Americká CBS priznala, že použila snímky z Talianska pri správe o situácii v New Yorku

//Americká CBS priznala, že použila snímky z Talianska pri správe o situácii v New Yorku

Americká CBS priznala, že použila snímky z Talianska pri správe o situácii v New Yorku

CBS priznala, že snímky, ktoré použila pri dokladovaní situácie z New Yorku boli z Talianska. V reportáži bolo preplnené oddelenie v Taliansku vykresľované pri poukazovaní na situáciu v New Yorku. Až s odstupom času priznali, že šlo o snímky z Talianska. Išlo o chybu pri editácii, povedal hovorca CBS pre Fox news. Okamžite sme zabezpečili všetky kroky, aby sme to stiahli zo všetkých platform a správ.

https://nypost.com/2020/04/01/cbs-admits-to-using-footage-from-italy-in-report-about-nyc/

 

Fake news za účelom šírenia paniky a zastrašovania médiami hlavného prúdu a nik to nerieši. Prečo sa o tom nepíše ako o fake news a prečo stránka CBS nie je zaradená na zoznam Fake news stránok ostáva záhadou.

By |2020-06-02T09:26:27+00:002. júna 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Niekoľko rokov pracujem ako lekár v oblasti psychiatrie. Mám dlhoročné skúsenosti aj s pacientami z prostredia väzenského systému. Propagandistické média a média v rukách zločineckých skupín ma začali diskreditovať a vymyšľať si za účelom pošpinenia môjho dobrého mena. Moja práca a aktivity cez portál idemvolit.sk, ktorý som spoluzakladal im leží v žalúdku. Narúša ich jednoliaté videnie sveta a sú nešťastní, keď si niekto dovolí hľadať súvislosti a nejasnosti za nimi garantovanými faktami.... Vyzývam všetkých, ktorí chcú pômocť k lepšiemu Slovensku nech sa mi ozvú. Riešíme rôzné veci ako výrub lesov, rozkradanie peňazí cez mimovládky, občianské združenia, zločinecké prepojenia osôb v politike a súkromnom sektore, rozkrádanie nerastných surovín, zahladzovanie stop po zločinoch, manipulovanie s archeologickými nálezmi. Kontakt: radoslav.cicala@gmail.com

Leave A Comment