Crisis Solutions – britskí experti na simulácie atentátov, pandémií, kyber útokov a potravinových kríz

//Crisis Solutions – britskí experti na simulácie atentátov, pandémií, kyber útokov a potravinových kríz

Crisis Solutions – britskí experti na simulácie atentátov, pandémií, kyber útokov a potravinových kríz

Idem urobiť bezplatne reklamu. Britská firma od roku 2000 simuluje široké portfólio pohrôm a jej klienti sú najmä vlády a banky. Dosť to pripomína situáciu, keď niekto kto má prístupé informácie, a najlepšie sú prístupné tomu, kto udalosti riadi, tak ich využije maximálne. Možnosti ako minimalizácia rizík vďaka pripravenosti na pohromy sú maximálne tak pre napríklad blbečka v poisťovacej spoločnosti na spodku multilevel pyramí dy. Robí krovie lebo nemá informácie o tom kam celá spolonosť smeruje. Banky a vlády tie pohromy orchestrujú už minimálne od druhej svetovej vojny, tak nevidím dôvod aby niečo konzultovali preto, lebo nevedia čo sa bude diať. Skôr je logickejšie, že vlády a banky takémuto typu firmy dávajú zadania. V podstate je to jedno, lebo odkaz je taký, že na kríze možno ušetriť až priam zarobiť. A ako v každej hre bude veľa porazených.

Najlogickejšie je preto aj v prípade krízovej firmy tie krízy priamo vyrábať, na zakázku. Žijeme dobu kedy sa holyvúdske akčné scény zhmotňujú a nie celkom všetko je v nich len kečup a dymovnice. Prvou lastovičkou mediálnej inscenácie boli bomby na bostonskom maratóne. Už ťažko je to rozlíšíť čo realita a čo inscenácia, stačí v udalosti pozmeniť vhodne len malú časť a zásdane to zmení náladu verejnosti a presne to je nekonečný zdroj energie pre to najkoncentrovanejšie zlo čo sa usídľuje na vrchole vďaka korporátnemu fašizmu. Je priam dokonalý, s dnešnými technickým prostriedkami bol pokus, ako užitočného idiota Hitlera použiť na svoje ciele a uchopenie moci, predohra. A história Nemecka sa so súčasnou ježibabou opakuje aj keď určite lepšie vie, že nekoná z vlastnej vôle.

jedno z cvičení: zapojených 80 korporácií, 2000 účastníkov (hercov)

crisis cloud – miesto pre megalomanské simulácie vrátane vypúštania vykonštruovaných správ, nápadne to pripomína realitu, nielen uzavretý cloud, aj keď už nik nevie čo je vlastne skutočné

Británia so svojím zinscenovaným brexitom je to najprešpekulovanejšie a najpodlejšie čo možno vo svete korporátneho fašizmu nájsť, kto sa chce po británii opičíť a napodobniť britský vzor je blázon, historická skúsenosť z druhej svetovej vojny sa nám opakuje a je úplne jedno ako brexit dopadol, lebo dnes už sú prepojené sledovacie datacentrá ríšskeho gestapa v británii, austrálii, novom zélande, kanade, USA a naberajú sa aj krajiny ako Holandsko, Nemecko a ďalšie v európe takže na formálnom členstve nezáleží, samostatné krajiny neexistujú, len jeden sledovací žalár kde nik nevie kde sídli moc ale u občanov štátov to určite nie je, sú len privilegovanejší a menej privilegovaní otroci nového poriadku.

Z takého satanistického výpalníckeho spolku kde sa platí za ochranu ideálne životom sa nebude odchádzať zamatovým referendom (je to rovnaká infantilita akú režim praktizuje na oklamaných študentoch), my z ničoho teatrálne odchádzať nemusíme. Navyše odovzdať právomoci cudzej moci je v rozpore s ústavou a automaticky neplatné takže to rušiť v referende je naivita a mentalita otroka, ktorý chce hrdo dokázať a upokojiť svoju zmätenú myseľ: „my nie sme ako oni“, my postupujeme legálne. Brániť si život v zaniknutom štáte ovládanom korporátnymi fašistami je nelegálne a to my nebudeme robiť. My to dokážeme ! Bojovať s islamom bude to isté ako s veternými mlynmi. To bude jediné ćo nám ostane ak budeme čakať na víťažstvo v nelegálnych voľbách a neurobíme si svoje na ktoré legálne máme právo bez prosíkania. O islame a atentátoch sa píše ľahšie v blogoch a knihách je to dobra téma, ako si priznať že sme spacifikovaní otroci čo rešpektujú uzurpátorov moci a ich hry. A nakoniec bude viac pravdepodobné, že namiesto reálnych bojov s islámom to bude skôr prerábanie myslí otrokov ktorí si proste už zvykajú a zvyknú, neustály inscenovaný mediálny teror a indoktrinácia nových generácií vytvára šedú masu. My už teraz nerozoznávame zákaldnú vec, že celé je to naozaj cielené a svojimi pudovými reakciami tú mašinériu živíme, nemáme vlastnú koncepciu, len apatiu alebo hnev. Obávam sa že skoro nik si tu neuvedomuje, že vśetky tie atentáty bez ohľadu koľko je v nich hercov a reálnych obetí, sú divadlo. A na to nie je možné reagovať s emóciami. Jediná možnosť je si zinscenovať vlastnú hru, kde neplatia ich pravidlá a nechať ich ako robotov opakovať čo im šepká samotné peklo, tam skončia. Odstrihnúť im kanálny cez ktoré z nás čerpajú energiu.

Aj Snowdenove úniky môžu byť len spôsob ako odhaliť úmysly a informovať otrokov, čo sa s nimi deje. Buď to spôsobí apatiu alebo hnev a oboje je rovnako vhodné. Vedie to k rovnakému cieľu ovládnutia.

Po 911 a stovkách rituálnych obetí je možné očakávať v európe čokoľvek. Po 911 sa ale postupne zmenil štýl. Nie je toľko reálnych obetí a využívjú sa viacej herci, minimálne v takých scénach kde napríklad televízny štáb dá do rúk účastníkom akcie pripravené transparenty. Kĺudne narafičia nejakú haváriu (spôsobia ju teroristi) v jadrovej elektrárni alebo čokoľvek. A úplne najšialenejšie pri týchto inscenáciách je, že nik nevie čo v skutčnosti hrozí alebo nie. Či obete sú reálne alebo herci a čo je v danej udalosti pravda. Toto je skutočná vojna nie islamskí atentátnici. Ono nakoniec možo ich aj uvidíme u nás, ale to už bude posledné štádium kde sa podľa mňa ani neprepracujeme. V tomto satanistickom spolku nie je nič isté. Na podobnom strachu fungovala tretia ríša. Dnes sú len spôsoby „sofistikovanejšie“ a nekončíme zmlátení na gestape, sme utýraní médiami ktoré pomáhame živiť. Obete mediálneho strašenia ani netušia z kadiaľ a od koho ide útok hoci režiséri im to špliechajú priamo do tváre. Tým doinscenovaným (nutnosť vzbudiť emócie) útokom kde sú určite aj reálne obete predchádza dlhé obdobie neistoty a strachu śíreného kortporátnymi médiami ktorým pomáhame všetci aj na internete a najhoršie je to čakanie, kedy sa to už konečne stane aj na mieste kde sme my. Preto keď napríklad dorazí islam aj k nám, budeme radi že už aspoň vieme proti čomu bojovať. Bude to ako vykúpenie, o ktorom nás informoval aj pápež, že nakoniec poďakujeme. Je to mediálno korporátna banda svíň a užitočných idiotov a všetko je to na jedno kopyto, všetky tie udalosti. Dal by sa ne ne snáď vytvoriť aj generátor, čo by generoval články o atentátoch, len by sa menil dátum, miesto, počet obetí a typ útoku. Posledné štádium tohoto sprisahania bude zákonite otvorená diktatúra a vôbec nezálež,í či cez islam alebo iné a ďalšie nástroje. Toto všetko čo sledujeme je len zdĺavá cesta k naplánovanému cieľu a je dobre si rozmyslieť čomu venujeme energiu.

By |2018-11-01T14:43:27+00:005. júna 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment