebe“ a má za to,že“ voliť by mali iba tí,čo majú peniaze“!My už sme stratili nie že česť,hrdosť ale už naozaj rozum?Lebo Fico?A to táto strana splodila podvodníčku čo sedí na prezidentskom stolci,“lebo je pekná“!Ty kokso,ako hovorí klasik Ibi,to je kritérium pre“ dobro pre túto krajinu“!To nehovorím,že strana feťáka,vyhrala eurovoľby,Neviem síce na čo,keď ich poslanci spia tvrdšie,ako sitnianskí rytieri a česť Slovenska zachraňujú „kovaní fašisti“ Uhrík a Radačovský,jediní a naozajstní reprezentanti Slovenska!
Na budúce,sa budem čudovať voličom človeka,čo porušuje Boží zákon o úžere vo všetkých svetových náboženstvách ľudstva.

Habedére!

By |2019-12-21T23:08:59+00:0021. decembra 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment