Beňová: Strany, ktoré nesúhlasia s členstvom svojej krajiny v EU by nemali kandidovať do Európskeho parlamentu!

//Beňová: Strany, ktoré nesúhlasia s členstvom svojej krajiny v EU by nemali kandidovať do Európskeho parlamentu!

Beňová: Strany, ktoré nesúhlasia s členstvom svojej krajiny v EU by nemali kandidovať do Európskeho parlamentu!

Europoslankyňa, SMERáčka a eurohujerka Monika Beňová sa vo svojom najnovšom rozhovore pre PL vyjadrila, že strany, ktoré nesúhlasia s členstvom svojej krajiny v EU by nemali kandidovať do Európskeho parlamentu. A to nielen tie slovenské, ale strany zo všetkých krajín Európy.

Podľa nej sa takéto „extrémistické“ zoskupenia do Európskeho parlamentu už v minulosti dostali (napr. francúzsky Národný front či talianske Hnutie piatich hviezd), no neprichádzajú so žiadnymi konštruktívnymi návrhmi a neponúkajú ani žiadnu alternatívu, či riešenia. A preto tam nemajú podľa logiky Beňovej čo pohľadávať.

Ide naozaj o veľmi zaujímavé tvrdenia. Súčasní novodobí liberálni demokrati (a áno aj Beňová je v podstate liberálka, pretože aj keď je súčasťou SMERu, jej zmýšľanie je liberálne a „slniečkárske“) by boli najradšej, keby nemali žiadnu opozíciu a o všetkom mohli absolutisticky rozhodovať sami! „Demokratom“ typu Beňová by najviac vyhovovalo, keby v Europarlamente sedeli len ľudia s rovnakým eurohujerským zmýšľaním a všetci povinne a s radosťou odhlasovávali tie kraviny a liberálne a diktátorské nezmysly, s ktorými prichádzajú zapredaní a lobbistami uplatení byrokrati z Eurokomisie.

No tak to veru nie je a ani nebude! Ľudia sa v Európe totiž konečne začínajú prebúdzať do reality a začínajú čím ďalej, tým viac vidieť, čo za ľudí a za aké nehorázne peniaze skutočne vedie EU! A práve preto sa do Europarlamentu budúci rok dostane ešte viac euroskeptických a protisystémových kandidátov! Ľudia už totiž majú diktátu EU a pretláčania jej nezmyslov a najmä zvrhlých plánov stále častejšie zameraných proti národným štátom viac než dosť a dajú to budúci rok v eurovoľbách aj riadne najavo! A keďže žijeme v demokracii a sme súčasťou EU, máme všetci právo kandidovať, resp. mať v Europarlamente svojich zástupcov! Aj my ľudia, ktorí s diktátom EU nesúhlasíme. Niekto tam totiž, milá Monička, vaše eurohujerské kraviny musí regulovať! A preto si všetci eurohujeri zvykajte, protisystémových a euroskeptických europoslancov z celej Európy bude len pribúdať!

Martin Bago

Rozhovor Beňovej pre PL si môžete prečítať tu:
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Benova-Kotleba-kandiduje-za-prezidenta-aby-zviditelnil-radikalne-temy-Strany-ktore-nesuhlasia-s-clenstvom-v-EU-by-nemali-kandidovat-do-europarlamentu-301342

By |2018-06-08T08:31:34+00:008. júna 2018|Categories: Infovojna|1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Beňová: Strany, ktoré nesúhlasia s členstvom svojej krajiny v EU by nemali kandidovať do Euró… appeared first on Blog […]

Leave A Comment