Demoralizácia a degenerácia mládeže beží na plné obrátky aj na Slovensku! A nik s tým oficiálne nič nerobí

//Demoralizácia a degenerácia mládeže beží na plné obrátky aj na Slovensku! A nik s tým oficiálne nič nerobí

Demoralizácia a degenerácia mládeže beží na plné obrátky aj na Slovensku! A nik s tým oficiálne nič nerobí

Pozrite si nasledujúce video z dielne Kulturblogu, ktoré vám jasne ukáže pravý obraz súčasnej spoločnosti, resp. to, čo sa z nej snažia entity pretláčajúce bezbrehý liberalizmus urobiť!

A keďže tieto entity dobre vedia, že s dospelými, rozumovo vyzretými a kriticky zmýšľajúcimi ľuďmi moc nepohnú, sústredili svoju pozornosť inde a útočia na to najzraniteľnejšie – na naše deti a mládež! Tie totiž poslušne „hltajú“ všetky najnovšie západné liberálne „trendy“, ktoré sú im prezentované prostredníctvom rôznych psychicky nevyzretých a chorých jedincov. Jedná sa o prezentáciu rôznych sexuálnych zvráteností, amorálneho a nenormálneho správania a zmýšľania, ktoré im prezentujú kdejakí mediálni šašovia a psychopati s vreciami na hlavách či o bagatelizáciu drogovej závislosti. A toto všetko sa dnes k mládeži dostáva najmä prostredníctvom rôznych pochybných webových portálov, youtube kanálov či sociálnych sietí, ktoré toto všetko prezentujú ako niečo pokrokové, moderné a IN. A neskúsená a ešte názorovo nevyzretá mládež im to samozrejme „papá aj s navijakom“. Ba čo viac, dokonca po týchto indivíduách často aj opakuje.

Netreba sa však diviť tomu, že sa tak deje, ide totiž o realizáciu prvej priority riadenia sociálnych supersystémov, ktorá sa riadi pravidlom: „Ak chceš poraziť svojho nepriateľa, vychovaj jeho deti“. A práve to je potrebné si uvedomiť a podľa toho sa aj zachovať. Každá ideológia totiž zameriava svoju pozornosť prioritne na deti a inak to nie je ani s liberalizmom. Môžete to v súčasnosti sledovať nielen prostredníctvom vymývania mozgov deťom na školách, besedách či v televízii, ale práve cez rôznych psychopatov na internetových portáloch a youtube kanáloch, ktorí dokonca častokrát ani sami netušia, že sú len obyčajnými užitočnými idiotmi v rukách niekoho, kto ich využíva pre dosiahnutie svojich cieľov. A samozrejme na konci odkopne. Sú to totiž entity z pozadia a súčasný systém, kto im umožňuje ich chorú sebarealiziáciu, ktorej hlavným skrytým cieľom je zdemoralizovať a zdegenerovať čo najväčšiu časť mládeže!

A ako sa tomu dá zabrániť? Určité opatrenia by mal urobiť štát, resp. vláda, ktorá by mala sprísniť zákony a amorálnym a psychicky narušeným indivíduám zakázať vstup do školských zariadení, na besedy či vystupovanie v TV. No ďalšie by mali učiniť hlavne rodičia, ktorí by mali svojim deťom neustále vysvetľovať čo je normálne a morálne a čo je choré a má slúžiť len na ich úpadok a manipuláciu spoločnosti. Pretože ak toto štát a hlavne rodičia zanedbajú, potom sa netreba čudovať, ak aj z ich detí postupne vyrastú podobné zliberalizované indivíduá bez zábran, za ktoré sa budú v budúcnosti hanbiť a ktoré už nikdy nič normálne pre našu spoločnosť nevyprodukujú…

Martin Bago

By |2019-05-10T15:50:11+00:0010. mája 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Demoralizácia a degenerácia mládeže beží na plné obrátky aj na Slovensku! A nik s tým ofici… appeared first on Blog […]

Leave A Comment