Dolné Rakúsko: Zo siedmich úmrtí bolo šesť plne zaočkovaných!!!!!!! Tak prečo toto prenasledovanie zdravých nezaočkovaných?!

//Dolné Rakúsko: Zo siedmich úmrtí bolo šesť plne zaočkovaných!!!!!!! Tak prečo toto prenasledovanie zdravých nezaočkovaných?!

Dolné Rakúsko: Zo siedmich úmrtí bolo šesť plne zaočkovaných!!!!!!! Tak prečo toto prenasledovanie zdravých nezaočkovaných?!

​Dolné Rakúsko: Zo siedmich úmrtí bolo šesť plne zaočkovaných!!!!!!! Tak prečo toto prenasledovanie zdravých nezaočkovaných?!

Správy z Dolného Rakúska – ďalšie dôkazy o covidovom fašizme.

Keby v celom Rakúsku bol pri úmrtiach ten istý pomer zaočkovaných k nezaočkovaným, t.j. 6:1, ako je to v posledných dňoch v Dolnom Rakúsku, tak za posledný týždeň by štatisticky vychádzalo z celkového počtu 309 obetí na životoch v Rakúsku 265 obetí plne zaočkovaných a iba 44 nezaočkovaných!!!

https://www.heute.at/s/sieben-corona-tote-in-noe-sechs-opfer-waren-geimpft-100174823

Myslíte si, že je tento pomer na Slovensku opačný? Podľa vyjadrení tzv.odborníkov asi áno.

Koľko plne zaočkovaných u nás zomrelo, ak je tento pomer obetí 6:1 platný aj u nás?

Tie lockdowny pre nezaočkovaných a váľanie všetkého zla na nezaočkovaných vo svetle týchto pomerov obetí na životoch 6:1 v neprospech plne zaočkovaných nabáda totiž na podozrenie vlastizradných skutkov pomaly všetkých vladárov na zemi. Akoby tieto zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny boli vopred naplánované, zorganizované  a perfektne psychologicky aj zmenežované, vrátane mediálnej kampane v štýle: „VAKCÍNA JE SLOBODA – VAKZINE MACHT FREI!“.

Malý výber voľného slovenského prekladu z článku HEUTE.AT zo dňa 21.11.2021:

Koronavírus si vyžiadal ďalších 22 úmrtí, z toho sedem v Dolnom Rakúsku. Podrobnosti: Zo siedmich úmrtí bolo šesť plne zaočkovaných

Za posledných sedem dní zaznamenali v Rakúsku celkovo 309 úmrtí…

P.S.:

Ľudia po celom svete! MY SME TU DOMA! A preto treba vstať a dostať do väzenia ich!

Nie nechať sa nimi prenasledovať a zatvárať, nás nevinných a zdravých ľudí – bez klinických príznakov!

By |2021-11-21T17:58:59+00:0021. novembra 2021|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment