Čaputová by okrem pretláčania LGBT agendy neodmietla ani Globálny pakt o migrácii

//Čaputová by okrem pretláčania LGBT agendy neodmietla ani Globálny pakt o migrácii

Čaputová by okrem pretláčania LGBT agendy neodmietla ani Globálny pakt o migrácii

A máme tu ďalšie zaujímavé vyjadrenie Čaputovej, ktoré by malo ľuďom opäť viac otvoriť oči v tom, čo je vlastne táto osoba zač. Čaputová totiž okrem toho, že chce na Slovensku silno pretláčať agendu LGBT a adopcie detí homosexuálnymi pármi, v týchto dňoch nepriamo potvrdila aj to, že by Globálny pakt o migrácii neodmietla.

Ako sa na otázku Aktualít „Malo Slovensko povedať áno globálnemu paktu OSN o migrácii?“ doslova vyjadrila: „Žiaľ, celá diskusia k tejto téme bola poznačená viac emóciami ako pokojnou, vzájomnou argumentáciou. Podľa môjho názoru išlo o deklaratívny pakt, ktorý nebol zaväzujúci. Išlo skôr o vyjadrenie ochoty spolupracovať. Slovensko by sa malo zúčastňovať na hľadaní riešení problémov, ktoré sa nás v budúcnosti môžu týkať“. A z toho vyplýva len jedno – že Čaputová by ako prezidentka tento pre suverenitu SR nebezpečný a politicky záväzný migračný pakt OSN neodmietla. Podobne sa vyjadril aj KDHácky kandidát František Mikloško.

Nuž ale čo iné sa od tejto tretím sektorom vychovanej ženy, ktorá 16 rokov pôsobila v mimovládke Via Iuris financovanej Sorosovou OSF a Nórskym finančným mechanizmom, za ktorým tiež stojí George Soros a v súčasnosti pôsobí v ultraliberálnom protislovenskom Progresívnom Slovensku, dalo očakávať, všakže? Preto opäť vyzývam ľudí, aby si veľmi dobre rozmysleli, komu dajú v prezidentských voľbách svoj hlas a kandidátov s takýmito názormi za žiadnych okolností nevolili! Podobne ako Čaputovej spolukandidáta – liberála Mistríka, ktorý zase zapiera sám seba a tvrdí, že svoje vyjadrenie „Multikulturalizmus obohacuje krajinu“ nemyslel tak, ako to vyznieva, pretože podľa neho je multikulturalizmus rozdielnosť slovenských krojov, regiónov a nárečí. No proste tragikomik ako vyšitý.

Za oboma týmito kandidátmi totiž stoja tie najväčšie protislovenské živly, ktoré ich kandidatúru aj stovkami tisíc euro financujú a ktoré by radi videli Slovensko tam, kde je dnes Švédsko, Francúzsko, Belgicko či Británia. A tým nemám na mysli ekonomickú stránku veci, pretože Západ nikdy nedovolí, aby sme ho ekonomicky dobehli, a to už len kvôli lacnej pracovnej sile a odbytisku tovaru a odpadu, ale hlavne politickú a spoločenskú stránku veci akou je pretláčanie zvrátených ideológií ako LGBT, gender, multikulturalizmus a všetkého, čo súvisí s bezbrehým liberalizmom. A to si myslím väčšinová slovenská spoločnosť nepraje. Preto priatelia, nedovoľte, aby vás ani vašich známych opantala mainstreamová propaganda a marketing týchto liberálnych kandidátov…

Martin Bago

https://www.aktuality.sk/clanok/664733/prezidentske-volby-2019-kandidati-anketa-utecenci-migracia-globalny-pakt/
https://facebook.com/story.php?story_fbid=1584775261653784&id=119950268136298

By |2019-02-19T18:45:21+00:0019. februára 2019|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

Leave A Comment