Bol koronavírus vyvinutý vo Francúzskych laboratóriach spolu s vakcínou?

//Bol koronavírus vyvinutý vo Francúzskych laboratóriach spolu s vakcínou?

Bol koronavírus vyvinutý vo Francúzskych laboratóriach spolu s vakcínou?

Inštitút Louisa Pasteura v Paríži požiadal kompetentné orgány o vyšetrenie zmiznutia viac ako 2000 fragmentov SARS vírusu. Inštitút sa vyjadril, že spozoroval stratu 29 boxov, ktoré obsahovali 2349 malých vzoriek. Professor Christian Bréchot, vo vedení Inštitútu, povedal, že najpravdepodobnejšim vysvetlením je ľudská chyba. Nevylúčil však ani inú možnosť. O zmiznutých vzorkách sa vyjadril, že su bezpečné.

 

Niečo o SARS – o víruse sa začalo prvýkrat hovoriť v roku 2003, kedy sa rozšíril do 30 krajín a infikoval 8273 ľudí, spôsobil smrť 775 ľuďom, prevažne v Honkongu. Mortalita bola okolo 10%. Koronavírus patrí do tejto istej skupiny vírusov a preto sa aj označoval ako SARS-we. Ten sa len nedávno zmenil na SARS-Cov2, v roku 2019 na SARS-Ncov a potom na  COVID-19. Prečo sa menil názov zrovna tohto víru, ostáva otázne… 

 

Vzorky obsahujúce časti vírusu SARS boli uchovávane v laboratóriu označovanom ako P3. Vzorky boli získané od ľudí s nákazou SARS. Detaily ako napríklad genetické modifikácie vírusu, výskumy odolnosti na rôzné povrchy, prežívanie vírusu, šírenie…úprava fragmentov za týmto účelom neboli zverejnené.

Článok vyšiel v roku 2014.

Zdroj: https://www.france24.com/en/20140416-paris-sars-samples-institute-pasteur

A teraz poďme uvažovať, ako povedia média propagandy konšpirovať a použiť vlastné myšlienkové pochody, čo zatiaľ ešte môžme.

Záhad v prípade koronavírusu je veľa. Je nepochopiteľné ako sa vírus mohol prispôsobiť práve odolnosti voči dvôm najčastejšie používaným materiálom: kov, plast. Aj toto by sa dalo skôr vysvetliť cielenou modifikáciou v laboratóriu za účelom vývoja biologickej zbrane, ktorá by bola v čase vojny výhodou – odstavenie množstva členov armády. Koronavírus má infekčnosť okolo 90%.

Viacerí vedci sa už vyjadrili, že tento vírus príroda nevytvorila. Práve ukradnuté sekvencie mohli obsahovať rôzné časti vírusu s rôznymi vlastnosťami, časť mohla kludne predstavovať odolnosť voči plastom a kovom, ktorá bola do vírusu vložená genetickou modifikáciou, ktorá je so súčasnými poznatkami a skúsenosťami veľmi jednoduchá.

Taktiež je záhadné, prečo sa nedal otestovať na prítomnosť koronavírusu Trump, ktorý bol s mnohými infikovanými v kontakte. V spoločnosti zazneli úvahy, že už je voči vírusu očkovaný, nakoľko vírus vzhľadom na jeho vek by pre Trumpa mohol byť smrteľný.

Ďalšie záhady predstavujú postupy v štátoch ako Veľká Británia, Holandsko, ktoré chcú nechať ľudí nakaziť týmto vírusom a tým prirodzene nechať zomrieť tie finančne najnaročnejšie skupiny ľudí (starí, pacienti s mnohými ochoreniami, fajčiari, onkologickí, pacienti s autoimunitnými ochoreniami…). Kedže zomierajú najstarší tak štát porieši aj nedostatok peňazí na dôchodok a drahé lieky u ťažko chorých pacientov, ktorí práve vďaka Koronavírusu zomierajú. Nepripravenosť nemocníc je tiež veľkou zaujímavosťou, Taliansko má menej ventilátorov ako maľučké Slovensko. Štáty nemajú obyčajné rúška a kde to ešte odolnejšie masky ako FFP3, resp. pokročilé plynové masky. Pritom ešte pár rokov dozadu sme sa pýšili bohatstvom a potrebou pomáhať ľuďom z Afriky a blízkeho východu.

 

Ide o môje úvahy, ktoré majú za cieľ otvoriť v spoločnosti diskusiu a zistiť presne, čo všetko z laboratória uniklo. Je samozrejme, že takýto bezpečnostný incident vedúce osoby zbagatelizujú a pravdu by ťažko povedali… Na umelé vytvorenie nákazy poukazal aj vysoký čínsky predstaviteľ, taktiež chýba pacient 0, ten sa pri väčšine prirodzených nákaz nájde.

https://edition.cnn.com/2020/03/13/asia/china-coronavirus-us-lijian-zhao-intl-hnk/index.html

 

A na záver pre tých menej chápavých a obete mediálnej manipulácie. Ak sa spýtate vraha, či niekoho zabil povie, že nie. Toto je následne proces vyšetrovania a zháňania dôkazov, aby vraha z vraždy usvedčili. Takže je nutné vyšetriť daný inštitút, ake vzorky unikli, aké pokusy a ako modifikovali gény vírusu vo Wuhane, kto všetko tam pracoval, kto všetko tam bol. V takýchto nebezpečných laboratóriach by mali byť prísne detailné protokoly každého kroku. Je zvláštne ako môžu zmiznuť z najväčšieho Francúzského laboratória takéto nebezpečné veci použiteľné ako biologická zbraň.

By |2020-03-18T14:00:16+00:0018. marca 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Medzi moje koníčky patrí hľadanie súvislosti v priestore zahltenom balastom... Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment