Ďalšie čudo do paláca?

//Ďalšie čudo do paláca?

Ďalšie čudo do paláca?

Nejaká progresívna Čaputová by mne ani nestála za čas a pozornosť, ale sa mi veľmi nepáči, že osôbka, ktorá sa chce stať prezidentkou len na základe takého argumentu, že ona sa svojim uplakaným spôsobom zosadzovala proti nejakej kope odpadkov, tuším, v Pezinku, si dovolila tak hnusne ociambrovať hubu na JUDr. Štefana Harabina.
Také sa síce nemá robiť, ale, ako všetci vieme, títo progresívci sa neštítia ničoho, keď ide o naplnenie ich chorobnej ctižiadosti a snahy sociál – inžinierovať svojich spoluobčanov.
Ona je presne ten typ, ktorý v živote nič užitočné nevie urobiť, len vtedy, keď sa pricucne na štát a daňového poplatníka. V súkromnom sektore sa takí uživiť nedokážu: Nicholsonová (profesorka vystudovaná na dvojmesačnom kurze v Toronte- IQ 86,083),  Beňová (IQ 87,258), Klus, Poliačik, …, tak sú buď v politike alebo v mimovládkach. Keby sa zajtra všetci niekam odsťahovali, nikto by si to nevšimol, a nikomu by nechýbali.No, naozaj som tú Čaputovú aj ľutoval, že jej nikto z blízkych nevie povedať, aby neblbla, že ona prezidentkou nikdy byť nemôže, ale, keď to urobila tomu Harabinovi, neviem mlčať, lebo také nemala robiť.
Keď si pozriete toto video, kde “prezidentka” diskutuje s tou vydarenou Hanzelkovou a s Mistrikom:

https://m.youtube.com/watch?v=Jrq5Rqxtqfw
vidíte, že žena, ktorá nevie okrem prázdnych fráz povedať čokoľvek potrebné a užitočné do pľacu, zaoberá sa celú viac ako hodinu svojimi vlasmi: za sedemdesiat tri minút diskusie si rukami 58- krát upravila vlasy.
Ako môže riadiť štát kreatúra, ktorá nevie ukontrolvať ani svoje vlasy!!???
Taká môže na seba upútať len tým, že bezočivo brýzga slušnému človeku, a očakáva, že ju chamraď za jej “odvahu” bude velebiť.
Stavím sa, že Harabinovi by nestála ani za to, aby si o ňu oprel bicykel pred nákupným strediskom, alebo utrel s jej sviatočnou sukňou topánky.
By |2019-02-10T16:30:23+00:006. februára 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment