Bencik, Havran, Smatana, Hudak a im podobni N-iemandi

//Bencik, Havran, Smatana, Hudak a im podobni N-iemandi

Bencik, Havran, Smatana, Hudak a im podobni N-iemandi

Kauza Bencik

Vazeny p. Bencik, nechapem preco si vo svojom veku tak tazko zhorsujete svoju karmu, ked

verejne porusujete jedno z 10 Bozich prikazani – “Neprerieknes kriveho svedectva proti bliznemu svojmu”

Vy vo svojej zaslepenosti uz asi nebudete rozumiet uprimnej a pravdivej ludskej reci, preto na vasu vystrahu pouzijem rec Pisma. Tieto slova snad vo vas prebudia aspon to malo dobreho co vo vas este zostalo a date sa po zvysku vasho zivota na cestu prisneho pokania.

Mt 15

 

11Nie čo vchádza do úst, poškvrňuje človeka, ale čo z úst vychádza, to poškvrňuje človeka.

Mt 7

1Nesúďte, aby ste neboli súdení; 2lebo akým súdom súdite vy, takým budete súdení, a akou mierou meriate vy, takou bude vám namerané. 3Prečo bratovi vidíš v oku smietku, a vo vlastnom oku nebadáš brvno? 4Alebo ako môžeš povedať svojmu bratovi: Dovoľ, vyberiem ti smietku z oka, – keď ty sám máš v oku brvno? 5Pokrytec, vytiahni najprv brvno z vlastného oka, a potom budeš jasne vidieť, aby si mohol vybrať smietku z oka svojho brata.

19Každý strom, ktorý nerodí dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa. 20Tak teda po ovocí poznáte ich.

Mt 12

34Vreteničie plemeno, ako môžete hovoriť dobré, keď sami ste zlí? Lebo z plnosti srdca hovoria ústa. 35Dobrý človek vynáša dobré z dobrého pokladu a zlý vynáša zlé zo zlého pokladu. 36Ale hovorím vám, že z každého prázdneho slova, ktoré ľudia vyslovia, budú vydávať počet v súdny deň. 37Lebo pre svoje slová budeš ospravedlnený a pre svoje slová budeš odsúdený

 

A co sa tyka Ukrajiny zjavne vam podstata konfliktu unika. Je jasne, ze nepoznate ani krajinu ani mentalitu Ukrajincov a nikdy ste ani na Ukrajine neboli. A ak nadalej budete obhajovat pozicie ukrajinskych zlocincov z Kyjeva, vadzte, ze si vedome podavate ruku so samotnym satanom.

Kauza Havran

The Rawen – uryvok

Edgar Allen Poe

Prekvapený počúval som operenca s ľudským hlasom,

hoci slová odpovede boli hmlisté, nepresné.

Kto však mal to potešenie pozerať sa na stvorenie…

… Prosím ťa, vrav úprimne!

Havran kráka: „Veru nie.“

„Démon, ktorý dušu trýzni, buď už ticho, čuš a zmizni,

choď ta, kde sa búria besy a kde chmúrny vietor znie!

Hovoríš len bohapustú lož, tak zmizni, nevytrús tu

ani pierko, opusť bustu, strať sa rýchlo, nečujne!

Vyber zobák z môjho srdca, strať sa rýchlo, nečujne!“

Havran kráka: „Veru nie.“

 

Akokolvek sa snazim kontextualne si urobit obraz o tomto Havranovi ceeernom, nejde mi do hlavy ako on mohol vystudovat teologiu. Snad nehrozi, ze by niekedy v zivote spachal teologicku prax? To nech radsej kovertuje na Islam. Viac mi k nemu sedi skutocnot, ze ako student vo Francuzsku navstevoval gay kluby. Pravdepodobne v tomto obdobi doslo u neho k tak zasadnemu naruseniu identity.

Kauza Smatana

Komentar k Smatanovi zacnem upravenou verziov jedneho stareho vtipu .

V recnickom dueli sa Smotana pokusi zosmiesnit svojho oponenta:

– Kocis, Kocis po pivo mi skocis

Kocis odpoveda – Smotana, Smotana ty si ale Pako ( v originale je pouzity iny vulgarizmus)

Hahaha to sa ale nerymuje oponuje Smotana – Kocis s kludom odpveda – ale je to pravda

( Inak celkom sa hodi aj na Havrana a Bencika )

A tu zopar konspiracnych tem z ktorych obvinil VEK & Zem , v diskusner relacii z 3.6.2016 Havranovo, a samozrejme temy nie su uvedene podla povodneho textu, ale ich pomenoval vlastnymi slovami sam velky,maly profesor Smatana :

„ Potraviny sú úplne v keli; – asi chcel povedat, ze potraviny su dnes nezdrave – samozrejme, ze to poklada za loz a konspiraciu a Ecka a rozne ine chemikalie uvadzane na obaloch potravin su v podstate mnamky . A paradajky z nejakeho Supermaketu mu asi chutia najlepsie…

lekári sú mafia, ktorá nás de facto vraždí; snad mal na myśli, ze lekari casto neliacia pricinu ale nosledok. A znovu chemikaliami, które im s radostou dodava farmaceuticky priemysel.

našu rodnú zem nám predali, už nám vlastne vôbec nepatrí; tu by som sa rad opytal p. Smatanu, ze aka cast Slovenska mu patri , vari ako stredoskolsky ucitel genialne investoval v prvej vlne kuponovej privatizacie?

vypukla druhá studená vojna; p. Smatana takt to to je tiez loz? Tie tanky NATO na ruskej hranici je len humanitarny konvoj? Spytajte sa Srbov ci im prospelo humanitarne bombardovanie atd., len otvorte oci …asnad sa spamatate.

naši politici sú v skutočnosti bábkami, ktorých vládcovia sú niekde inde; p. Smatana uprimne si fakt myslite, ze nasi politici su uplne nezavisly a „ slovensky”? Tak to uz nepochybne ste uplny blazon

novembre 89 bola jedna obrovská lúpež a podvod, bolo to celé sfalšované; ak 89 nebola lupez ako tvrdite tak potom my na Slovensku musime uz zit v raji, budete teda taky laskavy a oznamite to ihned slavnostne celemu narodu, mestu a svetu!”

Uprimne, šokoval si ste ma Smatana.

Kauza Hudak

Komentar z Dennika N zo dna 20.2.2017 To dievča z videa močilo hlavne na nás…

udajne exklusivny clanok pre predplatitelov, tyto predplatitelia musia byt asi uplne hluchi a slepi, lebo normalny clovek by sa vedome za svoje peniaze nenechal infikovat mentalnym virusom Hudaka a jemu podobnym N-iemandov z Dennika N

 

Dalej ty (CH)Hudak nazyvas Jezisa optimistom z Nazareta, uz sa tesim ako vtipne popises Mohameda, nuz tak daj to, alebo uz sa aj ty pre istotu 5 x denne modlis na perskom koberceku otoceny k Mekke?

Kto si ty Guruvelmajster ked si dovolis vtipkovat na ucet tak vyznamnej osobnosti svetovych dejin?

Vari ty si ten co ma prist, alebo ineho cakat? (Mt, 11:3 )

Ja si radsej este pockam na toho ineho.

By | 2017-03-01T18:54:58+00:00 1. marca 2017|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

kazatel

Leave A Comment