Čaputová v Poľsku zaútočila na Rusko, čím za rekordne krátky čas poškodila vzťahy už s tromi významnými krajinami sveta!

//Čaputová v Poľsku zaútočila na Rusko, čím za rekordne krátky čas poškodila vzťahy už s tromi významnými krajinami sveta!

Čaputová v Poľsku zaútočila na Rusko, čím za rekordne krátky čas poškodila vzťahy už s tromi významnými krajinami sveta!

Slovenská, doposiaľ neprávoplatná prezidentka Zuzana Čaputová v pondelok navštívila susedné Poľsko, kde rokovala s poľským prezidentom Andrzejom Dudom, na ktorom spoločne preberali množstvo tém.

Okrem V4, Ukrajiny či vzájomných slovensko-poľských vzťahov sa dotkla aj otázky bezpečnosti, NATO a Ruska, o ktorých sa vyjadrila nasledovne: „Jednotu NATO potrebujeme aj vzhľadom na naše vzťahy s Ruskom, ktoré sa nezlepšujú. Osobne mi je to veľmi ľúto, pretože som presvedčená, že konštruktívne vzťahy s Ruskom potrebujeme. Ale na také treba vzájomný rešpekt a úctu k pravidlám. Dnes ju, žiaľ, na strane Ruska nevidím.“

Čaputová teda nevidí zo strany Ruska rešpekt a úctu voči NATO. Čo ale chce táto ultraliberálka a niekdajšia členka mimovládky VIA IURIS viac vidieť ako to, že Rusko a jeho vedenie je napriek všetkým provokáciám a snahám o jeho likvidáciu zo strany NATO priateľské a tak zhovievavé, že už v rámci zachovania svojej suverenity, bezpečnosti, ekonomickej stability a územnej celistvosti zhovievavejšie byť ani nemôže? Čo viac ešte chce táto skládková lady vidieť? Kapituláciu Ruska pred NATO? No to sa milá dáma nikdy nestane! Rusko a ruský národ nikdy pred západnými kapitalistami a vojnovými štváčmi na kolená nepadne! Nikdy v histórii tak neučinilo a nikdy tak ani neučiní! Ruská nátura a vlastenectvo je totiž úplne niekde inde ako to západné. Ale pravý význam toho pojmu nemôže predsa ultraliberálka pochopiť.

Rusku a celkovo Rusom je teda úplne jedno čo si tu bude nejaká skládková lady tliachať. Tá robí akurát tak Slovensku hanbu nám všetkým Slovákom a ničí dobré vzťahy SR s ostatnými krajinami nevyznávajúcimi bezbrehý liberalizmus! A to je niečo naozaj neakceptovateľné. Čaputová si bola teda po Číne a Maďarsku kopnúť aj do Ruska, čím za rekordne krátky čas poškodila vzťahy u s tromi významnými krajinami sveta! Táto bábka západných liberálnych kruhov však robí a hovorí len to, čo má nakázané a čo jej cez poradcov napíšu, že má prečítať. Napriek tomu ma zaujíma, kde sú teraz všetky tie jej ľúbozvučné predvolebné rečičky o prezidentke všetkých Slovákov? Pretože svojimi liberálnymi bludmi robí presný opak a národ ešte viac rozdeľuje. Nuž ale toto mohli jej voliči dopredu očakávať, pretože už jej predvolebné korene v protislovenskom Progresívnom Slovensku a vyjadrenia jasne svedčili o tom, čo je táto skládková lady zač. A to očividne nezaprie ani v úrade prezidenta.

Tým, čo teda Čaputová urobila za pár týždňov vo funkcii prezidenta, už pomaly predbehla aj svojho predchodcu – daňového, volebného a pozemkového podvodníka spod Tatier. Čaputová totižto kam sa pohne, tam robí Slovensku len hanbu a zámerne a vedome likviduje dobré vzťahy s ostatnými neliberálnymi krajinami. A to je stále len na začiatku svojho funkčného obdobia. Nuž, ale čo si národ vybral, to má. Mal by si však jej kroky zapamätať a nielenže ju opäť nevoliť, ale každú napáchanú škodu jej aj dať raz k náhrade!

Martin Bago

https://hnonline.sk/svet/1974878-na-strane-ruska-nevidim-respekt-a-uctu-k-pravidlam-kritizovala-caputova
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/519184-vo-varsave-sa-stretli-prezidenti-sr-a-polska-zuzana-caputova-a-andrzej-duda/
Viac som o tom, ako Čaputová robí Slovensku hanbu kde sa len dá a ničí dobré vzťahy s krajinami nevyznávajúcimi bezbrehý liberalizmus písal tu:
https://blog.hlavnespravy.sk/13003/caputova-robi-slovensku-hanbu-kde-sa-len-da-a-nici-dobre-vztahy-s-krajinami-nevyznavajucimi-bezbrehy-liberalizmus/

By |2019-07-15T21:32:21+00:0015. júla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment