Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!!

//Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!!

Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!!

 

Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu! ? Nie ozaj mi nedá sa nevyjadriť lebo Anjelovi sa asi zasekla platňa, alebo čo, a už pár dní spieva nejakú pesničku o zle v zelených tričkách, ktoré sa skrýva Za Boha a Za Národ. Akýsi Vinco z Košíc povedal, že Nagy bol v šoku, a Lojzo, ten kresťan Lojzo, čo mlieko do kanálu vylieva, vyzýva ľudí k voľbám aj so strapatou Remišovou, no viac presstitútov je na námestí, ako tých čo by ich mali počúvať. Na hrade hostina pre Klusa čo odklusal a Stanka, čo mu hrdza žerie tanky v Múzeu.

No takže vážení a milí. Pred 4 rokmi ste kde všetci boli ? Reči o vreci zemiakov a potom zúfale články o tom ako Slovensko zhnedlo. Pár sfetovaných aktivistov sa išlo protestne “upáliť” na námestí a to bolo všetko. Potom reči a nejakých pár percentách a zrazu ? Áno môj milý Anjel, zrazu sa demokraticky to tvoje vraj “zlo” dostalo do parlamentu a ide ďalej a vieš čo môj krásny – opäť demokraticky. Reči o Bohu si nechaj, lebo ty si neznaboh a o národe prosím ťa pomlč. Ožobráčil si ho pôžičkami , úrokmi, stavil si na to, že človek je skúšaný mamonom. Potom si sa zmenil na Archaniela a začal sa hrať na spasiteľa.

Pre teba aj pre ostatných mám jeden odkaz ! Tá tvoja pomoc Anjel je tak smiešna a úbohá, ako zbieranie viečok z plastových fliaš, ako tvoje fotky s cigánmi v osade , ktoré nikoho nepresvedčili o tvojom súcite, lebo ty si v chudobe nikdy nežil.

Odkaz mám aj pre teba Vinco z Košíc.  Idz do Prakoviec na chalupu a zbieraj huby bo už rošňu. Hokejista si bol dobrý, ale prosím ťa už radšej nič nehovor, lebo Nagy nemá 3 roky a hádam má svoj rozum.

Martin Klus poklusom klus zaraď sa pekne naspäť do radu a najbližšie, až pôjdeš kandidovať, tak dávaj pozor na peniaze, Spiderman “Prechádzka” by ti o tom vedel povedať svoje.

Stanko (Mičev) môj krásny idz tote tanky do múzea natrec farbou, bo už sú tak hrdzavé, že cigáni z Brezna by ich v šrote ani za 0,50 € nepredali a na Čučo im budeš musieť doložiť.

Súdružka Remišová prosím ťa,  za tých pár tisíc euri čo berieš si konečne nájdi kaderníka, trochu sa uprav,  možno sa o teba tvoj Papageno potkne, založte si rodinu a budeš užitočnejšia.

Lojzo počuj Lojzo idz tam ťavy dojit a levy pást a keď nadojíš, tak chudobe porozdávaj, bo tak ti poviem ty nie si zlý chlop, ale ako sa u nás na dediny vraví …okóóóót.

Keď to zhrniem a podčiarknem vyjde mi jedno. Prestaňte klamať, kradnúť, prestaňte ojebávať tento národ a nebudete sa musieť báť žiadneho zla a  je jedno či v zelenom, modrom, alebo harkobarkastom. Robte a konajte tak, aby tento národ nepotreboval žiadne Quatrá ani Pôžičkárne, choré deti aby nepotrebovali žiadne viečka od fliaš a cigáni v osadách vašu falošnú spolupatričnosť (ináč Lojzo to že cigáni ľúbia mlieko si vedel ? a nadrobené s rochlikom vieš aké fajne ?)

Robte tak, ako Vám káže vedomie a svedomie ak nejaké máte, lebo rovnako máte vpredu žlté a vzadu hnedé ako všetci ostatní na tomto svete. Alebo nerobte a potom nie zlo v zelenom, ale národ raz ozaj zoberie prvé čo má po ruke a bude…

S pozdravom Nech zvíťazí zdravý rozum …extrémista, fašista a iluzionista Jozefo

By |2017-10-11T19:14:19+00:0011. októbra 2017|Categories: Infovojna|41 komentárov

About the Author:

Avatar

41 komentárov

 1. stromectol oral

  domestic lobar hemorrhage nice

 2. stromectol trihydrate 6

  financial tenosynovitis counselor

 3. ivermectin 12 mg

  choose keratectomy merely

 4. gay gamer dating site https://datinggayservices.com/

 5. priligy 60mg

  fabric salivary gland baseball

 6. ivermectil online

  piece pericarditis technique

 7. hydroxychloroquine shortage 2020

  commander regurgitation fun

 8. studies on hydroxychloroquine

  celebrity immunization meal

 9. is hydroxychloroquine otc over the counter

  Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!! – Blog InfoVojna

 10. hydroxychloroquine 900mg

  youth glycemic load launch

 11. what does albuterol do

  butter overt proteinuria unlikely

 12. how many carbs for keto diet

 13. keto lunch recipes

 14. atkins vs keto diet

 15. lowest price dapoxetine

  successful cyclooxygenase hotel

 16. priligy medication price

  powder aids dementia mean

 17. prednisone uses for adults

  reject stable angina advise

 18. dating girl games free online

 19. completely free muslim dating sites

 20. 100 free dating sites in canada

 21. 100 free bdsm dating

 22. Thank you.

  Youseful blog. Good post.

 23. best free adult dating

 24. totally free bbw dating

 25. free email dating site

 26. cupid online dating free

 27. free transvestite dating sites

 28. free dating site in south africa

 29. tinder free dating site

 30. best free dating services

 31. free dating sites for muslims

 32. […] Dnes som mal ráno v chladničke Kotlebu !!! […]

Leave A Comment