Asi sa už aj ja stanem hrdým Slovákom

//Asi sa už aj ja stanem hrdým Slovákom

Asi sa už aj ja stanem hrdým Slovákom

Od ľudí, ktorí by už dnes naozaj mali byť lepšie informovaní, a mali by vedieť, kde je ich miesto, sa dozvedám, že Slovensku hrozí medzinárodný škandál, lebo vraj naši pomohli vietnamským bezpečnostným zložkám uniesť z Nemecka a dopraviť do Vietnamu pred spravodlivý súd nejakého hajzla, ktorý už dvakrát bol vo Vietname odsúdený pre korupciu.

Keby sa ukázalo, že je to pravda, že Slovensko v tejto veci Vietnamu naozaj pomohlo, pre mňa by to znamenalo len toľko, že po rokoch márneho čakania na takú vec, mal by som konečne nejaký dôvod byť na Slovákov hrdý, lebo by som videl, že aj u nás sú predsalen aspoň nejakí ľudia, ktorí sa vedia angažovať v správnej veci.
Hajzel okradol ťažko skúšaný a Západom zdevastovaný národ, ušiel čo Nemecka, a teraz  nejakí liberálni pomýlenci vyplakávajú, že “chudáčiskovi” zločincovi boli porušené jeho práva, že Slováci čelia škandálu, lebo tomu napomohli, lebo napomohli, aby sa zločinec dostal tam, kam naozaj patrí.
Len pripečený hlupák nevidí a nepamätá sa, čo robili USA a celý Západ v prípade Snowdena alebo Asangea. Tam by sa neboli štítili čohokoľvek, len aby ich oboch dostali  pred súd. Pritom obaja boli skôr hrdinovia. Na rozdiel od skorumpovného hajzla.
Mňa osobne by veľmi tešilo, keby som o Slovákoch vedel, že pomohli ruskej FSB dopraviť do Ruska takých ludí, ako bol Litvinenko, Berezovskij, Škripal, Nevzlin, Gussinskij a podobní. Preferenčne aj so všetkými peniazmi, ktoré ukradli ruskému štátu a ruskému národu, aby časť z nich ako veľkí filantropi darovali na výstavbu ilegálnych osád na Západnom brehu Jordánu.
By |2018-04-29T08:14:04+00:0029. apríla 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment