Bilderberg ovládol EU: Novou predsedníčkou Európskej komisie sa stala eurofederalistka Ursula von der Leyenová

//Bilderberg ovládol EU: Novou predsedníčkou Európskej komisie sa stala eurofederalistka Ursula von der Leyenová

Bilderberg ovládol EU: Novou predsedníčkou Európskej komisie sa stala eurofederalistka Ursula von der Leyenová

A je to definitívne! Novou predsedníčkou Európskej komisie sa stane žena – nemecká ministerka obrany Ursula von der Leyenová. V utorok za ňu v Európskom parlamente hlasovalo 383 zo 747 prítomných poslancov, proti bolo 327 a 22 sa hlasovania zdržalo.

Táto členka Merkelovej CDU, niekdajšia spolková ministerka pre rodinu, seniorov, ženy a mládež a najnovšie ministerka obrany sa tak stane prvou ženou a prvým Nemcom, ktorý získa pozíciu predsedu Európskej komisie. Nejde ale o žiadnu výhru ako túto správu prinášajú niektorí liberálni politici a mediálne kruhy. Táto niekdajšia profesionálna gynekologička a ministerka obrany (myslím, že už to hovorí o jej armádnej profesionalite samo za seba) je zarytou zástankyňou európskeho superštátu tzv. Spojených štátov európskych, inak povedané zástankyňou odoberania kompetencií a suverenity členských štátov a ich premeny na jeden homogénny útvar bez identity. Sama v roku 2011 hovorila o tejto svojej vízii ako o Spojených štátoch európskych v duchu federálnych štátov ako Švajčiarsko, Nemecko alebo USA, čo myslím hovorí za všetko.

Už vo svojom prejave k europoslancom toho Leyenová povedal viac než dosť. Okrem spoločnej minimálnej mzdy, reformy migračnej a azylovej politiky, či vzniku mechanizmu, ktorý by na európskej úrovni posudzoval stav právneho štátu vo všetkých krajinách EÚ, sa táto nová predsedníčka Eurokomisie vyslovila aj za to, aby sa na úrovni EU prešlo na hlasovania kvalifikovanou väčšinou, údajne preto, aby bola EÚ akcieschopnejšia. Leyenová teda ešte ani oficiálne nezastáva post predsedu EK a už navrhuje prejsť od systému jednomyseľného hlasovania, to znamená od systému súhlasu všetkých členov EU, k systému hlasovania kvalifikovanou väčšinou, rozumej doslova k systému silnejší prehlasujú slabšieho, teda uchopiť moc nad EU a jej vzdorujúcimi štátmi, čo je pre členské štáty priam likvidačnou vecou!

Ursula von der Leyenová je ďalej veľkou zástankyňou NATO, spoločnej únijnej armády či odporcom súčasnej politiky amerického prezidenta Donalda Trumpa. A to najlepšie na koniec – Leyenová je štvornásobným hosťom každoročnej konferencie Bilderberg (2015, 2016, 2018, 2019), teda konferencie, na ktorej sa každý rok stretávajú západné „elity“ a na ktorej padajú najvýznamnejšie svetové rozhodnutia. A po ktorej sa takmer vždy z hostí stávajú oficiálni zástancovia významných postov! Bol to aj Ursulin prípad? Nech to už bolo akokoľvek, dnes je viac ako isté, že žiadne zmeny doterajšieho smerovanie EU nemožno na únijnej úrovni očakávať. Najvyššie posty v EU si totiž opäť prerozdelili neoliberáli, federalisti a globalisti, a to pre našu budúcnosť neveští nič dobré!

Martin Bago

https://www.teraz.sk/zahranicie/ep-podporil-von-der-leyenovu-do-funkcie/407605-clanok.html
https://hnonline.sk/svet/1975273-von-der-leyenovej-prejav-k-europoslancom-hovorila-o-minimalnej-mzde-aj-migracii
https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ursula-von-der-leyen-elected-eu-commission-president-new-views-germany-brexit-army-a9007466.html
https://www.theguardian.com/world/2019/jul/16/who-is-ursula-von-der-leyen-the-new-eu-commission-president

By |2019-07-16T20:47:42+00:0016. júla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment