Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!!

//Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!!

Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!!

 

Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu! 😄 Nie ozaj mi nedá sa nevyjadriť lebo Anjelovi sa asi zasekla platňa, alebo čo, a už pár dní spieva nejakú pesničku o zle v zelených tričkách, ktoré sa skrýva Za Boha a Za Národ. Akýsi Vinco z Košíc povedal, že Nagy bol v šoku, a Lojzo, ten kresťan Lojzo, čo mlieko do kanálu vylieva, vyzýva ľudí k voľbám aj so strapatou Remišovou, no viac presstitútov je na námestí, ako tých čo by ich mali počúvať. Na hrade hostina pre Klusa čo odklusal a Stanka, čo mu hrdza žerie tanky v Múzeu.

No takže vážení a milí. Pred 4 rokmi ste kde všetci boli ? Reči o vreci zemiakov a potom zúfale články o tom ako Slovensko zhnedlo. Pár sfetovaných aktivistov sa išlo protestne “upáliť” na námestí a to bolo všetko. Potom reči a nejakých pár percentách a zrazu ? Áno môj milý Anjel, zrazu sa demokraticky to tvoje vraj “zlo” dostalo do parlamentu a ide ďalej a vieš čo môj krásny – opäť demokraticky. Reči o Bohu si nechaj, lebo ty si neznaboh a o národe prosím ťa pomlč. Ožobráčil si ho pôžičkami , úrokmi, stavil si na to, že človek je skúšaný mamonom. Potom si sa zmenil na Archaniela a začal sa hrať na spasiteľa.

Pre teba aj pre ostatných mám jeden odkaz ! Tá tvoja pomoc Anjel je tak smiešna a úbohá, ako zbieranie viečok z plastových fliaš, ako tvoje fotky s cigánmi v osade , ktoré nikoho nepresvedčili o tvojom súcite, lebo ty si v chudobe nikdy nežil.

Odkaz mám aj pre teba Vinco z Košíc.  Idz do Prakoviec na chalupu a zbieraj huby bo už rošňu. Hokejista si bol dobrý, ale prosím ťa už radšej nič nehovor, lebo Nagy nemá 3 roky a hádam má svoj rozum.

Martin Klus poklusom klus zaraď sa pekne naspäť do radu a najbližšie, až pôjdeš kandidovať, tak dávaj pozor na peniaze, Spiderman “Prechádzka” by ti o tom vedel povedať svoje.

Stanko (Mičev) môj krásny idz tote tanky do múzea natrec farbou, bo už sú tak hrdzavé, že cigáni z Brezna by ich v šrote ani za 0,50 € nepredali a na Čučo im budeš musieť doložiť.

Súdružka Remišová prosím ťa,  za tých pár tisíc euri čo berieš si konečne nájdi kaderníka, trochu sa uprav,  možno sa o teba tvoj Papageno potkne, založte si rodinu a budeš užitočnejšia.

Lojzo počuj Lojzo idz tam ťavy dojit a levy pást a keď nadojíš, tak chudobe porozdávaj, bo tak ti poviem ty nie si zlý chlop, ale ako sa u nás na dediny vraví …okóóóót.

Keď to zhrniem a podčiarknem vyjde mi jedno. Prestaňte klamať, kradnúť, prestaňte ojebávať tento národ a nebudete sa musieť báť žiadneho zla a  je jedno či v zelenom, modrom, alebo harkobarkastom. Robte a konajte tak, aby tento národ nepotreboval žiadne Quatrá ani Pôžičkárne, choré deti aby nepotrebovali žiadne viečka od fliaš a cigáni v osadách vašu falošnú spolupatričnosť (ináč Lojzo to že cigáni ľúbia mlieko si vedel ? a nadrobené s rochlikom vieš aké fajne 😄)

Robte tak, ako Vám káže vedomie a svedomie ak nejaké máte, lebo rovnako máte vpredu žlté a vzadu hnedé ako všetci ostatní na tomto svete. Alebo nerobte a potom nie zlo v zelenom, ale národ raz ozaj zoberie prvé čo má po ruke a bude…

S pozdravom Nech zvíťazí zdravý rozum …extrémista, fašista a iluzionista Jozefo

By | 2017-10-11T19:14:19+00:00 11. októbra 2017|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

One Comment

  1. […] Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!! […]

Leave A Comment