EP zahlasoval za vznik Európskeho fondu pre azyl a migráciu! Návrh podporuje migráciu, mimovládky a dokonca nepriamo oživuje povinné kvóty!

//EP zahlasoval za vznik Európskeho fondu pre azyl a migráciu! Návrh podporuje migráciu, mimovládky a dokonca nepriamo oživuje povinné kvóty!

EP zahlasoval za vznik Európskeho fondu pre azyl a migráciu! Návrh podporuje migráciu, mimovládky a dokonca nepriamo oživuje povinné kvóty!

Tak toto je skutočne škandál! Poslanci Európskeho parlamentu vo štvrtok pomerom hlasov 374/260 (47 sa zdržalo) odhlasovali návrh z dielne byrokratov z Európskej komisie, ktorý môže opäť naštartovať gigantickú migráciu do EU!

Návrh konkrétne navrhuje zriadenie nového Európskeho fondu pre azyl a migráciu, na ktorý bude v rámci EU vyčlenená gigantická suma – 10,4 miliardy euro! Ten má posilňovať a rozvíjať politiky v oblasti legálnej migrácie na európskej úrovni a úrovni členských štátov v súlade s ich ekonomickými a sociálnymi potrebami a zabezpečiť solidaritu a „spravodlivé rozdelenie zodpovednosti“ medzi členské štáty EU, a to najmä vo vzťahu k tým štátom, ktoré sú najviac postihnuté migračnými výzvami. V preklade, návrh nielenže podporuje legálnu migráciu, ale počíta aj so solidárnym prerozdelením zodpovednosti za migrantov, teda s opätovným návratom doposiaľ zmrazených, resp. už mŕtvych povinných kvót!

V návrhu sa ďalej uvádza, že má dôjsť aj k zvýšeniu úlohy mimovládok, a to tak, aby sa „zmysluplným spôsobom podieľali na príprave, implementácii, monitorovaní a hodnotení programov“. Rozumej, aby mohli aj naďalej podporovať zbesilú migráciu do Európy! A návrh dokonca spomína aj nejakú novú Agentúru EU pre azyl, čo však už skutočne treba preskúmať z právneho hľadiska, pretože vznik takejto inštitúcie by bol hrubým zasahovaním do výlučných kompetencií národných štátov, keďže kompetencie v oblasti azylovej politiky spadajú pod výlučnú kompetenciu členských štátov! A je toho viac. To, za čo teda zahlasoval Europarlament je naozaj neuveriteľné a za daný návrh hlasovali bohužiaľ aj niektorí slovenskí europoslanci!

Eurobyrokrati s europoslancami sa teda už neštítia naozaj ničoho, nijako sa už ani pred voľbami do EP nesnažia taktizovať a natvrdo schvaľujú návrhy zamerané na legalizáciu a spustenie ďalšieho kola zbesilej migrácie! Títo ľudia sa snažia za každú cenu zabezpečiť, aby toky migrantov neustali a pravidelne a čo najmasovejšie aj naďalej prúdili do EU! Inak sa takéto znenia návrhov totiž chápať nedajú. Nech sa však potom eurohujeri nečudujú ako vníma európske obyvateľstvo EU, resp. ako dopadnú najbližšie voľby do EP! Čoraz viac obyvateľov členských štátov EU si totiž po takýchto návrhoch a hlasovaniach začína uvedomovať, čo za slniečkárov a podporovateľov nelegálnej zbesilej migrácie to sedí v hlavných inštitúciách EU a čo sa títo ľudia snažia s jednotlivými národmi a ich občanmi urobiť!

A preto, po týchto posledných hlasovaniach EP by si mal každý normálne zmýšľajúci človek naozaj povedať dosť a vo všetkých najbližších voľbách ísť voliť ľudí, ktorí buď súčasnú chorú a diktátorskú EU zreformujú alebo rozložia. A začať by sme mali už túto sobotu. To, čo sa už dnes deje je totiž neakceptovateľné!

Martin Bago

https://sulik.sk/europsky-fond-pre-azyl-a-migraciu/
http://www.tellerreport.com/news/–immigration–eu-financial-boost-for-migrant-receiving-countries-.ryZKr2iwwN.html
https://www.tvm.com.mt/en/news/euro-parliament-approves-setting-up-of-new-fund-to-help-countries-like-malta-address-immigration/

By |2019-03-14T23:23:26+00:0014. marca 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

Leave A Comment