Ďalšie video na ktorom môže Lichtner pol roka sedieť

//Ďalšie video na ktorom môže Lichtner pol roka sedieť

Ďalšie video na ktorom môže Lichtner pol roka sedieť

No, tak, teraz ako v minulom artikli som písal:

tak teraz vidím na twitteri, že ďalšie video, ktoré potom asi začiatku 2018 (po pol roku) Lichtner zavesí na stránku a predtým sa ale ešte bude chváliť v Infovojne, že na ňom sedí, aby sa poslucháči išli už dopredu posrať:

A pre tých, ktorí nechcú čakať na Lichtnerove latencie (nová definícia 6 mesiacov), tak to spravte tak ako ja, a followujte:

OK?

PS: Keď behal na RT Breaking the Set, tak to som kukával furt. Pre tých čo to nepoznajú, tak na YouTube je archív relácii a aj na RT sú tie staré epizódy ešte zlinknuté pod „discontinued shows“. Tu napr: https://www.rt.com/shows/breaking-set-summary/

By |2017-10-02T20:19:40+00:002. októbra 2017|Categories: Infovojna|4 komentáre

About the Author:

Lars
Poslucháč infovojny z Piešťan, istý čas sa telefónom hlásil z Norimbergu. Od 2016 oficiálne ITéčkar, formou Fachinformatiker in der Anwendungsentwicklung (IHK). Nepripisujúc takýmto papierom žiadnu hodnotu, po vyhodení z TU v Drážďanoch s odporom k Bologna reforme.

4 komentáre

 1. Avatar
  Grigoriy Ilmoran 2. októbra 2017 at 21:28

  Drahý filozof a publicista Lars,

  O niekoľko riadkov nižšie môžeš nájsť môj príspevok s názvom “Galéria narušených”.
  Nakoľko by som ho chcel aktualizovať, chcel som ťa poprosiť, či by si mi neposlal svoj portrét s rozpustenými vlasmi. Máš síce vo svojom profile fotku s dlhými vlasmi, ale ich máš zviazané do chvosta. Vieš, aby to bolo konzistentné s tvojimi kumpánmi. Chcem ťa tieź poprosiť, aby si mi prepáčil, že som ťa medzi tých bazmegov zabudol zaradiť hneď. Tešiť ťa môže len to, že rovnakú neprávosť som vykonal aj voči Braňovi Mojsejovi.
  Čím viac píšeš tým viac vidím, akú krivdu som ti spôsobil, tým, že som ťa nezaradil do galérie.
  Píšeš, že si zvykol volávať do Infovojny, čo je asi tvoj najväčší životný ůspech.Tebe v tom môže konkurovať len najväčší voľač Jano z Vekych Levárov.
  Len tak medzi nami, keby som ja mal taký hnusný piskľavý hlas, ako ty, ja by som nikam nevolal. To nemáš nejakú frajerku alebo frajera, aby ťa trochu usmernili?

  • Lars
   Lars 2. októbra 2017 at 21:45

   Oh, a už mám aj ja JanaVelkéLeváre. Volá sa „Grigoriy Ilmoran“.
   Ale dobre, len komentuj, čím majú moje blogy viac videní o to lepšie.

 2. Avatar
  Kor 2. októbra 2017 at 21:08

  Teraz ale úprimne. Skutočne si myslíš, že sa Lichtner zaujíma, resp. sleduje tvoje príspevky?

  • Lars
   Lars 2. októbra 2017 at 21:42

   Nie, nemyslim si, že Lichtner sleduje moje príspevky, ale kedy sa objavilo to video na Vimeo? „5 months ago.“
   Tak keď nesleduje moje, tak nech sleduje original. Ja som písal už v prvom príspevku ešte vtedy, že „Po dlhom čase som sa dostal k tomu, aby som si vypočul túto reláciu, ktorú mám už dlhšie bookmarknutú.“, takže ja som to nedaval sem tiež hned. Ale ja nekritizujem mainstream za to, že ma vysoké latencie, to robí Lichtner a teraz bol prichytený pri presne tom, čo sám kritizuje. A ja nie som Infovojna, čiže kritizovať mňa, že na niečom sedím mesiac je trocha iné ako keď Lichtner s Infovojnou (akože spravodajstvom) príde o pol roka neskoro. Spravna reakcia by bola pripustiť si chybu, a nie útočiť na mňa.
   Máte problém? Adresujte to Lichtnerovi, nie mne!

Leave A Comment