Blížiace sa prevratné udalosti na Zemi k nastávajúcemu Veku Vodnára

//Blížiace sa prevratné udalosti na Zemi k nastávajúcemu Veku Vodnára

Blížiace sa prevratné udalosti na Zemi k nastávajúcemu Veku Vodnára

Blížiace sa prevratné udalosti na Zemi

k nastávajúcemu Veku Vodnára

Nie som astrológ, ani astronóm, takže niektoré informácie neviem sám potvrdiť a exaktne dokázať, ale viem, že existujú určité percentá, ktoré keď sa dosiahnu spoločnou snahou a mysľou, vyrážajú ďalej už aj samostatne do vesmíru – ako posilnené centrály rovnorodosti.

Samozrejme, neutrálna sila zo Svetla, od Najvyššieho, sa dá použiť jednak na dobré ako aj na zlé účely. Ale od toho majú ľudia dar slobodnej vôle. Následky sa už ale vracajú podľa Vôle Toho, komu vďačíme zato, že vôbec sme.

Zo všetkých svetových strán sa čoraz častejšie hovorí okrem iného aj o tom, že nasilu vytvorená  finančná bublina na udržanie tohto bankového otroctva na Zemi čoskoro praskne. Praskne, lebo nie je v súlade s prírodou a jej dokonalými vesmírnymi, večnými zákonmi.

Viera v moc peňazí sa náhle zrúti, pretože aj táto civilizácia stojí ako na stračej nôžke na klamstve, ne-práve a … na nespoľahlivej elektronike.

A kedy to bude? Čím neskôr, tým väčší praskot a dôsledky.

Neviažme sa na tie mnohé predpovedané dátumy, bolo tu už toľko zaručených termínov, ako roky 2000 alebo 2012, takže buďme trpezliví a najmä pripravení…

Vek Vodnára prináša na našu krásnu Modrú Planétu zasľúbenú Ríšu pokoja a mieru, v ktorej zlo nebude mať miesto, ktorej ale bude najprv predchádzať zdrvujúca Prvá veľká Očista Zeme.

*******

Doleuvedené videá v mnohých svetových rečiach (aj v češtine a v slovenčine) nabádajú ľudí, aby pomohli ozdraviť planétu Zem, skutočne ozdraviť a očistiť, nielen prázdnymi rečami a falošnými prehláseniami.

Bolo nám povedané, aby sme sledovali nebeské znamenia, tie prichádzajú vo veľkom a nevídanom rozsahu. Nemusí byť každý milovníkom spoločných meditácií, ale aspoň sa dôkladne zamýšľajme nad tým, čo nám tieto znamenia z vesmíru oznamujú.

Majiteľ planéty Zem posiela svojho Vyslanca, aby urobil na nej poriadok a my môžeme byť aktívne pri tom…

Neprespime to, a majme olej v našich lampách prichystaný…!

*******

The Portal The Intelligence Hub for the Victory of Light.

Vytvorenie portálu, pomocou ktorého zjednotíme naše vedomie a spustíme proces, ktorý nás zavedie do veku Vodnára:

http://2012portal.blogspot.com/2019/12/age-of-aquarius-activation-videos-and.html

Vek Vodnára 11-12. januára 2020 / Age of Aquarius (Slovak)

https://www.youtube.com/watch?v=8P5jyXJS_FI

 AGE OF AQUARIUS ♒️ (Czech)

https://www.youtube.com/watch?v=jtti5xhbuMY

By |2020-01-07T20:55:33+00:007. januára 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment